Lista psychologów Psychoterapia poznawczo-behawioralna

Terapia dzieci i młodzieży
popularność: 147     pełny opis
Psycholożka, Seksuolożka, Psychoterapeutka
popularność: 15     pełny opis
Dyplomowany psycholog, psychoterapeuta w trakcie szkolenia w Centrum Terapii Poznawczo-Behawioralnej, absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego. Pomagam osobom dorosłym doświadczającym depresji i zaburzeń lękowych, w kryzysie, potrzebującym wsparcia w trudnych chwilach.
popularność: 371    ocena: Bardzo dobry psycholog (3)pełny opis
Psycholog, spec. kliniczna i osobowości. Psychoterapeuta CBT trakcie certyfikacji. LOKALIZACJA: Gabinet Psychoterapii Katarzyna Juścińska-Sak - Kraków, ul. Urzędnicza 47/10.
popularność: 323    ocena: Psycholog (2)pełny opis
Pracuję z osobami doświadczającymi kryzysów życiowych, osobami z niską samooceną,z trudnościami w relacjach z innymi ludźmi, zaburzeniami nastroju, objawami depresji, stresu, lęku ( lęk paniczny, lęk społeczny, lęk uogólniony, lęk o zdrowie itp.), osobami z zaburzeniem obsesyjno-kompulsywnym, a także z osobami zainteresowanymi rozwojem osobistym. W swojej pracy integruję różne nurty i podejścia, przy czym przede wszystkim stosujemy podejście poznawczo – behawioralne TPB, jedną z najskuteczniejszych metod w leczeniu wielu zaburzeń i w rozwiązywaniu problemów psychologicznych. Oferta psychoterapii skierowana jest do osób dorosłych.
popularność: 958    ocena: Bardzo dobry psycholog (10)pełny opis
Prowadzę gabinet psychologiczny i psychoterapeutyczny. Zapraszam osoby które poszukują rozwiązania swoich problemów emocjonalnych.
popularność: 137     pełny opis
Mgr psycholog kliniczny, psychoterapeuta, terapeuta uzależnień w Krakowie. @5 letnie doświadczenie zawodowe. Ukończone studia na Uniwersytecie Jagiellońskim- kierunek Psychologia.
popularność: 530    ocena: Bardzo dobry psycholog (6)pełny opis
Moje metody terapii: EMDR, Logoterapia i Noo-psychosomatyka, Terapia Skoncentrowana na Rozwiązaniach, Psychodietetyka.
popularność: 423    ocena: Bardzo dobry psycholog (8)pełny opis
Diagnostyka, psychoterapia, konsultacje dla dzieci, młodzieży, dorosłych i par.
popularność: 20     pełny opis
Psycholog, certyfikowany psychoterapeuta CBT i European Association for Behavioural and Cognitive Therapies (EABCT) Psychoterapia poznawczo behawioralna.
popularność: 1176    ocena: Bardzo dobry psycholog (3)pełny opis
Psycholog, Seksuolog.Psychoterapia, konsultacje online.Zapraszam do zapoznania się z moim profilem oraz stroną internetową: www.alicjabancer.eu
popularność: 658     pełny opis
Jestem psychologiem, trenerką rozwoju osobistego, psychoterapeutką w trakcie Akredytowanego Kursu Psychoterapii. W swojej pracy pomagam osobom, które z powodów zdrowotnych (i nie tylko) chcą zmienić swój dotychczasowy styl życia - począwszy od profilaktyki zdrowia, poprzez aktywność fizyczną, nawyki żywieniowe czy dostosowanie się do funkcjonowania w nowej sytuacji życiowej.
popularność: 645     pełny opis
Psycholog, uczestnik całościowego 4-letniego, akredytowanego kursu psychoterapii w nurcie poznawczo-behawioralnym, prowadzonym przez Instytut Poznawczy w Krakowie
popularność: 4     pełny opis
Magdalena Watycha - psycholog, certyfikowany psychoterapeuta poznawczo-behawioralny dzieci, młodzieży i dorosłych. Psychoterapia dzieci, młodzieży i dorosłych. Poradnictwo psychologiczne/konsultacje psychoterapeutyczne
popularność: 1800     pełny opis
psycholog, psycholog dziecięcy, pedagog, terapeuta, coach, trener
popularność: 293     pełny opis
psycholog, psychoterapeuta -dzieci -młodzież -dorośli
popularność: 387     pełny opis
Monika Hołub - Psycholog, psychoterapeuta, psychodietetyk, specjalista psychoterapii zaburzeń odżywania, specjalista terapii uzależnień.
popularność: 266    ocena: Bardzo dobry psycholog (3)pełny opis
Barbara Szczyrba - Maroń - psycholog, psychoterapeuta, specjalista terapii uzależnień
popularność: 308     pełny opis
Dr. n. med. Psycholog Kliniczny, Psychoterapeuta Poznawczo-Behawioralny. Zajmuję się szeroko rozumianą diagnozą psychologiczną, a w tym badaniami: neuropsychologicznymi osób po urazach głowy, po udarach, w przebiegu otępienia; intelektu, osobowości. Prowadzę psychoterapię w nurcie poznawczo-behawioralnym. Zajmuję się poradnictwem w obszarze konfliktów partnerskich oraz trudności wychowawczych. Pomagam osobom z zaburzeniami odżywiania w tym z nadwagą i otyłością.
popularność: 1050     pełny opis
psycholog, psychoterapeuta, certyfikowany specjalista psychoterapii uzależnień
popularność: 138     pełny opis
Psycholog Częstochowa - Profesjonalna pomoc psychologiczna w Częstochowie i okolicach. Terapia długo- i krótkoterminowa, diagnoza psychologiczna, konsultacje i wizyty domowe
popularność: 262     pełny opis
W pracy z drugą osobą najważniejsza jest dobra relacja, dlatego staram się szczerze w nią zaangażować. Jestem absolwentem psychologii Uniwersytetu Szczecińskiego. Odbywałem staż w IV Oddziale Psychiatrycznym Rehabilitacyjnym SPS ZOZ "Zdroje" oraz w Specjalnym Ośrodku Szkolno - Wychowawczym dla Dzieci Niesłyszących. Jestem pracownikiem naukowym Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego, a także pracuję w Ośrodku Adopcyjnym SRK w Szczecinie. Jestem uczestnikiem czteroletniego akredytowanego przez PTP kursu terapii poznawczo-behawioralnej. Ukończyłem studia z zakresu pedagogiki, by móc lepiej zrozumieć również młodszych pacjentów. W pracy specjalizuję się między innymi w leczeniu zaburzeń emocjonalnych, zaburzeń lękowych, zaburzeń nastroju, zaburzeń odżywiania, a także radzeniu sobie ze stresem i trudnymi życiowymi sytuacjami. Korzystam głównie z metod poznawczo-behawioralnych, które są skutecznym narzędziem do pracy terapeutycznej. Serdecznie zachęcam do kontaktu. Postaram się pomóc i odpowiedzieć na wszelkie pytania.
popularność: 954    ocena: Bardzo dobry psycholog (2)pełny opis
Psycholog, pedagog, coach kryzysowy, pracuję w nurcie poznawczo-behawioralnym, wspieram osoby doświadczające różnego rodzaju trudności i kryzysów.
popularność: 28     pełny opis
Urszula Surma - psycholog, terapeuta, Busko-Zdrój
popularność: 374     pełny opis
psycholog, , psychoterapeuta Poznawczo - Behawioralny, socjoterapeuta, trener biznesu, coach, psycholog transportu LL-140
popularność: 150    ocena: Bardzo dobry psycholog (1)pełny opis
popularność: 1174    ocena: Badzo słaby psycholog (2)pełny opis
Jestem psychologiem, psychoterapeutą i seksuologiem klinicznym.Od ponad 12 lat zajmuje się wspieraniem młodzieży, osób dorosłych oraz par. Systematycznie rozwijam swoje kompetencje poprzez szkolenia, superwizje, warsztaty. Ukończyłam Psychologię na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie oraz studia psychoterapeutyczne w Studium Terapii Rodzin w Warszawie. Pracuje w nurcie integracyjnym, łączącym różne nurty terapeutyczne. Na co dzień prowadzę terapię młodzieży, osób dorosłych oraz par/małżeństw
popularność: 145     pełny opis
Centrum Terapii i Rozwoju. Gabinet psychologiczno-psychoterapeutyczny. Badania kierowców
popularność: 41     pełny opis
Psycholog. Konsultacje psychologiczne stacjonarne - w gabinecie oraz on-line. Czas trwania wizyty 60 minut.
popularność: 38    ocena: Bardzo dobry psycholog (2)pełny opis
Maria Olejarz jest psychologiem, psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym w procesie certyfikacji oraz certyfikowanym trenerem metod relaksacji dla dzieci. Pacjentów przyjmuje w ramach własnej praktyki psychologicznej oraz terapeutycznej, którą prowadzi w Warszawie oraz Zielonej Górze. W prywatnym gabinecie oferuje pomoc psychologiczną (konsultacje psychologiczne, rodzicielskie) oraz psychoterapię dzieci, młodzieży i osób dorosłych. Zajmuje się również prowadzeniem szkoleń oraz warsztatów, skierowanych m.in. do osób starszych (prowadzenie grup warsztatowych dla seniorów), a także nauczycieli, dyrektorów placówek oświatowych, rodziców dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym, oraz osób na stanowiskach kierowniczych.
popularność: 79     pełny opis
Jestem psychologiem w trakcie szkolenia psychoterapeutycznego w nurcie poznawczo-behwioralnym w Centrum CBT.
popularność: 315     pełny opis
Psycholog/Seksuolog
popularność: 30     pełny opis
psycholożka, psychoterapeutka poznawczo-behawioralna (CBT) w trakcie całościowego czteroletniego szkolenia
popularność: 181    ocena: Bardzo dobry psycholog (3)pełny opis
Psycholog, certyfikowany psychoterapeuta poznawczo-behawioralny (CBT). Terapia w języku polskim, angielskim i hiszpańskim, w Krakowie i online. Integra Mente Centrum Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej
popularność: 148     pełny opis
Jestem psychoterapeutą, psychologiem, trenerem rozwoju osobistego.
popularność: 613    ocena: Bardzo dobry psycholog (1)pełny opis
Psycholog dzieci i młodzieży, rodzin oraz dorosłych
popularność: 12     pełny opis
Jestem psychologiem w trakcie szkolenia psychoterapeutycznego w nurcie poznawczo-behwioralnym w Centrum CBT.
popularność: 419    ocena: (0)pełny opis
psychoterapeuta uzależnień
popularność: 185     pełny opis
Nazywam się Magdalena Borkowska. Od lat zajmuję się niesieniem pomocy osobom, które w życiu pogubiły się w skutek różnych sytuacji kryzysowych. Szczególny nacisk położyłam na pracę z osobami uzależnionymi i ich rodzinami. Sukcesy moje to przede wszystkim sukcesy osób, którym pomogłam w przywróceniu wiary w siebie. Dzięki pracy terapeutycznej byli zdolni do powrotu do pracy zawodowej, rodziny.
popularność: 535    ocena: Bardzo dobry psycholog (1)pełny opis
Psycholog, terapeuta osób dorosłych, par i rodzin, pracujący w nurcie zintegrowanym ze szczególnym uwzględnieniem terapii systemowej i ericksonowskiej.
popularność: 383     pełny opis
Jestem Psychologiem, absolwentką SWPS Uniwersytetu Humanistycznospołecznego Wydziału Zamiejscowego w Katowicach. Ukończyłam 5-letnie studia magisterskie o specjalności Psychologia Kliniczna Człowieka Dorosłego. Jestem osobą empatyczną i ciepłą, zawsze staram się zrozumieć Klienta, a także pomóc Mu w przeżywanych trudnościach. Jestem też ambitna, dążę do zdobywania wieloaspektowego doświadczenia zawodowego jako Psycholog. W ramach poszerzania swoich kwalifikacji w wyżej wymienionym obszarze, odbywałam praktyki zawodowe w Wojewódzkim Szpitalu Neuropsychiatrycznym w Lublińcu, oraz staż kliniczny w Centrum Psychiatrii im. dr Krzysztofa Czumy w Katowicach. Nieustannie doskonalę swój warsztat pracy uczestnicząc w licznych szkoleniach i kursach, planuję także podjąć naukę w Szkole Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej Uniwersytetu SWPS.
popularność: 230    ocena: Bardzo dobry psycholog (2)pełny opis
psycholog, certyfikowany psychoterapeuta poznawczo-behawioralny
popularność: 3025     pełny opis
Jestem psychologiem, psychoterapeutą w nurcie systemowym i Ericksonowskim, akredytowanym coachem ACC ICF oraz wykładowcą akademickim na Ślaskim Uniwersytecie Medycznym. Prowadzę psychoterapię indywidualną oraz psychoterapię małżeństw i rodzin. Specjalizuję się w life-coachingu. Prowadzę gabinet Mentis Mirabilis w Bytomiu, którego nazwa podkreśla siły umysłu oddziałujące na ciało, przyjmuję także w Ośrodku Psychoterapii STREFA ROZWOJU w Katowicach. Pracując jako psychoterapeuta czy coach tworzę atmosferę otwartości, szacunku, zaufania, zapewniam twórcze metody pracy.
popularność: 436     pełny opis
psycholog, seksuolog, trener EEG Biofeedback I stopnia, psychoterapeuta poznawczo-behawioralny w trakcie szkolenia
popularność: 505    ocena: Bardzo dobry psycholog (2)pełny opis
Jestem psychologiem, psychoterapuetą, nauczycielem akademickim. Pracuję zarówno z młodzieżą i dorosłymi, parami. Ukończyłam szkolenie z terapii systemowej, pierwszy stopień terapii EMDR. Swoją pracę poddaję stałej superwizji. Odbyłam również własną psychoterapię.
popularność: 287     pełny opis
Jestem psychologiem i psychoterapeutą, współzałożycielem Gabinetu Psychoterapii GoInside na Warszawskim Wilanowie. Zapraszam pacjentów zmagających się z depresją, lękiem i zaburzeniami somatycznymi. Pracuję w nurcie behawioralno-poznawczym.
popularność: 821     pełny opis
Jestem psychologiem-seksuologiem - z zamiłowania i pasji. W 2006 roku ukończyłam Uniwersytet Łódzki na kierunku psychologia, następnie studia podyplomowe z zakresu seksuologii na Uniwersytecie UAM w Poznaniu. W dalszej kolejności ukończyłam m.in. terapię par w Polskim Instytucie Ericksonowskim. Doświadczenie zawodowe zdobywałam w kilku miejscach pracy w państwowych instytucjach by w 2016 roku spełnić marzenie narodzone jeszcze za czasów liceum i stworzyć KlinikęGutkowska w Łodzi, miejsce, którego misją jest zapewnianie wszystkim potrzebującym profesjonalnego wsparcia oraz pomocy medycznej i psychologicznej ze szczególną troską o sferę psychiczną, seksualną, partnerską oraz relacyjną w związku. Jesteśmy zespołem profesjonalnych psychologów, psychoterapeutów, seksuologów oraz psychologów dziecięcych.
popularność: 383     pełny opis
Psycholog, psychoterapeuta
popularność: 277     pełny opis
Certyfikowana psychoterapeutka, właścicielka Gabinetów Psychterapii Ariadna
popularność: 124     pełny opis
Psycholog Coach Nauczyciel, współzałożyciel Stowarzyszenia Energia Motyla. Zapraszam Cię w Twoją podróż do nowych możliwości. Napisz do mnie karolina.uminska@gmail.com
popularność: 142     pełny opis
Poprzednia 1 2 3 4 5

Załóż konto za darmo

Psycholog Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryPsycholog.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom