Anna Miżowska

Popularność: 0
Bardzo dobry psycholog (5)
Ogólnopolski Instytut Badań Psychologicznych, Szkoleń, Coachingu i Psychoterapii "EMPIRIA.PL" oraz NIEPUBLICZNA PORADNIA PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNA "EMPIRIA.PL" zostały założone z myślą o kompleksowej opiece psychologicznej i możliwości świadczenia szerokiego wachlarza usług psychologicznych w jednym miejscu. Są to instytucje odpowiedzialne społecznie. Pracujący w Instytucie psychologowie specjalizują się w różnych gałęziach psychologii, co pozwala na profesjonalną i fachową pomoc. Świadczymy usługi w zakresie psychoterapii indywidualnej, par i rodzin, badań kierowców, sędziów, kuratorów, badań na broń psychotestów dla kierowców, opiniowania powypadkowego, relaksacji, wsparcia dla osób z agorafobią, szkoleń, obserwacji i badań diagnostycznych dzieci i osób dorosłych. Wychodząc naprzeciw potrzebom pacjentów, świadczymy usługi psychologiczne w ich domach. Anna Miżowska jest ekspertem w dziedzinie psychologii i psychoterapii, udziela wypowiedzi do telewizji, radia i gazet o zasięgu wojewódzkim i ogólnopolskim (TVN, TVP 1, TVP 2, TVP 2, Gazeta Wyborcza, Angora, Dziennik Łódzki, Radio Łódź, Radio Żak itp.) Realizatorka licznych wywiadów edukacyjnych z ciekawymi i twórczymi przedstawicielami woj. łódzkiego i innych obszarów Polski. Specjalizuje się we Wspieraniu Rozwoju Dzieci i Młodzieży oraz w psychoterapii osób dorosłych. Prowadzi treningi emocji i kompetencji społecznych, a także szkolenia miękkie. Zawodowo zajmuje się psychologią przywództwa oraz reklamą i marketingiem medialnym. Nadzoruje kampanię antyprzemocową "EMPIRIA.PL2014" dotyczącą przemocy w pracy, przemocy wobec mężczyzn i mechanizmów przenoszenia agresji. Zajmuje się projektowaniem pomieszczeń przeznaczonych do celów psychoterapeutycznych. W roku 2013/2014 Srebrny opiekun Koczkodanki Nadobnej o imieniu Empiria, Żurawia oraz Węża Eskulapa w łódzkim ZOO. Od 2014 r. opiekun Żyrafy Judity i 3 Danieli. Zapraszamy Wszystkich do odwiedzania Naszej podopiecznej, tablica opiekuna znajduje się koło placu zabawa. http://www.zoo.lodz.pl/zaopiekuj-sie-zwierzakiem/opiekunowie.html Ciągle poszukuję nowych obszarów, w których psychologia pomaga ludziom w lepszym funkcjonowaniu i powoduje, że wzrasta poczucie sensu, wyrazistości i spełniania codzienności życia. Bieżące wydarzenia z codzienności zawodowej można śledzić na facebooku pod adresem: https://www.facebook.com/pages/Og%C3%B3lnopolski-Instytut-Bada%C5%84-Psychologicznych-Empiriapl/242794692501103?hc_location=timeline, a także na stronach: www.instytutbadanpsychologicznych.pl www.psychologprzelom.pl
Kontakt
Cena
120zł/godzina
Specjalności
Miasta
Facebook
https://www.facebook.com/pages/Og%C3%B3lnopolski-Instytut-Bada%C5%84-Psychologicznych-Empiriapl/242794692501103
Wykształcenie
Uniwersytet Łódzki, Uniwersytet Gdański, WSPS Warszawa, WSPS Sopot, Kraków Stowarzyszenie Psychologów Sądowych w Polsce i inne

Znany Lekarz
http://www.znanylekarz.pl/edycja-profilu/anna-mizowska
Dobry Lekarz
http://www.dobrylekarz.info/gabinet/anna-mizowska-prywatny-gabinet-psychologiczny-przelom.htm

Opinie

Bardzo dobry psycholog
Jako przedstawiciel Fundacji na rzecz pomocy społecznej "PROMYK" chciałbym wystawić bardzo pozytywną opinię dla Pani doktor Anny Miżowskiej. W roku 2017 zrealizował specjalistyczne poradnictwo indywidualne w zakresie diagnozowania i leczenia nadpobudliwości u 44 dzieci oraz specjalistyczne poradnictwo indywidualne w zakresie diagnozowania i leczenia objawów zespołu FAS u 27 dzieci. Fundacja, podopieczni oraz ich rodziny możemy szczerzy polecić Panią doktor Annę Miżowską.
30 stycznia 2018 Wiktor - Viceprezes
Bardzo dobry psycholog
Przeszłam u Pani Ani długąterapię nerwicy. Jestem już silna i bardziej asertywna. To dobra specjalistka jakich teraz mało. Nauczyła mnie jak odpędzać pesymizm i smutek i jak je przeżyć. Jestem dozgonnie wdzieczna . polecam wszystkim.
4 października 2017 Nina - nauczyciel
Bardzo dobry psycholog
Specjalistka pierwszej klasy, bez prówniania z innymi, u których byłem.Eekty porady bardzo dobre. Bez zbędnego wydawania pieniędzy. dobry kontakt teleoniczny i mailowy. Cena wysoka jednak warto i tak Polecam!
22 października 2016 Karol - przedsiębiorca
Bardzo dobry psycholog
Świetna psycholożka, nie udziela rad z książek tylko opiera je na praktyce i doświadczeniu. Pomogła mi już kolejny raz na życiowych zakrętach mojego istnienia. Bardzo miła, empatyczna i wyrozumiała specjalistka od duszy:)
22 maja 2015 KIKI - prawnik
Bardzo dobry psycholog
Znalazłem namiar na dobrypsycholog.pl i sprawdziłem. Jestem zadowolony z przebiegu konsultacji. Duża wiedza i ciepło!!!! Polecam innym do rozwiązywania problemów natury psychicznej i rodzinnej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
10 stycznia 2015 Donatan - oświata
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z usług psychologicznych tego psychologa
Ocena
Bardzo dobry psycholog Dobry psycholog Psycholog Słaby psycholog Badzo słaby psycholog
Opinia o psychologu
Tytuł
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Psycholog Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryPsycholog.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom