Paweł Zaporowski

Popularność: 820
Bardzo dobry psycholog (4)
Paweł Zaporowski - psychoterapeuta i pedagog. Ukończył całościowe szkolenie z psychoterapii, przygotowujące do uzyskania certyfikatu psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego w Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Absolwent studiów podyplomowych "Terapia zaburzeń emocjonalnych". Doświadczenie zawodowe zdobywał w specjalistycznej placówce wsparcia dziennego dla dzieci i młodzieży, w placówce resocjalizacyjnej, Krakowskim Instytucie Psychoterapii oraz Poradni Profilaktyki i Terapii Uzależnień MONAR. Zajmuje się psychoterapią osób dorosłych, par i małżeństw oraz psychoterapią dzieci i młodzieży. Prowadzi również konsultacje pedagogiczne i warsztaty umiejętności psychospołecznych. tel. 888 892 784
Kontakt
Cena
80zł/godzina
Specjalności
Miasta
Kraków,
Sesje przez Skype: Tak
Sesje przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry psycholog
Witam, trafiłam do Pana Pawła z problemem w relacji z synem. Syn odbył kilkanaście sesji terapeutycznych (ma 17 lat). Jego nastrój i poczucie wartości bardzo się zmieniło na plus. Co ma wpływ na moją z nim relację. Dziękuję za pomoc i polecam tego Pana jako psychoterapeutę.
14 lipca 2020 Magdalena - Prawnik
Bardzo dobry psycholog
Chciałbym podziękować za pomoc,za terapię, wsparcie i rozmowy. Zdecydowanie było warto, nastąpiła u mnie poprawa, a sytuacja wyjściowa nie była łatwa. Terapia z panem Pawłem i jego podejście sprawiły, że znowu chce mi się żyć, a trafiłem do niego w depresji. Jeszcze raz dziękuję.
11 listopada 2019 Adam - Informatyk
Bardzo dobry psycholog
Mogę szczerze polecić Pana Pawła każdemu kto szuka pomocy psychologicznej. Ja bardzo dużo zyskałam w trakcie terapii. Dziś inaczej podchodzę do życia i jestem po prostu szczęśliwa. Umiem być szczęśliwa!
12 sierpnia 2014 Beata - Manager
Bardzo dobry psycholog
Dzięki Panu Pawłowi udało mi się zrozumieć przyczyny moich problemów, no i przezwyciężać je. Jestem bardzo zadowolona z efektów naszej pracy. Dzięki terapii dowiedziałam się o sobie wielu istotnych rzeczy. Jestem mu bardzo wdzięczna i szczerze polecam każdemu!
31 lipca 2014 Ewa - Księgowa
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z usług psychologicznych tego psychologa
Ocena
Bardzo dobry psycholog Dobry psycholog Psycholog Słaby psycholog Badzo słaby psycholog
Opinia o psychologu
Tytuł
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Psycholog Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryPsycholog.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom