Ewelina Kazieczko

Popularność: 433
Bardzo dobry psycholog (2)
Jestem absolwentką Psychologii na Uniwersytecie Jagiellońskim. Podczas studiów realizowałam ścieżkę specjalizacyjną "Psychologia kliniczna". Ukończyłam studia podyplome z Seksuologii Klinicznej w Wyższej Szkole Psychologii Społecznej w Warszawie Doświadczenie zdobywałam na Oddziałach Klinicznych Kliniki Psychiatrii CMUJ: Oddziale Ogólnopsychiatrycznym, Oddziale Leczenia Depresji, Oddziale Zaburzeń Afektywnych i Oddziale "C" Leczenia Zaburzeń Psychotycznych oraz w Zakładzie Terapii Rodzin CMUJ, a także na Oddziałach Ogólnym i Psychogeriatrycznym Szpitala Specjalistycznego im. D.J.Babińskiego. Od ponad roku sprawuje opiekę nad Klubem Pacjenta działającym przy Klinice Psychiatrii Dorosłych CMUJ. Obecnie współpracuje z Centrum Zdrowia Psychicznego i Terapii Uzależnień "Pro Vita" udzielając pomocy psychologicznej i seksuologicznej w Poradni Seksuologii i Patologii Współżycia oraz w Poradni Zdrowia Psychicznego. Mogę Ci pomóc jeśli: - znalazłeś się z trudnej sytuacji życiowej tj. np. utrata pracy, choroba,rozwód -  przeżywasz lęk (ataki paniki, lęk społeczny, fobie specyficzne, natręctwa) -  borykasz się z depresją lub stanem obniżonego nastroju chcesz rozwijać swoje umiejętności społeczne, asertywności, - szukasz pomocy w poradzeniu sobie z poczuciem winy i niską samooceną - przeżywasz trudności w związku( oferuję także pomoc dla par jednopłciowych) - doświadczasz wykluczenia bądź trudności psychologicznych ze względu na swoją orientację seksualną bądź tożsamość płciową ( pomoc osobom LGBTQ (Lesbians, Gay, Bisexual, Transsexual, Queer)) - doświadczasz zaburzeń i problemów natury seksuologicznej  (np. obniżenie lub brak ochoty na seks, zaburzenia podniecenia, przedwczesny wytrysk, ból podczas stosunku, zaburzenia orgazmu) - w swoim związku doświadczasz trudności i problemów seksuologicznych (dotyczy także par jednopłciowych). Ponadto zajmuję się także wykonywaniem badań psychologicznych oraz sporządzaniem opinii psychologicznych.
Kontakt
Mój gabinet mieści się na ul. Miodowej 51a (Wejście od ul. Halickiej 1 - Gabinety Babie Lato)

tel: 530-920-204

Dni i godziny przyjęć:
poniedziałek: 15.00 - 18.00
środa: 14.00 - 19.00
Specjalności
Miasta

Opinie

Bardzo dobry psycholog
Spotkania z Panią Doktor bardzo mi pomogły. Jest to cierpliwa i tolerancyjna osoba, a do tego świetny terapeuta. Wszystko dokładnie tłumaczy. Opracowaliśmy plan leczenia i jestem na dobrej drodze, by stanąć na nogi. Bardzo dziękuję za pomoc!
12 grudnia 2013 Adam - ekonomista
Bardzo dobry psycholog
Bardzo polecam Panią Ewelinę wszystkim szukającym dobrego psychologa. Jest to osoba z wielką pasją, ciepła, traktująca pacjenta nie jak kolejnego klienta, ale jak człowieka. Jednocześnie przy tym bardzo profesjonalna.
22 listopada 2013 pacjentka - nauczyciel
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z usług psychologicznych tego psychologa
Ocena
Bardzo dobry psycholog Dobry psycholog Psycholog Słaby psycholog Badzo słaby psycholog
Opinia o psychologu
Tytuł
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Psycholog Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryPsycholog.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom