Katarzyna Dyktyńska

Popularność: 325
Bardzo dobry psycholog (17)
Zapraszam szczególnie tych, którzy borykają się z różnymi fobiami czy natręctwami. - Jeśli boisz się pająków, ciemności, krwi, zamkniętych, zatłoczonych pomieszczeń czy podróżowania windą i jest to dla Ciebie uciążliwe - terapia poznawczo- behavioralna jest skutecznym narzędziem, by poczuć ulgę. - Jeśli myjesz ręce nawet wtedy, kiedy tego nie chcesz lub sprawdzasz wielokrotnie czy zamknąłeś drzwi i masz już tego dosyć to zapraszam Cię na terapię. - Jeśli Twoje dziecko zachowuje się dziwnie, nie chce się uczyć, jest nieobecne w życiu rodzinnym, wiele czasu spędza w samotności czy traktuje dom jak hotel, to jest to sygnał, by zgłosic się po pomoc. Jestem coachem z pasją. W coachingu priorytetem jest dla mnie dawanie klientom przestrzeni do podejmowania decyzji i dokonywania zmian. Specjalizuję się w life coachingu oraz coachingu kariery. Aktualnie ubiegam się o certyfikat International Coach Federation. Jestem członkinią Klubów Coacha Izby Coachingu, co pozwala mi dbać o swój rozwój oraz ciągłe doszkalanie się. Coaching kieruję do osób, które potrzebują i chcą zmiany, poprawienia jakości życia, nie doceniają siebie i czują, że brakuje im siły i pewności siebie. Zapraszam również tych, którzy szukają swojej drogi zawodowej oraz pomysłów na poszerzanie swoich możliwości. Jestem psychologiem, trenerką umiejętności psychospołecznych. Zrealizowałam ponad 600 godzin szkoleniowych o różnej tematyce. Pracowałam w Fundacji Polskich Kawalerów Maltańskich POMOC MALTAŃSKA w Warszawie na stanowisku psychologa, gdzie prowadziłam konsultacje indywidualne oraz warsztaty grupowe celem aktywizacji społecznej i zawodowej osób chorych somatycznie. Udzielałam im potrzebnego wsparcia i dodawałam otuchy w walce o swoje marzenia, przekształcając niezdrowe i niewspierające przekonania na takie, które sprzyjają rozwojowi i poprawieniu jakości funkcjonowania. Jestem psychoterapeutką w trakcie szkolenia i certyfikacji Centrum Terapii Poznawczo- Behawioralnej w Warszawie. Jestem inicjatorką i założycielką firmy School of Skills, której misją jest szerzenie i propagowanie wiedzy, która daje możliwość świadomego i skutecznego działania bo... „Wiedzieć to być zdolnym do działania”
Kontakt
Zapraszam do kontaktu telefonicznego lub mailowego
tel: 531-450-630
katarzyna.dyktynska@schoolofskills.pl
Specjalności
Miasta

Opinie

Bardzo dobry psycholog
Witam, Kasia jest pogodną i ciepłą osoba,wyrozumiałą i otwartą. Potrafi bardzo dobrze zmotywować człowieka do działania :D Ma dużo pozytywnej energii, którą potrafi zarazić innych. Godna zaufania. Serdecznie polecam =)
8 lipca 2014 Laura - student
Bardzo dobry psycholog
Jeden z najlepszych tak jednym zdaniem mogę opisać Panią Katarzynę. Wartościowy i serdeczny człowiek, profesjonalny w każdym calu,umiejący słuchać a wierzcie mi zna się na rzeczy. Pozdrawiam i polecam!
29 maja 2014 Darek - ---
Bardzo dobry psycholog
O Kasi można powiedzieć bardzo wiele. Jest profesjonalna, zaangażowana, wnikliwa i oddana swojej pracy. Niesamowicie otwarta na drugiego człowieka, potrafi stworzyć atmosferę zaufania i bezpieczeństwa. Doskonale umie prowadzić grupę, nie tracąc przy tym spostrzegawczości i zdolności wnikliwej analizy jej członków. Cierpliwa, wyrozumiała, ale również konsekwentna i motywująca. Psycholog, dla którego praca jest pasją, ale również ciepły, przyjazny i jednocześnie bardzo silny człowiek. Zdecydowanie polecam i dziękuję, bo kontakt z Kasią wniósł do mojego życia bardzo dużo.
28 maja 2014 Anna - Przedsiębiorca
Bardzo dobry psycholog
Bardzo dobry psycholog daje z siebie 100% zaangażowania w to co robi. Potrafi idealnie wyczuć gdzie leży problem. Jest cierpliwa i bardzo wyrozumiała dla drugiego człowieka. Fantastycznie mi się z Kasią rozmawiało ;-) Jest niesamowitym człowiekiem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
28 kwietnia 2014 Iwona - ...
Bardzo dobry psycholog
Witam Serdecznie , Kasia to świetny psycholog , wnikliwy umiejący słuchać. Jest ciepłą empatyczną osobą godną zaufania .Bardzo dobrze zna się na swoim fachu , i co najważniejsze potrafi słuchać !!!! Polecam
28 kwietnia 2014 Monika - Kierownik
Bardzo dobry psycholog
Witam. Co mogę śmiało powiedzieć to to, że z Kasią bardzo dobrze się rozmawia, łatwo pozyskuje ufność drugiej osoby co sprawia że można z nią rozmawiać na różne tematy. Trafność pytań i życiowa wiedza sprawiają, że Kasia łatwo przybliża rozwiązanie, do którego w efekcie sami dochodzimy. Optymistyczne nastawienie, pewność siebie i zapał do pracy to zdecydowane cechy jakie posiada Kasia.
14 kwietnia 2014 Zygmunt - Monter
Bardzo dobry psycholog
Jestem fizjoterapeutom i trenerem personalnym. Podobnie jak Pani Katarzyna, pomagam innym. Na szkoleniu przeprowadzonym przez Panią Kasię, z którego wróciłem wczoraj, wyciągnąłem pewną niesamowitą rzecz, którą dziś przeniosłem w swoje otoczenie. Dokładniej na zajęcia fitness ze sporą grupą ludzi. Tą rzeczą jest „ bułeczka” – tak nazwała to nasza trenerka. Wspomniana grupa około 40 kobiet + dwóch mężczyzn, jeszcze nigdy nie wyszła naładowana taką radością, uśmiechem i oczywiście zmęczeniem:)( jednym z tych mężczyzn byłem ja:) Niesamowita osobowość. Wojciech
14 kwietnia 2014 Wojciech - Fizjoterapeuta Trener personalny
Bardzo dobry psycholog
Pani Kasia to bez wątpliwości świetnie przygotowana profesjonalistka. Bardzo przyjazna i komunikatywna. Jako coach cierpliwa i wyrozumiała. Świetnie sobie radzi prowadząc warsztaty zarówno w mniejszych jak i dużych grupach.Potrafi świetnie zmotywować do działania. Dodatkowo to bardzo ciekawa osobowość.Polecam
14 kwietnia 2014 Michał - Przedsiębiorca
Bardzo dobry psycholog
Katarzyna Dyktyńska jest bardzo dobrym psychologiem, couchem i wykładowcą szkoleniowy. Świetnie przygotowana do pracy i nauczania. Stosuje autorskie programy i niekonwencjonalne metody. Dodatkowo jest świetnym trenerem relaksacji i motywowania. A przy okazji urocza osobowość.
14 kwietnia 2014 Paweł - dziennikarz
Bardzo dobry psycholog
Katarzyna Dyktyńska to psycholog znający się na swojej pracy, ciekawie i kompetentnie prowadzącym zajęcia stwarzając ciepłą i przyjazną atmosferę. Tematy szkolenia były bardzo ciekawe, a ćwiczenia zaproponowane przez nią pozwoliły na lepsze poznanie własnych umiejętności. Polecam wszystkim tego psychologa.
29 marca 2014 Marcin - Nauczyciel
Bardzo dobry psycholog
Katarzyna Dyktyńska to ciepła empatyczna osoba umiejąca słuchać doradzić i zmobilizować do działania.We wszystkie działania wkłada całe serce. Jej praca to jej pasja. Mogę Kasie polecić bez cienia wątpliwości.
25 marca 2014 Ela - Pracownik biurowy
Bardzo dobry psycholog
Kasia Dyktyńska jest niesamowitą Osobą. Już krótka rozmowa z Nią nastraja pozytywnie do życia i działania. Warsztaty prowadzone przez Kasię, w których brałam udział, pozwoliły mi zrozumieć wiele moich lękow i przepracować je tak, żeby nie były już dla mnie przeszkodą. Szeroka, ogólna wiedza Kasi sprawia, że warsztaty te nie są po prostu nudne, ale niezwykle ciekawe i wzbogacające. Polecam terapię u Kasi każdemu kto czuje, że potrzebuje pomocy. Emapatia i takt Kasi tworzą atmosferę pełnego zaufania, a Jej zaangażowanie, wnikliwość i fachowość zapewniają profesjonalną pomoc.
25 marca 2014 Karolina Hołowińska -
Bardzo dobry psycholog
Pani Kasia to świetny psycholog! Potrafi zaczarować Cię, jednocześnie słuchając jako specjalista oraz zarówno jako koleżanka. Rozumie Twoje problemy i pomaga Ci je rozwiązać. Polecam w 100%, gdyż pomogła mi i wielu osobom na moich oczach. Odbudowała nasze poczucie własnej wartości.
24 marca 2014 Robert - pacjent
Bardzo dobry psycholog
Kasia skucha sercem i uszami. Warsztaty prowadzi ciekawie,wkłada w zajęcia cake serce, tworzy atmosferę zaufania. Ma niezgłębione pokłady cierpliwość i zrozumienia. Jej praca to jej pasja. Polecam z czystym sumieniem. :)
23 marca 2014 Magdalena - pedagog
Bardzo dobry psycholog
Kasia to wspaniały słuchacz, konkretny mówca i empatyczny człowiek. To wszystko składa się na profesjonalnego psychologa, który doskonale wie co i jak nam doradzić w rozmowie face2face ale również podczas zajęć warsztatowych. Polecam z czystym sumieniem :)
21 marca 2014 Agnieszka - Filipkowska
Bardzo dobry psycholog
Kasia pomaga odkryć i zrozumieć siebie. Jest bystrym obserwatorem i bardzo pomysłową osobą, dlatego metody, które dobiera trafiają w samo sedno problemu. Aktywny sposób prowadzenia przez nią terapii sprzyja zaangażowaniu, a atmosfera zaufania i zasada „dobrej wiary” sprawia, że przed Kasią łatwo i miło jest się otworzyć. Moim zdaniem bardzo ważne jest również to, że Kasia jest przyjazną osobą, której towarzystwo działa naprawdę kojąco w obliczu trudności, z którymi mierzy się podczas sesji. Zakończenie terapii to natomiast moment, w którym bierzesz los we własne ręce, bo odchodzisz wyposażony w wiedzę i umiejętności, jak poradzić sobie w życiu. Polecam kontakt z Kasią wszystkim, którzy pragną poprawy jakości swojego życia.
20 marca 2014 Katarzyna - Studentka
Bardzo dobry psycholog
Bardzo dobry psycholog, niezwykle komunikatywny, wnikliwy i bystry. Świetnie rozumie odczucia i emocje. Jest osobą bardzo ciepłą, miłą i godną zaufania. Jednocześnie jest to osoba bardzo cierpliwa i wyrozumiała. Osoba godna polecenia wszystkim, którzy pragną poznać lepiej samych siebie.
20 marca 2014 Arkadiusz - Pracownik biurowy
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z usług psychologicznych tego psychologa
Ocena
Bardzo dobry psycholog Dobry psycholog Psycholog Słaby psycholog Badzo słaby psycholog
Opinia o psychologu
Tytuł
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Psycholog Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryPsycholog.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom