Adam Zawielak

Popularność: 1290
Bardzo dobry psycholog (1)
Psycholog, psychoterapia, coaching i szkolenia. Pracownia Rozwoju Osobistego i Zawodowego dedykowana osobom, firmom oraz instytucjom pragnącym wprowadzić zmiany w swoim życiu prywatnym lub/i zawodowym. Przychodzi taki moment w życiu każdego z nas, że odnosimy wrażenie utknięcia w martwym punkcie. Jeśli czujesz, że nadszedł czas wprowadzić zmiany w Twoim życiu osobistym, zawodowym, albo Twoja firma potrzebuje odmiany lub po prostu chcesz się rozwijać i oczekujesz pchnięcia na nowe tory - to dobrze trafiłeś. Kwalifikacje w psychologii Jestem psychologiem - absolwentem Uniwersytetu im. A. Mickiewicza w Poznaniu, na kierunku Psychologia - specjalność kliniczna. Ukończyłem dwuletni kurs "Podstawy Psychoterapii" prowadzony przez Katedrę Psychoterapii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Obecnie kontynuuję naukę w czteroletniej szkole psychoterapii prowadzonej przez Katedrę Psychoterapii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Szkoła ta przygotowuje do uzyskania certyfikatu psychoterapeuty Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego i jest przez nie atestowana. W terapii stosuję podejście integracyjne, którego osią jest psychoterapia psychodynamiczna i poznawcza ze szczególnym uwzględnieniem wykorzystania psychoterapii w lecznictwie. Kwalifikacje w zarządzaniu Jestem absolwentem ekonomii na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu, na kierunku Teoria i Publicystyka Ekonomiczna. Ukończyłem też liczne kursy i szkolenia z zakresu zarządzania i marketingu w Polsce i zagranicą. Jestem czynnym zawodowo menadżerem z ponad 15-letnim doświadczeniem w strukturach sprzedaży i marketingu – pracowałem m.in. w branży FMCG , telekomunikacyjnej, reklamowej i edukacyjnej. W swojej karierze zawodowej zajmowałem się m.in.: badaniami rynkowymi, planowaniem mediów, zarządzaniem produktem, trade marketingiem, marketingiem bezpośrednim, obsługą klienta i zarządzaniem strukturami sprzedaży oraz tworzeniem i wdrażaniem strategii. Pracowałem dla wielu marek polskich i międzynarodowych. Mam na swoim koncie kilkanaście publikacji z zakresu marketingu i sprzedaży. Stale poszerzam swoją wiedzę przez uczestnictwo w konferencjach i szkoleniach zarówno w zakresie psychologii jak i zarządzania.
Kontakt
Pracownia Rozwoju
Osobistego i Zawodowego
Adam Zawielak

tel.: 509 193 501
os.B.Chrobrego 1F/146
60-681 Poznań
e-mail: pracownia.rozwoju.poz@gmail.com
http://www.adamzawielak.pl
Specjalności
Miasta
Łódź, Białystok, Londyn, Lublin, Toruń, Bydgoszcz, Szczecin, Gdynia, Gdańsk, Wrocław, Kraków, Katowice, Warszawa, Poznań,
Cała Polska: Tak
Sesje przez Skype: Tak
Sesje przez Telefon: Tak
Jak zamówić sesję on-line?

Skontaktuj się ze mną w celu ustalenia terminu sesji on-line za pomocą e-maila lub tel.
Dokonaj płatności za sesję na podane konto.
Połącz się ze mną w wybranym terminie za pomocą Skype.

Opinie

Bardzo dobry psycholog
Jestem bardzo zadowolony z usługi świadczonych przez tego Pana.Profesjonalne podejście do pacjenta. Bardzo mi pomógł i jestem mu za to wdzięczny. Z czystym sumieniem mogę polecić innym szukającym dobrego psychologa.
22 sierpnia 2014 Jarosław - inż.
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z usług psychologicznych tego psychologa
Ocena
Bardzo dobry psycholog Dobry psycholog Psycholog Słaby psycholog Badzo słaby psycholog
Opinia o psychologu
Tytuł
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Psycholog Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryPsycholog.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom