Bożena Waluś

Popularność: 911
PSYCHOLOG/PSYCHOTERAPEUTA Absolwentka Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej we Wrocławiu. Ukończyłam całościowe szkolenie w profesjonalnej szkole psychoterapii rekomendowanej przez PTTPB, jest to czteroletnie podyplomowe szkolenie w nurcie poznawczo - behawioralnym w Warszawskim Centrum CBT EDU, aktualnie w procesie certyfikacji. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej. Psychologia jest moją pasją.Pracuję w nurcie poznawczo-behawioralnym z dziećmi w okresie adolescencji (nastolatkami) i osobami dorosłymi. Terapia poznawczo-behawioralna pomaga zmieniać przekonania, dzięki którym łatwiej jest radzić sobie z problemami w życiu codziennym. W nurcie poznawczo-behawioralnym klient (pacjent) i terapeuta pracują razem nad zidentyfikowaniem i zrozumieniem problemu w kontekście związku jaki występuje pomiędzy myślami, emocjami i zachowaniem danej osoby. W tej psychoterapii główny nacisk położony jest na trudności występujące "tu i teraz", dotyczą tego jak postrzegamy siebie, świat i innych oraz w jaki sposób nasze zachowanie wpływa na nasze myśli i uczucia.
Kontakt
Gabinety Marga Gliwice ul. Hoblera 10
Tel.: 696 450 393
Specjalności
Miasta
Ruda Śląska, Gliwice, Zabrze, Katowice,
Cała Polska: Tak
Sesje przez Skype: Tak
Wykształcenie
magister psychologii - specjalność psychologia kliniczna

Opinie

Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z usług psychologicznych tego psychologa
Ocena
Bardzo dobry psycholog Dobry psycholog Psycholog Słaby psycholog Badzo słaby psycholog
Opinia o psychologu
Tytuł
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Psycholog Klient
lub zaloguj

Aktualności psychologa

Jak odzyskać spokój?
18 czerwca 2017
„Strach ma wielkie oczy” – możemy to interpretować odnosząc do siebie, to czego się boimy - jest wyolbrzymiane przez nas samych, to są nasze fantazje nie fakty, które interpretują rzeczywistość.
Temperament, a lęk
22 marca 2015
Czynniki osobowościowe na przykład temperament, a dokładniej wskaźnik temperamentu reaktywność emocjonalna często jest predykatorem lęku – z tego wynika, że osoby wysokoreaktywne będą bardziej podatne na lęk (badania własne 2011).
SAMOOCENA - POCZUCIE WŁASNEJ WARTOŚCI
9 marca 2015
Większość osób, które zgłaszają się do psychologa cierpi z powodu niskiego poczucia własnej wartości.
facebook
Co możemy zmienić na DobryPsycholog.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom