Bożena Waluś

Popularność: 0
Bardzo dobry psycholog (1)
PSYCHOLOG/PSYCHOTERAPEUTA Absolwentka Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej we Wrocławiu. Ukończyłam całościowe szkolenie w profesjonalnej szkole psychoterapii rekomendowanej przez PTTPB, jest to czteroletnie podyplomowe szkolenie w nurcie poznawczo - behawioralnym w Warszawskim Centrum CBT EDU, aktualnie w procesie certyfikacji. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej. Psychologia jest moją pasją.Pracuję w nurcie poznawczo-behawioralnym z dziećmi w okresie adolescencji (nastolatkami) i osobami dorosłymi. Terapia poznawczo-behawioralna pomaga zmieniać przekonania, dzięki którym łatwiej jest radzić sobie z problemami w życiu codziennym. W nurcie poznawczo-behawioralnym klient (pacjent) i terapeuta pracują razem nad zidentyfikowaniem i zrozumieniem problemu w kontekście związku jaki występuje pomiędzy myślami, emocjami i zachowaniem danej osoby. W tej psychoterapii główny nacisk położony jest na trudności występujące "tu i teraz", dotyczą tego jak postrzegamy siebie, świat i innych oraz w jaki sposób nasze zachowanie wpływa na nasze myśli i uczucia.
Kontakt
Gabinety Marga Gliwice ul. Hoblera 10
Tel.: 696 450 393
Specjalności
Miasta
Ruda Śląska, Gliwice, Zabrze, Katowice,
Cała Polska: Tak
Sesje przez Skype: Tak
Wykształcenie
magister psychologii - specjalność psychologia kliniczna

Opinie

Bardzo dobry psycholog
Jestem bardzo szczęśliwy, że potrzebując wsparcia, trafiłem właśnie na Panią Doktor Bożenę Waluś. Pani Psycholog jest bardzo profesjonalnym specjalistą. Potrafi słuchać, pozwala się wygadać, zadaje bardzo rzeczowe pytania, które pozwalają uświadomić sobie, nazwać i uwolnić nagromadzone emocje. Bardzo cierpliwa i empatyczna. Spotkaniu towarzyszyło poczucie zaufania i bezpieczeństwa, które sprawiły, że mogłem szczerze rozmawiać o swoich odczuciach i obawach. Dziękuję Pani Doktor za poświęcony mi czas i pomocne uwagi, które pozwolą obrać właściwy kierunek. Szczerze, nigdy wcześniej nie spotkałem tak profesjonalnej osoby, polecam Panią Doktor wszystkim, którzy znaleźli się w ciężkim okresie swojego życia i potrzebują profesjonalnego, pełnego życzliwości i cierpliwości wsparcia.
17 stycznia 2024 Adrian - Przedsiębiorca
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z usług psychologicznych tego psychologa
Ocena
Bardzo dobry psycholog Dobry psycholog Psycholog Słaby psycholog Badzo słaby psycholog
Opinia o psychologu
Tytuł
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Psycholog Klient
lub zaloguj

Aktualności psychologa

Jak odzyskać spokój?
18 czerwca 2017
„Strach ma wielkie oczy” – możemy to interpretować odnosząc do siebie, to czego się boimy - jest wyolbrzymiane przez nas samych, to są nasze fantazje nie fakty, które interpretują rzeczywistość.
Temperament, a lęk
22 marca 2015
Czynniki osobowościowe na przykład temperament, a dokładniej wskaźnik temperamentu reaktywność emocjonalna często jest predykatorem lęku – z tego wynika, że osoby wysokoreaktywne będą bardziej podatne na lęk (badania własne 2011).
SAMOOCENA - POCZUCIE WŁASNEJ WARTOŚCI
9 marca 2015
Większość osób, które zgłaszają się do psychologa cierpi z powodu niskiego poczucia własnej wartości.
facebook
Co możemy zmienić na DobryPsycholog.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom