Helena Koziec

Popularność: 150
Psycholog, certyfikowany psychoterapeuta poznawczo-behawioralny (certyfikat PTTPB nr 1091). Absolwentka psychologii stosowanej i biologii (specjalizacja – antropologia biologiczna) na Uniwersytecie Jagiellońskim. W ramach stypendium kształciła się na Universidad Complutense de Madrid. Ukończyła czteroletnie szkolenie z zakresu psychoterapii poznawczej i behawioralnej rekomendowanego przez PTTPB. Odbyła szkolenia m.in. z zakresu Racjonalnej Terapii Zachowania, Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach, Terapii Dialektyczno – Behawioralnej, Terapii Skoncentrowanej na Współczuciu oraz z przeciwdziałania przemocy. Członek Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej (PTTPB). Posiada doświadczenie w pracy z młodzieżą i dorosłymi – z zaburzeniami psychicznymi, chorobami somatycznymi i neurologicznymi, osobami narażonymi na wykluczenie, a także osobami uzależnionymi, w Polsce i zagranicą. Doświadczenie zawodowe zdobywała m.in. w Szpitalu Specjalistycznym im. J. Dietla w Krakowie, Szpitalu Specjalistycznym im. L. Rydygiera w Krakowie, Krakowskim Szpitalu Specjalistycznym im. Jana Pawła II, Krakowskim Instytucie Psychoterapii, Poradni Zdrowia Psychicznego Szpitala Klinicznego im. dr. J. Babińskiego, Miejskim Centrum Profilaktyki Uzależnień w Krakowie, NZOZ Nowa Rehabilitacja, Centrum Leczenia Uzależnień Síndrome Adicciones w Walencji, Małopolskiej Wyższej Szkole im. Dietla, MENSANA Kraków i Urzędzie Miasta Murcji. Obecnie pracuje w Dziennym Oddziale Psychiatrycznym Rehabilitacyjnym Kraków Krowodrza Szpitala Klinicznego im. dr. J. Babińskiego. Prowadzi także zajęcia dla studentów na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie. Prowadzi psychoterapię młodzieży i dorosłych, którzy zmagają się z zaburzeniami nastroju, lękowymi, obsesyjno-kompulsyjnymi, odżywiania, adaptacyjnymi, snu i osobowości. Pomaga w problemach w relacjach oraz wspiera w trudnych sytuacjach życiowych. Zajmuje się profilaktyką zaburzeń psychicznych i uzależnień. Prowadzi warsztaty i szkolenia dla młodzieży, rodziców, nauczycieli, kadry medycznej i studentów. Pracuje z osobami LGBT+. Oferuje psychoterapię i konsultacje również w języku angielskim i hiszpańskim. Pracuje pod superwizją.
Kontakt
helenakoziec.pl
Specjalności
Miasta
Kraków,
Cała Polska: Tak
Sesje przez Skype: Tak
Obszary pomocy
Prowadzę psychoterapię dorosłych i starszej młodzieży w nurcie poznawczo-behawioralnym. Oferują pomoc w obszarze takich trudności jak:

– zaburzenia nastroju (depresja, dystymia, zaburzenia afektywne dwubiegunowe, wahania nastroju);

– zaburzenia lękowe (fobie, zaburzenie lękowe uogólnione, napady paniki, lęk społeczny, lęk o zdrowie – zwany dawniej hipochondrią);

– zaburzenia z kręgu obsesyjno-kompulsyjnych (w tym OCD);

– zaburzenia osobowości;

– zaburzenia odżywiania (anoreksja, bulimia, napadowe objadanie się);

– zaburzenia stresu pourazowego (PTSD);

– zaburzenia psychotyczne (w tym schizofrenia);

– zaburzenia z objawami somatycznymi;

– zaburzenia snu (bezsenność, koszmary senne).

A także:

– trudności psychologiczne w przewlekłej chorobie somatycznej;

– problemy w radzeniu sobie ze stresem;

– przedłużająca się żałoba;

– samouszkodzenia (autoagresja);

– szkodliwe używanie substancji;

– problemy w relacjach z ludźmi;

– trudności w podejmowaniu decyzji, radzeniu sobie z nagłą zmianą życiową.

Opinie

Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z usług psychologicznych tego psychologa
Ocena
Bardzo dobry psycholog Dobry psycholog Psycholog Słaby psycholog Badzo słaby psycholog
Opinia o psychologu
Tytuł
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Psycholog Klient
lub zaloguj

Aktualności psychologa

Skąd brać motywację? Teoria i ćwiczenia. Część II
5 grudnia 2021
Jak pomóc sobie w budowaniu motywacji?
SKĄD BRAĆ MOTYWACJĘ? TEORIA I ĆWICZENIA. CZĘŚĆ I
5 grudnia 2021
Jak pomóc sobie w budowaniu motywacji?
facebook
Co możemy zmienić na DobryPsycholog.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom