Daniel Melerowicz

Popularność: 906
Bardzo dobry psycholog (9)
dr Daniel Melerowicz – psycholog, psychoterapeuta. Strona gabinetu: www.strukturalab.pl; www.danielmelerowicz-psychoterapia.pl Pracą w zakresie zdrowia psychicznego zajmuje się od 2004 roku. Absolwent psychologii na Uniwersytecie Śląskim. Członek Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Ukończył załościowe szkolenie w zakresie profesjonalnej psychoterapii psychodynamicznej w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym, które spełnia wymogi dotyczące przyznawania certyfikatów Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej oraz Polskiego Towarzystwa Psychologicznego uzyskując dyplom psychoterapeuty psychodynamicznego. Jest w trakcie ubiegania się o certyfikat psychoterapeuty PTPPd i PTP. Jestem absolwentem Interdyscyplinarnych Studiów Doktoranckich Uniwersytetu SWPS w Warszawie. Prowadzę zajęcia dla studentów psychologii oraz psychokryminalistyki Uniwersytetu SWPS w Katowicach. Ukończył szkolenie w zakresie Pracy z trudnym klientem – osobą stosująca przemoc, Sytuacji trudnych i kryzysowych w pracy z beneficjentami Centrów Integracji Społecznej oraz Uzależnienie od narkotyków – jak rozpoznawać, jak reagować. Jest psychologiem upoważnionym do przeprowadzania testów kompetencyjnych i psychologicznych, w zakresie selekcji, badania osobowości i inteligencji. Posiada szerokie doświadczenie w diagnozie indywidualnej. Prowadzi psychoterapię indywidualną osób dorosłych, psychoterapię par i małżeństw oraz psychoterapię grupową, pracując przede wszystkim metodą psychodynamiczną. Swoją pracę stale superwizuje u specjalistów z Krakowskiego Centrum Psychodynamicznego, superwizorów z wieloletnim doświadczeniem psychoterapeutycznym oraz w Śląskim Ośrodku Psychoterapii Psychodynamicznej podczas superwizji indywidualnych. Pracuje w Centrum Integracji Społecznej w Mikołowie gdzie wraz z zespołem zajmuje się wpsraciem osób zagrożonych wykluczeniem społecznym. Pracuje również w Labolatorium Psychoterapii STRUKTURA w Katowicach gdzie prowadzi psychoterapię indywidualną, grupową oraz warsztaty rozwojowe: www.strefarozwoju.org.pl/daniel-melerowicz-psycholog-psychoterapeuta Zajmuje się także indywidualnym doradztwem i wsparciem psychologicznym w zakresie rozwijania kompetencji interpersonalnych. Akredytowany Coach ACC - International Coach Federation Współautor podcastu: "Psycho-logiczne rozmowy" - https://www.strukturalab.pl/podcast/ W swojej pracy kieruje się Kodeksem Zasad Etycznych Psychoterapeuty. Oferuję profesjonalną pomoc oraz wsparcie w następujących sytuacjach: - lęk, przygnębienie, apatia, depresja - zaburzenia emocjonalne - nerwice - silny stres, długotrwały stres - trudności w relacjach z partnerem - trudności w relacjach międzyludzkich - strata, rozstanie, konflikt, poważne decyzje życiowe - problemy w życiu zawodowym - choroby psychosomatyczne - wsparcie w sytuacjach kryzysowych - chęć poszerzenia świadomości samego siebie i rozwijania własnych możliwości
Kontakt
Kontakt telefoniczny: 577 699 144
Cena
150zł/godzina
Specjalności
Miasta

Opinie

Bardzo dobry psycholog
Praca z Panem Danielem pozwoliła mi przyjrzeć się sobie. Mam po prostu czas poukładać sobie wiele spraw, mam czas dla siebie i ktoś mi w tym pomaga - zwyczajnie słucha bez doradzania i mowienia co powinienem. Dziki terapii zaczynam wiedziec czego chce. Bardzo dobry profesjonalista - przede wszystkim nie ocenia. Polecam.
16 marca 2014 Adrian - doradca klienta
Bardzo dobry psycholog
Praca z Panem Danielem pozwoliła mi zrozumieć siebie. To bardzo trudne przyznać się samemu przed sobą do swoich ograniczeń, wad, pozwolić sobie być słabym. Dziękuję Panu przede wszystkim za równowagę między wsparciem a wymaganiami jakie Pan stawia. Bardzo dziękuję.
11 luty 2014 Piotr - Informatyk
Bardzo dobry psycholog
To bardzo dobry psychoterapeuta. Pan Daniel pomógł mi bardzo w związku z sytuacją w jakiej znalazłam się po rozstaniu z partnerem. Dzięki terapii zrozumiałam czego chcę i zauważyłam powtarzające się schematy. Pan Daniel wspierał mnie ale też uświadamiał wszelkie próby manipulacji - nawet te w gabinecie. Dziękuję bo teraz znacznielepiej siebie znam i dzięki temu czuję spokój. Polecam.
5 stycznia 2014 Olga - pracownik call center
Bardzo dobry psycholog
Pan Daniel bardzo mi pomógł. Byłam w trudnej sytuacji życiowej. Otrzymałam wsparcie i zrozumienie ale także zostałam zmuszona do zastanowienia się nad pewnymi trudnymi sprawami i dzięki temu dokonałam pewnych wyborów i poukładałam sobie swoje sprawy. Bardzo profesjonalne, pełne szacunku podejście. Polecam
13 grudnia 2013 Anna - pielęgniarka
Bardzo dobry psycholog
Z Panem Danielem pracuję dopiero od kilku tygodni ale już jestem bardzo zadowolony i chociaż jest pierwszym terapeutą do którego trafiłem to cieszę się że tak się właśnie stało. Rozstałem się niedawno z dziewczyną i mocno mnie to dobiło. Czułem się fatalnie, jak wyrzucony śmieć, nie mogłem myśleć o niczym innym. Poszedłem do psychologa żeby sobie poradzić z tym rozstaniem ale już na pierwszej sesji kilka pytań Pana Daniela i zrozumiałem że problem jest poważniejszy - ja się ogólnie czuję mało wart, czuję się gorszy, dziwiłem się właściwie cały czas dlaczego dziewczyna ze mną była no to przestała. Pan Daniel swoimi komentarzami otwiera oczy, szuka razem ze mną przyczyn mojej niskiej samooceny i coraz więcej zaczynam rozumieć. Dziwne ale czuję się przez to lepiej i pewniej. Chcę dalej nad tym pracować żeby móc stworzyć zdrowy związek. Dziękuję za wsparcie, nieocenianie, ogromną uwagę! polecam Pana Daniela !
2 listopada 2013 Tomasz - student/bankowiec
Bardzo dobry psycholog
Polecam tego terapeutę. Pracujemy już kilka miesięcy, wcześniej kilka razy krążyłam po różnych psychoterapeutach. Pan Daniel jest bardzo skupiony i zaangażowany, daje bardzo duże wsparcie. Dzięki niemu po raz pierwszy sama jestem w stanie zrozumieć o co mi chodzi, nie dostaję żadnych odpowiedzi. Polecam.
25 września 2013 Irena - pracownik socjalny
Bardzo dobry psycholog
Pracuje z Panem Danielem już od jakiegoś czasu, zgłosiłam się na psychoterapię z powodu stresu z którym sobie średnio radziłam. Już po kilku sesjach było lepiej. Dzięki wsparciu, uwadze i otwartości Pana Daniela mogłam się przyjrzeć przyczynom powstawania stresu i moim reakcjom na to napięcie. Polecam tego terapeutę bo nie warto się męczyć samemu.
25 sierpnia 2013 Joanna - matka
Bardzo dobry psycholog
Kilkanaście sesji z panem Danielem pomogło mi przełamać całkowitą i obezwładniającą nieśmiałość. Miałem problem z nawiązywaniem jakichkolwiek relacji - szczególnie z kobietami. Zrozumiałem co może być tego przyczyną, lęk się zmniejszył i zacząłem powoli przełamywać swoje ograniczenia. Dziękuję i polecam tego terapeutę.
19 sierpnia 2013 Andrzej - lekarz
Bardzo dobry psycholog
Ciekawe pytania i klaryfikacje, czasem trudne wybijające ze strefy komfortu przy jednoczesnym zrozumieniu i dużym wsparciu. Dzięki terapii i pana Daniela zrozumiałam jak funkcjonuję i że być może przyczyna moich konfliktów leży we mnie a nie zawsze w innych. Bardzo Panu dziękuję.
16 sierpnia 2013 Julita - Manager ds. sprzedaży
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z usług psychologicznych tego psychologa
Ocena
Bardzo dobry psycholog Dobry psycholog Psycholog Słaby psycholog Badzo słaby psycholog
Opinia o psychologu
Tytuł
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Psycholog Klient
lub zaloguj

Aktualności psychologa

Przeniesienie w psychoterapii
14 listopada 2013
Przeniesienie w terapii polega między innymi na tym, że pacjent przerzuca na terapeutę swoje nieświadome wyobrażenia, uczucia i wzorce myślowe.
Stres - radzenie sobie ze stresem
2 listopada 2013
Stres towarzyszy nam całe życie we wszystkich jego etapach, zmieniają się jedynie jego źródła i przyczyny. Nie znam człowieka, który mógłby powiedzieć, że nie przeżywa stresu.
Dobra komunikacja - komunikat JA
29 października 2013
Czym jest komunikacja – najprościej rzecz ujmując jest to szeroko rozumiana wymiana informacji. W procesie tym musi być co najmniej jeden nadawca ...
Kiedy życie boli - depresja
25 października 2013
Coraz więcej ludzi skarży się na chroniczne, silne i długotrwałe obniżenie nastroju, nie jest to zwykła chandra ...
facebook
Co możemy zmienić na DobryPsycholog.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom