Lista psychologów Mysłowice

Jestem psychologiem, doktorem nauk humanistycznych w zakresie psychologii, certyfikowanym psychoterapeutą Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego (certyfikat PTP nr 593) oraz superwizorem-aplikantem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Pracuje w nurcie terapii psychodynamicznej.
popularność: 580    ocena: Bardzo dobry psycholog (1)pełny opis
Jestem psychologiem, terapeutą w nurcie TSR (Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach), coachem. Pomagam osobom zmagającym się z: depresją, lękami,fobiami, niską samooceną, żałobą, uzależniem. Wspieram z poprawie relacji z najbliższymi, w budowaniu własnej wartości, pokonywaniu lęków, ograniczeń. Prowadzę sesje indywidualne dorosłych i młodzieży oraz warsztaty dla rodziców i osób zainteresowanych rozwojem osobistym. Współpracuję też z firmami dbając o rozwój kompetencji pracowników i badając satysfakcję z pracy.
popularność: 50    ocena: Bardzo dobry psycholog (3)pełny opis
Psychoterapia indywidualna, małżeńska i rodzinna.
popularność: 123     pełny opis
Jestem psychologiem, seksuologiem oraz psychoterapeutą. Uczestniczę w całościowym kursie psychoterapii w Szkole Psychoterapii Psychodynamicznej w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. Pracuję w podejściu psychodynamicznym.
popularność: 538    ocena: (0)pełny opis
Aleksandra Sobczyk - dyplomowana psycholog, terapeutka Racjonalnej Terapii Zachowań, profesjonalna coach, certyfikowana trener, nauczyciel akademicki, współautorka publikacji "Książka na urodziny" - https://ksiazkanaurodziny.pl/
popularność: 2398    ocena: Bardzo dobry psycholog (24)pełny opis

Załóż konto za darmo

Psycholog Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryPsycholog.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom