Aleksandra Sobczyk

Popularność: 2535
Bardzo dobry psycholog (24)
Witaj! Miło mi, że chcesz mnie lepiej poznać. Nazywam się Aleksandra Sobczyk i jestem dyplomowanym psychologiem, profesjonalnym coachem, certyfikowanym trenerem, nauczycielem akademickim, założycielką Centrum Psychologii i Coachingu Relacji. Jestem również współautorką publikacji "Książka na urodziny" - https://ksiazkanaurodziny.pl/ Realizuję 5-letni, akredytowany kurs psychoterapii w podejściu integracyjnym: systemowo-ericksonowskim. Specjalizuje się w pracy w obszarze relacji z samym sobą i z innymi. Podczas COACHINGU RELACJI towarzyszę osobom w osiągnięciu bardziej satysfakcjonujących relacji: - Z SAMYM SOBĄ dla lepszego zrozumienia siebie, swoich potrzeb; życia w zgodzie ze sobą; odnalezienia wewnętrznej motywacji do działania; zrealizowania swoich marzeń; - W ZWIĄZKU MIŁOSNYM dla osób, które są uwikłane w toksyczne relacje lub chcą uratować swój związek, dla SINGLI pragnących stworzyć szczęśliwy związek oraz dla PAR chcących pogłębić swoje relacje; - W RODZINIE by znaleźć porozumienie ze swoim rodzeństwem, rodzicami i/lub dziećmi; - W PRACY by stała się przyjemna i dawała satysfakcję. W swojej pracy kieruję się indywidualnym podejściem zarówno w stosunku do klienta, wyznaczonego przez niego celu oraz kontekstu w którym się znajduje. W trosce o jak najwyższą efektywność coachingu stale podnoszę swoje kwalifikacje zawodowe; uczestniczę w licznych szkoleniach oraz konferencjach. Pracuję według standardów etycznych wyznaczonych przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Coachów ICF. Dbam o to, by wykonywana przeze mnie praca przynosiła jak najwięcej korzyści moim klientom. Swoją pracę regularnie superwizuję m.in. u Pernille Plantener. Superwizja polega na ciągłym konsultowaniu z uprawnionymi do tego specjalistami sposobu i efektów pracy z klientami. Zapraszam do współpracy na terenie Katowic, jak i całej Polski i Świata w kontakcie bezpośrednim lub za pośrednictwem telefonu, komunikatorów Internetowych i poczty e-mail. Zanim zdecydujesz się na współprace zapraszam na niezobowiązującą, wstępną sesję coachingową oraz do lektury mojej strony internetowej i kontaktu - chętnie odpowiem na wszystkie pytania.
Kontakt
telefon: +48 509 632 653
Cena
180zł/godzina
Specjalności
Miasta
Dobry Coach
http://dobrycoach.pl/coach/aleksandra-sobczyk
Doradztwo zawodowe
Jako DORADCA ZAWODOWY w Centrum Integracji Społecznej oraz Stowarzyszeniu Humaneo, prowadzę spotkania indywidualne i szkolenia służące aktywizacji społeczno-zawodowej osób bezrobotnych (w tym osób długotrwale bezrobotnych, niepełnosprawnych, 50+, z niskimi kwalifikacjami).
Szkolenia
Jako TRENER prowadzę szkolenia otwarte i zamknięte z umiejętności psychospołecznych m.in. skuteczna komunikacja, automotywacja, work-life balance, asertywność, inteligencja emocjonalna, radzenie sobie ze stresem, zarządzanie sobą w czasie, praca z wewnętrznym krytykiem, poczucie własnej wartości, tworzenie dobrych nawyków, wizualizacja i relaksacja, zdrowe myślenie, kreatywne rozwiązywanie problemów, przeciwdziałanie wypaleniu zawodowemu.
Zajęcia dla studentów
Jako NAUCZYCIEL AKADEMICKI prowadzę zajęcia z zakresu modeli i narzędzi coachingowych oraz superwizji w business coachingu dla studentów dziennych i zaocznych Uniwersytetu Śląskiego.
Pytania coachingowe
Prowadzę stronę, na której zamieszczam pytania coachingowe, które warto sobie zadać: https://www.facebook.com/pytaniacoachingowe/ - oraz stworzyłam aplikacje Pytania coachingowe, która raz dziennie wyświetla specjalnie wyselekcjonowane pytanie.
Publikacja
https://ksiazkanaurodziny.pl/

Opinie

Bardzo dobry psycholog
Bardzo polecem. Świetny fachowiec, a zarazem ciepła, empatyczna i pełna energi osoba. Panią Aleksandrę cechuje pełny profesjonalizm i zaangażowanie. Nasze spotkania zmotywowały mnie do działania i do zlapania dystansu.
24 września 2019 Bożena - Nauczyciel
Bardzo dobry psycholog
Świetnie prowadzone warsztaty. Ciepła, otwarta i miła osoba, wzbudzająca zaufanie, z poczuciem humoru, dająca poczucie, że się uda pokonać wszystkie przeszkody. Jest profesjonalistką. :)))))))))))))))))))))))))))))))))))
11 sierpnia 2019 Bogusia - Poliraf
Bardzo dobry psycholog
Profesjonalizm.Polecam.Krzysztof :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
1 sierpnia 2019 Krzysztof - Ekonomista
Bardzo dobry psycholog
Pani dr. Ola jest bardzo miłą i sympatyczną osobą, która potrafi słuchać a nie oceniać z góry i poradzić w jaki sposób można rozwiązać dany problem. Wzbudza duże zaufanie i jest wesoła dzięki czemu łatwiej się przed nią otworzyć poruszając różne tematy życia zarówno osobistego, jak również zawodowego. Szczerze polecam panią doktor Aleksandrę.
1 maja 2019 Justyna - Stażystka
Bardzo dobry psycholog
Pani Ola to bardzo kompetentna, pełna wiary w drugiego człowieka psycholog. Swoim profesjonalnym a zarazem bardzo ciepłym podejściem szybko wzbudza zaufanie, co pomaga w relacji pomiędzy psychologiem a drugim człowiekiem. Wszystkie zajęcia były prowadzone bardzo ciekawie, z pasją oraz dużym zaangażowaniem. Przy Pani Oli można się wiele nauczyć a co najważniejsze otworzyć i szczerze porozmawiać. Widać że Pani Ola jest do tego zawodu stworzona i kocha to co robi! Wielki szacun! Pozdrawiam!! ;)
4 października 2018 Tomek - Student
Bardzo dobry psycholog
Bardzo dobry psycholog który umie słuchać i doradzić w bardzo profesjonalny sposób. Podchodzi do swojej pracy z dużym zaangażowaniem. Przemiła osoba zagrażająca pozytywną energią wszystkich wokół siebie. Gorąco polecam
2 października 2018 Karolina - ...
Bardzo dobry psycholog
Dzięki pomocy Pani Aleksandry odzyskałem siebie samego. Bardzo dobre podejście do człowieka, zrozumienie i chęć prawdziwej pomocy drugiej osobie, te cechy ułatwiają wspólną pracę. Bardzo dziękuję za czas ale przede wszystkim z efekty naszej pracy. Polecam Aleksandrę Sobczyk
4 sierpnia 2018 Wojtek - Manager
Bardzo dobry psycholog
Uważna i dociekliwa. Takie słowa przychodzą mi na myśl, kiedy myślę o Oli Sobczyk w roli coacha. Kiedy mam zaplanować zadania w obszarach, które nie są moją mocną stroną, mam tendencje do uciekania. Ola wyczuwa te momenty, drąży i nie daje się zbyć ogólnikami. Jej pytania pozwalają mi wymyślić konkretne działania, które będę w stanie wykonać. Od spotkania z Olą, mój biznes coachingowo - szkoleniowy w końcu nabrał kształtów, a pomysły przerodziły się w namacalne efekty. Polecam współpracę z Olą wszystkim, którzy dążą do celu, ale czasem chcą sobie odpuścić lub obniżyć poprzeczkę. Ola zadba o to, żeby poprzeczka była cały czas wysoko postawiona :)
5 listopada 2017 Rafał - Coach życia z pasją
Bardzo dobry psycholog
Pani Ola jest świetnym psychologiem. Czas spędzony na rozmowie z Nią, upłynął mi błyskawicznie. W profesjonalny sposób wyciągnęła ze mnie wszystkie informacje, nawet takie, których nikomu nie zdradzałem. W trakcie rozmowy jest bezpośrednia, ale potrafi być również twarda i dąży prosto do zamierzonego celu, otwarcia się rozmówcy, co w moim wypadku osiągnęła. Serdecznie poleca Panią Olę
4 lipca 2017 michał - nauczyciel/instruktor
Bardzo dobry psycholog
Pani Ola jest bardzo sympatyczną i komunikatywną osobą. Moje uczestnictwo w jej zajęciach sprawiło mi wielką przyjemność. Przedewszystkim potrafiła dotrzeć do mojego zamkniętego świata i pomogła mi się otworzyć na zewnątrz. Zrozumieć samego siebie. Zajęcia są profesjonalnie i z serdeczności prowadzone. Polecam zainteresowanie się jej zajęciami. Nie pożałujecie! Przy okazji pozdrawiam panią Olę serdecznie i dziękuję za poświęcenie swego czasu na rozszerzenie moich horyzontów!
20 czerwca 2017 Aleksander - Mechanik samochodowy
Bardzo dobry psycholog
Rzetelnie przygotowana do warsztatów,na których byłam.Ciepła i serdeczna. Pomysłów na zajęciach Jej nie brakowało. Wyszłam z zajęć pozytywnie nastawiona i zadowolona. Godziny spędzone z Panią Olą to swego rodzaju odnowa biologiczna.
25 maja 2017 Asia - nauczyciel
Bardzo dobry psycholog
Panią Aleksandrę miałem okazję poznać na warsztatach, które prowadziła i zrobiła to w całkowicie profesjonalny sposób. Nawiązała świetny kontakt z grupą, zadbała o wszystko co potrzebne, oraz prowadziła do wartościowych dla każdego wniosków, oraz ważnej wiedzy. Pełen profesjonalizm.
24 kwietnia 2017 Piotr - Student
Bardzo dobry psycholog
Osoba o podejściu interdyscyplinarnym. Świetny coach, warsztaty prowadzone bardzo ciekawie, gdzie dużą rolę odgrywa pragmatyzm - praktyczne porady w tym, jak dojść do wyznaczonego celu. Ma świeżą i aktualną wiedzę z zakresu HR miękkiego.
23 kwietnia 2017 Monika - psycholog
Bardzo dobry psycholog
Polecam wszystkim udział w warsztatach prowadzonych przez Panią Olę, są ciekawe, bardzo przydatne i fachowo przygotowane. Pani Ola jest ciepłą, szczerą i uśmiechniętą osobą, lubi to co robi :) Jej zaangażowanie pozwala lepiej zrozumieć poruszaną na zajęciach tematykę, dowiedziałam się wielu interesujących mnie rzeczy. Prawdziwy bardzo dobry psycholog z "powołaniem".
23 kwietnia 2017 Karolina - anglista
Bardzo dobry psycholog
Miło spędziłam czas podczas warsztatów było zabawnie. Na początku stres ale potem było już super polecam Ole w 100%.Wzbudza zaufanie samą osoba i przy okazji pozdrawiam bardzo. Wzbudza zaufanie samą osoba
21 kwietnia 2017 Angela :) - kasjer
Bardzo dobry psycholog
Pani Aleksandra jest wspaniałym psychologiem. Jest bardzo sympatyczną miłą osobą. Na początku przyznam myślałam że będzie bardzo stresująca atmosfera lecz uśmiech i ciepło jakie biło od Pani Oli rozwiało wszelkie moje wątpliwości.Po spotkaniach z Panią Olą czuje się naprawdę pewniejsza niż wcześniej. Każdemu polecam takiego psychologa jak Pani Aleksandra.
20 kwietnia 2017 Agnieszka - Średnie
Bardzo dobry psycholog
Pani Ola jest niesamowitą osobą. Jej uśmiech, otwarcie na ludzi i niewzruszony spokój rozbrajają wszystkie konflikty i burzą bariery między ludźmi. Dużo fachowej wiedzy i świetna zabawa. Szczerze polecam współpracę zarówno indywidualną jak i w grupie.
20 kwietnia 2017 Ania - handlowiec
Bardzo dobry psycholog
Moim zdaniem bardzo dobry psycholog. Pełne zaangażowanie i umiejętność dotarcia to rozmówcy cechuje Panią Aleksandrę czemu towarzyszy sympatyczny styl bycia. Pani Ola jest przekonująca do siebie i buduje zaufanie co jest wg. mnie podstawą do udzielenia sobie pomocy. Polecam!!!
20 kwietnia 2017 Dawid - uczeń/student
Bardzo dobry psycholog
Bardzo sympatyczna osoba, wszystkich wita promiennym uśmiechem. Prowadzone zajęcia były wartościowe i dla mnie niezapomniane. Pani Aleksandra potrafi zbudować fajną atmosferę, która udziela się wszystkim. Serdecznie polecam jakiekolwiek zajęcia z tą Panią.
19 kwietnia 2017 Natalia - ...
Bardzo dobry psycholog
Bardzo dobry psycholog Pani Aleksandra jest super psychologiem,wzbudziła moje zaufanie,można się przy niej otworzyć,polecam Panią Aleksandrę nie miałam nadzieji ale przy Pani Aleksandrze ją dostałam jest ciepłą osobą,potrafi wysłuchać innych i im pomóc ,
19 kwietnia 2017 Sylwia - Pomocnik gospodarczy
Bardzo dobry psycholog
Osoba o wielkiej empatii, wzbudzająca zaufanie, zaraża swoim optymistycznym podejściem do życia. Profesjonalistka szczerze kochająca to, co robi. Prowadzone przez Panią Olę warsztaty spełniły moje oczekiwania, a nawet więcej. Szczerze polecam.
19 kwietnia 2017 Aga - specjalista ds. zarządzania bezpieczeństwem oraz z
Bardzo dobry psycholog
Pani Ola jest bardzo kompetentnym psychologiem,otwartym do ludzi,miłą ciepłą osobą. Wywiązuje się ze Swoich obowiązków. Jest zarówno bardzo dobrym psychologiem jak i człowiekiem. Polecam jak najbardziej.
19 kwietnia 2017 Kasia - Zawodowe
Bardzo dobry psycholog
Serdeczna, ciepła posiadająca dużą wiedzę psychologiczną. Zaangażowana w swoją pracę, podchodząca do problemów w sposób rzeczowy i profesjonalny. Bardzo polecam Panią Aleksandrę naprawdę świetny fachowiec!
19 kwietnia 2017 Anna - socjolog
Bardzo dobry psycholog
Mimo ,że na początku bardzo się stresowałam to pierwsze moje wrażenie - osoba od razu wzbudzająca zaufanie. To jest bardzo ważne ,ponieważ łatwiej się otworzyć przed takim człowiekiem. Na dzień dobry zostałam przywitana wielkim uśmiechem. Fantastyczna osoba,profesjonalna, zaangażowana w 100%.Pani Aleksandra dała mi ogromne poczucie bezpieczeństwa podczas rozmowy. Mimo ,że skorzystałam z pomocy Pani Aleksandry tylko raz w mojej głowie pojawiła się nadzieja. Polecam serdecznie tą Panią.
18 kwietnia 2017 Patrycja - ...
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z usług psychologicznych tego psychologa
Ocena
Bardzo dobry psycholog Dobry psycholog Psycholog Słaby psycholog Badzo słaby psycholog
Opinia o psychologu
Tytuł
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Psycholog Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryPsycholog.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom