Adam Zajączkowski

Popularność: 850
Psycholog (12)
Jestem psychologiem, pedagogiem, psychoterapeutą, socjoterapeutą oraz trenerem. Prowadzę: psychoterapię indywidualną młodzieży (powyżej 12 roku życia); psychoterapię indywidualną osób dorosłych; psychoterapię par i małżeństw; treningi i szkolenia. Pracuje m.in. z osobami: przeżywającymi trudności w relacjach z innymi; przeżywającymi trudności w codziennym funkcjonowaniu; osobami z zaburzeniami osobowości; doświadczającymi stanów lękowych (nerwice, fobie. napady lęku panicznego); doświadczających obniżonego nastroju i depresji; młodzieżą przezywającą trudności w okresie dojrzewania, parami, które doświadczają trudności w relacji, Ukończyłem psychologię na UAM w Poznaniu (specjalność: psychologia kliniczna) oraz pedagogikę na UKW w Bydgoszczy (specjalność: doradztwo rehabilitacyjne). Ukończyłem także 2-letnie "Studium Socjoterapii i Treningu Interpersonalnego" oraz oraz 4-letnią "Szkołę Psychoterapii Psychodynamicznej" w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. Jestem także członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji u certyfikowanych superwizorów. Stale poszerzam swoja wiedzę poprzez regularny udział w konferencjach i szkoleniach.
Kontakt
Cena
150zł/godzina
Specjalności
Miasta
Poznań,
Sesje przez Skype: Tak
KALENDARZ:
https://zajaczkowski-psycholog.pl/kalendarz/

Opinie

Bardzo dobry psycholog
Byłam już u kilku terapeutów i dopiero u Pana Adama czułam się wysłuchana i zrozumiana. Pan Adam mimo, że nie robi żadnych notatek, to pamięta fakty z poprzednich sesji o których nawet ja już zapomniałam. Widzę, że Pan Adam wie co robi i jest w 100% profesjonalistą. Sesje bywają trudne, ale z każdym miesiącem widzę zmiany na lepsze. Cieszę się, że trafiłam tu na terapię.
7 lipca 2022 Marta - wolny zawód
Badzo słaby psycholog
W ubieglym roku zerwany kontakt po drugiej sesji. Pomimo licznych prob kontaktu telefonicznego oraz sms - brak odzewu. Po 45 oczekiwaniu na 3 sesje pod budynkiem na ktora Pan magister nie dotarl - zrezygnowalam. Po dwoch opalconych sesjach czuje sie zwyczajnie oszukana. Goraco nie polecam.
27 października 2021 Magda - Lekarz
Badzo słaby psycholog
Pan Adam po kilkunastu sesjach nagle urwał ze mną kontakt (pomimo moich usilnych starań SMS i e-mail) i nie poinformował mnie o swojej nieobecności podczas nowo otwartej sesji grupowej, do której miałem dołączyć, wskutek czego nie mogę do niej dołączyć. Lekceważący i bardzo dziwny człowiek niewzbudzający zaufania.
13 luty 2020 Paweł - Student
Bardzo dobry psycholog
Jestem bardzo zadowolony z opinii jaką wystawił mi mgr Zajączkowski.Wystarczy zapłacić a napisze w niej wszystko co chcemy by napisał.Na termin wizyty nie trzeba długo czekać, gabinet znajduję się w dogodnej lokalizacji.Polecam!
6 stycznia 2020 Rafał - Księgowy
Dobry psycholog
Myślę, że większość negatywnych opinii formułowana jest przez osoby oczekujące od psychoterapeuty pocieszenia i otarcia łez, bycia empatycznym przyjacielem. Uważam, że takie postawa jest zaprzeczeniem skutecznej terapii, mam taką nadzieję.
20 maja 2018 Dxxx - specjlista
Dobry psycholog
Dotychczas najbardziej kompetentny psychoterapeuta, z jakim miałam do czynienia. Konsekwentny w działaniu i trafnie interpretujący mowę ciała. Dobry psychoterapeuta wcale nie idzie w parze z "głaskaniem po głowie", czy uleganiem zachciankom pacjenta (zwłaszcza w nurcie psychodynamicznym). Rozumiem doskonale, skąd te negatywne opinie i jakimi odczuciami były powodowane. Mną targały i jeszcze czasem targają podobne (pomimo ponad 10 sesji na koncie). Terapia w tym nurcie jest daleka od wszelkich przyjemności. Bywa wyjątkowo frustrująca, a sama osoba terapeuty może się jawić jako "arogancki pozbawiony taktu bufon". Często przypomina to zrywanie plastra... bez ostrzeżenia. Jednak tylko w ten sposób jesteśmy w stanie uwolnić się od demonów zepchniętych głęboko w podświadomość - krok po kroku nazywając je po imieniu. Przedtem również wybierałam terapeutów dostosowujących się do mnie i moich zachcianek (nie mylić z potrzebami). Satysfakcja i poprawa samopoczucia była niestety ulotna, dlatego jednego jestem pewna - głaskanie po głowie, komplementy i hurra optymizm NIE leczą choroby, a tylko na jakiś czas łagodzą jej objawy. Adam Zajączkowski być może nie budzi szczególnej sympatii (oczywiście piszę za siebie), ale respekt i zaufanie co do posiadanych umiejętności jak najbardziej. Dlatego nie warto zrażać się już po pierwszym zetknięciu (ja również odebrałam p. Zajączkowskiego negatywnie "na pierwszy rzut oka"), ani też wymagać, że dany terapeuta spełni wszystkie nasze oczekiwania. Takiego nigdy nie znajdziecie, a szukając w nieskończoność, możecie pozbawić się szansy na otrzymanie pomocy. Im dłużej się zwleka, tym boleśniej przeżywa się terapię i bardziej opresyjnie osobę samego terapeuty. Wiem o tym najlepiej, gdyż miałam bardzo długi "urlop od życia" (tak to nazywam). Teraz powoli uczę się siebie na nowo.
8 stycznia 2018 Katarzyna - Copywriter
Bardzo dobry psycholog
Polecam Pana Adam. Po wizytach u innych psychologów jestem pozytywnie zaskoczony. Bardzo profesjonalne podejście, słucha, co mam do powiedzenia i jest empatyczny. Wiem, że jeszcze sporo pracy przede mną, ale myślę, że z pomocą Pana uda mi się przezwyciężyć swoje kłopoty. Polecam.
24 września 2017 Paweł - kierownik
Badzo słaby psycholog
Przyszedłem na terapie w trudnym okresie mojego życia.Potrzebowałem pomocy. Jednak lekceważące podejście Pana Adama, częste spóźnianie się na sesje spowodowały moje rozczarowanie terapią.Teraz zmieniłem terapeutę, czuję, że robię postępy,czuję się ważny i odzyskuję pogodę ducha.
23 września 2017 Tomasz - Inżynier, specjalista
Słaby psycholog
Pan Adam jest psychologiem o ograniczonych horyzontach, wiele sytuacji jest mu trudno zrozumieć. Przerywa w połowie zdania, nie pozwala wypowiedzieć problemu,który chciałem zwerbalizować. Zmarnowane 100zł.
5 września 2017 Mateusz - Kierownik
Dzień dobry, dość szybko Pan mnie ocenił jak na jedną sesję konsultacyjną. Tak czy inaczej, to raczej Pan mi przerywał w trakcie formułowania interpretacji czy nawet dopytania się o coś, stąd być może wrażenie, że nie byłem w stanie Pana zrozumieć. Co do moich - jak Pan twierdzi "ograniczonych horyzontów" - to chyba za mało Pan o mnie wie, żeby stawiać tak kategoryczne tezy. Przykro mi, że był Pan rozczarowany sesją, być może dlatego, że nie wie Pan, że w terapii psychodynamicznej jednym z celów jest pokazywanie pacjentowi jego nieświadomych tendencji, reakcji, potrzeb, itd. - co nie zawsze jest przyjemnie - a nie wyłącznie dbanie o jego zadowolenie i wysoki poziom satysfakcji. Tak czy inaczej może warto spróbować jeszcze raz u kogoś innego lub w innym - bardziej zaspokajającym nurcie - być może wtedy nie przeżyje Pan psychoterapeuty tak opresyjnie. Z poważaniem. Adam Zajączkowski
Adam Zajączkowski
Słaby psycholog
Wielkie rozczarowanie tym psychologiem. Skupiony na sobie i błądzący gdzieś w bliżej nie określonych obłokach.Miałam wrażenie, że Pan Adam odliczał minuty do mojego wyjścia z gabinetu. Mimo to, wierzę po przeczytanych tutaj komentarzach,że jak chce to potrafi pomagać innym pacjentom.
22 września 2016 Magda - Manager
Każdemu pacjentowi poświęcam 100% swojej uwagi, a praca jest moją pasją i nigdy nie odliczałem minut do końca sesji. Jeśli tak mnie Pani odebrała, to przykro mi. Być może miała Pani inne oczekiwania wobec terapii i się w nie nie wpisałem. Szkoda, że dala mi Pani szansy omówienia tego na sesji. Mimo wszystko mam nadzieję, że znajdzie Pani terapeutę, który spełni Pani oczekiwania odnośnie terapii.
Adam Zajączkowski
Bardzo dobry psycholog
Bardzo dobry psycholog. Wreszcie ktoś, kto naprawdę mnie wysłuchał. Nie osądzał, nie dawał jakichś głupich rad. Przy panu Adamie łatwiej było mi się otworzyć, niż przy innych psychologach. Polecam na 100%.
10 maja 2015 Magda Ooo - przedsiębiorca
Bardzo dobry psycholog
polecam Pana Adama, umie słuchać i widać, że wie co robi. nie zawsze podoba mi się, to co usłyszę, ale na pewno daje mi to dużo do myślenia. życzę każdemu, kto szuka psychologa, aby trafił na kogoś takiego jak Pan Adam.
24 stycznia 2015 Adrian - Manager
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z usług psychologicznych tego psychologa
Ocena
Bardzo dobry psycholog Dobry psycholog Psycholog Słaby psycholog Badzo słaby psycholog
Opinia o psychologu
Tytuł
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Psycholog Klient
lub zaloguj

Aktualności psychologa

Czym są Narcystyczne Zaburzenia Osobowości?
28 września 2021
Narcystyczne Zaburzenia Osobowości - opis, charakterystyka, leczenie.
Co to jest osobowość "borderline"?
20 sierpnia 2016
Termin "borderline" (z ang.: "z pogranicza") został użyty po raz pierwszy użyty przez Roberta Khight'a ponad pół wieku temu dla opisania pacjentów, którzy z jednej strony wykazywali deficyty w zakresie samokontroli i funkcjonowania w relacjach, a z drugiej potrafili czasami funkcjonować jak zdrowe jednostki. Były, więc problematyczne pod względem diagnostycznym
facebook
Co możemy zmienić na DobryPsycholog.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom