Teresa Piesik

Popularność: 310
Bardzo dobry psycholog (2)
Jestem psychologiem, psychoonkologiem, terapeutą uzależnienia nikotynowego. Regularnie poszerzam swój warsztat terapeutyczny uczestnicząc w warsztatach, szkoleniach i konferencjach. Aktualnie jestem związana z Puckim Hospicjum p. w. Ojca Pio gdzie pracuję z pacjentami, ich rodzinami na oddziale hospicjum i w hospicjum domowym, a także z wolontariuszami, prowadzę grupę wsparcia dla osób w żałobie. Ponadto prowadzę grupowe oraz indywidualne sesje antynikotynowe. Pracuję terapeutycznie z osobami potrzebującymi wsparcia w trakcie zmian i kryzysów życiowych, odczuwającymi poczucie braku kontroli nad własnym życiem i emocjami, będącymi w procesie choroby, żałoby, zmiany diety, chcącymi poprawić jakość swojego życia. W pracy korzystam m. in. z narzędzi Racjonalnej Terapii Zachowań, Terapii Simontonowskiej, Analizy Transakcyjnej, nurtu poznawczo-behawioralnego.
Kontakt
Nr tel. 505010810
Specjalności
Miasta
Gdańsk,
Sesje przez Skype: Tak

Opinie

Bardzo dobry psycholog
Pani Terenia Piesik to niezwykła osoba.Pomogła mi przejść przez ciężki okres żałoby po śmierci mojej ukochanej siostry Basi.Jestem Pani Tereni za to ogromnie wdzięczna.Szczerze polecam w pełni profesjonalną pomoc Pani Tereni
23 stycznia 2020 Danuta - emerytka
Bardzo dobry psycholog
Bardzo gorąco polecam Panią Teresę Piesik. To niezwykle ciepła, serdeczna, mądra i ciepłaosoba, przy której można się całkowicie otworzyć i zaufać. A przy tym bardzo doświadczona i profesjonalna psycholog.
20 grudnia 2017 Mariola Szczecińska - Executive SEO
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z usług psychologicznych tego psychologa
Ocena
Bardzo dobry psycholog Dobry psycholog Psycholog Słaby psycholog Badzo słaby psycholog
Opinia o psychologu
Tytuł
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Psycholog Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryPsycholog.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom