Monika Rychcik-Leyk

Popularność: 26
Bardzo dobry psycholog (2)
Jestem psychologiem o specjalności klinicznej i psychoterapeutą pracującym w nurcie terapii krótkoterminowej skoncentrowanej na rozwiązaniach (TSR), terapii behawioralno-poznawczej oraz terapii koherencji. W pracy z Ludźmi łączę wiedzę terapeutyczną i psychologiczną, co pozwala mi dostosować metody pracy do potrzeb moich Klientów. Pomagam Klientom zrozumieć ich świat: myśli, emocji i zachowań oraz wspieram w przechodzeniu przez kryzysy. Wierzę, że każdy z nas ma wystarczające kompetencje i wiedzę, które uświadomione pozwolą zadbać o swoje zdrowie psychiczne i z powodzeniem realizować życiowe cele.  Zajmuję się tematyką depresji, zaburzeń lękowych, radzenia sobie ze stresem, trudności w budowaniu relacji, zaburzeń samooceny, konfliktów, wypalenia zawodowego. 
Kontakt
telefonicznie +48 503 192 030
Cena
150zł/godzina
Specjalności
Miasta
Gdańsk, Gdynia,
Sesje przez Skype: Tak

Opinie

Bardzo dobry psycholog
Szczerze i z całego serca polecam pracę z Panią Moniką. Jest w pełni profesjonalna, przepracowała ze mną kawał mojego życia i skutecznie oswajamy i wypędzamy demony. Cieszę się, że trafiłem na tak dobrego psychologa.
11 maja 2023 Łukasz - Specjalista e-commerce
Bardzo dobry psycholog
Pani Monika jest wyjątkową terapeutka. Potrafi dotrzeć i zrozumieć nasze myśli jak nikt inny. Nieocenione wsparcie. Zawsze chętna do pomocy. Podczas terapii panuje luźna i komfortowa atmosfera. Pani Monika doskonale potrafi naświetlić problem z różnych perspektyw. Polecam jak najbardziej!
15 kwietnia 2023 Maria - studentka
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z usług psychologicznych tego psychologa
Ocena
Bardzo dobry psycholog Dobry psycholog Psycholog Słaby psycholog Badzo słaby psycholog
Opinia o psychologu
Tytuł
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Psycholog Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryPsycholog.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom