Monika Hołub

Popularność: 267
Bardzo dobry psycholog (3)
Nazywam się Monika Hołub. Jestem psychologiem, psychoterapeutą, psychodietetykiem, specjalistą psychoterapii zaburzeń odżywiania, specjalistą terapii uzależnień, członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Moją specjalizacją jest psychoterapia osób dorosłych oraz młodzieży. Korzystając z wielu nurtów psychoterapeutycznych: psychodynamicznego, humanistycznego, egzystencjalnego, behawioralno-poznawczego, systemowego, swój warsztat pracy określam jako integracyjny. Metody pracy dobieram indywidualnie do klienta / pacjenta. Nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje poddając swoją pracę superwizji, a także uczestnicząc w konferencjach naukowych.
Kontakt
Zapraszam do kontaktu:
Telefon: 502-343-520
E-mail: monika-holub@o2.pl
Specjalności
Miasta
Monika Hołub - O mnie
Psycholog, psychoterapeuta, psychodietetyk, specjalista terapii zaburzeń odżywiania, specjalista psychoterapii uzależnień.
Członek Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

Opinie

Bardzo dobry psycholog
Ciepła i nieoceniająca osoba. Serdeczna. Ale co najważniejsze profesjonalny psycholog i terapeuta. Korzystałem z terapii indywidualnej, ale też z warsztatów. Jestem zadowolony z uzyskanego efektu. Polecam Panią Monikę.
25 kwietnia 2018 Adam - ...
Bardzo dobry psycholog
Borykałam się z problemami związanymi z odżywianiem, mimo ciągłego "bycia na diecie" wciąż nie mogłam pozbyć się kilogramów, jakie przybyły mi po urodzeniu dwójki dzieci. Problemy z wagą, mimo, że na ogół wydają się błahe spowodowały u mnie, nie wiem, czy depresję, ale na pewno bardzo fatalne samopoczucie, brak wiary w siebie, brak wiary w to, że mąż mnie akceptuje. Jestem w trakcie terapii, udało się zrobić dużo dobrego, pójść na przód. Pani Monika jako terapeuta uważnie słucha i nie bagatelizuje problemów, pomaga mi zmierzć się z moimi problemami, a nie od nich uciekać :)
20 marca 2018 Ann - Mama :)
Bardzo dobry psycholog
Wysokie kompetencje, wyważenie, szacunek dla drugiej osoby. Do Pani Moniki przyszedłem po rozpadzie mojego małżeństwa. Mimo, że od rozwodu minął ponad rok, nie mogłem się otrząsnąć, zamknąłem się na innych. Udało mi "przepracować" moje problemy, wychodzę na prostą.
20 marca 2018 dawid - specjalista
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z usług psychologicznych tego psychologa
Ocena
Bardzo dobry psycholog Dobry psycholog Psycholog Słaby psycholog Badzo słaby psycholog
Opinia o psychologu
Tytuł
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Psycholog Klient
lub zaloguj

Aktualności psychologa

UZALEŻNIENIE OD MIŁOŚCI
20 marca 2018
W Polsce wiedza na temat uzależnienia od miłości, zwanego też uzależnieniem emocjonalnym, jest bardzo mała. Wielu polskich psychologów, psychoterapeutów czy psychiatrów nie uznaje istnienia takiego uzależnienia.
facebook
Co możemy zmienić na DobryPsycholog.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom