Maksymilian Bielecki

Popularność: 156
Bardzo dobry psycholog (2)
Jestem absolwentem psychologii Uniwersytetu Szczecińskiego. Odbywałem staż w IV Oddziale Psychiatrycznym Rehabilitacyjnym SPS ZOZ "Zdroje" oraz w Specjalnym Ośrodku Szkolno - Wychowawczym dla Dzieci Niesłyszących. Obecnie pracuję również w ZSO nr 3 w Szczecinie. Jestem w trakcie czteroletniego akredytowanego przez PTP kursu terapii poznawczo-behawioralnej. Podjąłem studia z zakresu pedagogiki, by móc lepiej zrozumieć moich najmłodszych pacjentów. W pracy specjalizuję się między innymi w leczeniu zaburzeń emocjonalnych, zaburzeń psychosomatycznych, lęków, zaburzeń nastroju, zaburzeń odżywiania, a także radzeniu sobie ze stresem. Korzystam głównie z metod poznawczo-behawioralnych, które są skutecznym narzędziem do pracy terapeutycznej. Serdecznie zachęcam do kontaktu. Postaram się pomóc i odpowiedzieć na wszelkie pytania.
Kontakt
tel: 511 910 511
ul.Kaszubska 57
Cena
100zł/godzina
Specjalności
Miasta

Opinie

Bardzo dobry psycholog
Pan Maks pomógł mi w sytuacji, która wydawała się bez wyjścia. Już po drugim spotkaniu zacząłem inaczej patrzeć na moje życie. Widziałem że stara się zrozumieć co czuje i pomóc mi. Jest młodym, niezwykle empatycznym człowiekiem. Po kilku minutach rozmowy poczułem się swobodnie i wiedziałem że dobrze trafiłem. Bardzo polecam! :)
18 kwietnia 2017 Piotrek - Student
Bardzo dobry psycholog
Pan Maksymilian jest osobą bardzo spokojną i zrównoważoną. Szybko budzi zaufanie. Co najważniejsze, pomógł mi, gdy tego bardzo potrzebowałam. Polecam tego psychologa. Widać, że zależy mu na drugim człowieku
28 luty 2017 Joanna - Sekretarka
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z usług psychologicznych tego psychologa
Ocena
Bardzo dobry psycholog Dobry psycholog Psycholog Słaby psycholog Badzo słaby psycholog
Opinia o psychologu
Tytuł
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Psycholog Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryPsycholog.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom