Magdalena Rachubińska

Popularność: 0
Psycholog (2)
Witam serdecznie. Nazywam się Magdalena Rachubińska. Jestem psychologiem i psychoterapeutą w trakcie certyfikacji. Ukończyłam studia psychologiczne ze specjalnością kliniczną i zdrowia oraz studia pedagogiczne w zakresie resocjalizacji. Obecnie jestem w trakcie 4-letniego szkolenia w Profesjonalnej Szkole Psychoterapii IPZ w Warszawie, posiadającej rekomendację Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Zajmuję się psychoterapią indywidualną młodzieży i dorosłych, a także konsultacjami psychologicznymi, diagnozą oraz interwencją w sytuacjach kryzysowych. Moim zadaniem jest pomoc w poprawie funkcjonowania, wsparcie pacjenta w dążeniu do lepszego jutra oraz w poznawaniu samego siebie, swoich mechanizmów, źródeł trudności, itp. Pracuję w nurcie integracyjnym, co pozwala mi łączyć różne techniki terapeutyczne. Podczas pracy upewniam się, iż niezwykle ważnym aspektem psychoterapii jest dostosowanie jej do potrzeb pacjenta, jego możliwości i problemów. Każdy jest odrębną jednostką, która ze względu na specyficzne przeżycia potrzebuje czegoś innego. Praktykuję w: * NZOZ Centrum Medycznym PrimaMed (ul. Jana Matejki 3/5) w Łodzi, prowadząc terapię indywidualną osób dorosłych. * Poradni Zdrowia Psychicznego Medsolver (ul. Obywatelska 100) w Łodzi, prowadząc terapię indywidualną młodzieży i dorosłych. * Poradni Psychiatryczno-Psychologicznej PSYCHE (u. Tybury 4a) w Łodzi, prowadząc terapię dzieci i młodzieży. * Prywatnym gabinecie psychoterapeutycznym, pomagając dzieciom, młodzieży i dorosłym. Wspieram swoich pacjentów w sytuacjach kryzysowych. Spotykam się również z przypadkami zaburzeń seksuologicznych, osobowości, odżywiania, nastroju, i stanów lękowych. Doświadczenie zawodowe zdobyłam także podczas licznych staży i wolontariatów. Przez ponad rok pracowałam z osobami uzależnionymi od narkotyków w Ośrodku Leczenia, Terapii i Rehabilitacji Uzależnień (Stowarzyszenie MONAR) w Łodzi. Podjęłam się także praktyki z dorosłymi uzależnionymi od alkoholu w Wojewódzkim Ośrodku Leczenia Uzależnień w Łodzi. Przez długi okres czasu zajmowałam się także dziećmi, młodzieżą i osobami dorosłymi w Szpitalach Psychiatrycznych, gdzie pacjenci zmagali się z różnymi trudnościami i zaburzeniami. Ponadto praktykowałam również w Domu Dziecka nr 2 i Młodzieżowym Ośrodku Socjoterapii nr 2 w Łodzi. Swoją pracę terapeutyczną poddaję regularnej superwizji. Zapraszam do spotkań w bezpiecznej atmosferze, która umożliwi uporać się z trudnościami.
Kontakt
+48 723 910 179
Cena
100zł/godzina
Specjalności
Miasta
Łódź,
Sesje przez Skype: Tak
Wykształcenie
* magister psychologii klinicznej i zdrowia (studia jednolite magisterskie)

Opinie

Badzo słaby psycholog
Zdecydowanie odradzam tego psychologa - ta Pani jest w stanie oceniać, czy jakieś wydarzenie jest traumą dla mnie, a co nie. P zgrozo specjalizuje się w pomaganiu ofiarom tego typu przestępstw. To co nie było nadużyciem od 2 lat występuje jako Złożony PTSD - diagnoza potwierdzona przez psychotraumatologa i psychiatrę z ponad 2-letnim stażem. Radzę omijać tę Panią szerokim łukiem.
14 maja 2021 Kes - lektor
Bardzo dobry psycholog
Bardzo miła ciepła osoba, ale niech was nie zmyli ze zawsze jest tak słodko. To specjalista przez duże S, jak trzeba to potrafi przycisnąć i postawić na nogi. Rozmowa jak z najbliższym przyjacielem, który powie nawet najbardziej niewygodną prawdę, a nie to co chcesz usłyszeć. Proces terapii płynnie układa się w ciąg koleżeńskich spotkań, tyle że to ty gadasz i gadasz, i samodzielnie wyciągasz w nioski. Już po kilku spotkaniach znów czułam się wartościowym człowiekiem. Dociekliwe pytania, wielokrotne analizy tych samych błędów, pomogły mi przekuć wady w zalety. Walka nie zawsze oznacza siłę, a odpuszczenie kilku spraw nie zawsze jest słabością. Jeśli szukasz pomocy, bez wahania polecam. Nie trać czasu na zastanawianie się i myślenie czy warto. Rozmowa daje dużo więcej niż najlepsza specjalistyczna książka. Najlepsze i najważniejsze jest to że możesz, a nawet musisz mówić o tym co w sercu najbardziej boli, to co TY czujesz, a nie jak twoje odczucia oceniają inni. Zawsze byłam osobą bardzo emocjonalną, bardzo biorącą do siebie wszystko co się dzieje wokół mnie. W celu zaakceptowania samej siebie, robiłam wszystko, żeby zadowolić wszystkich, za wszelką cenę. To jak się okazuje było błędne koło połączone z syzyfową pracą. Im bardziej się starałam, tym bardziej się wypalałam i mniej się akceptowałam. Pełna frustracji i złości, nigdy nie usłyszałam standardowego „może przesadzasz”, „nie nakręcaj się”. Zawsze mogłam się wygadać, wylać nadmiar żółci i jako wisienka na torcie sama dochodziłam do wniosku „po co mi to, są milsze tematy”. Misterny plan terapii, który jak wiemy musi trwać długo, przenosi efekty. Szybkie i silne efekty.
13 czerwca 2018 Wioletta - Ksiegowa
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z usług psychologicznych tego psychologa
Ocena
Bardzo dobry psycholog Dobry psycholog Psycholog Słaby psycholog Badzo słaby psycholog
Opinia o psychologu
Tytuł
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Psycholog Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryPsycholog.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom