Magdalena Oleśniewicz

Popularność: 342
Bardzo dobry psycholog (1)
Psycholog, psychoterapeuta poznawczo-behawioralny Doświadczenie zawodowe w zakresie diagnostyki i leczenia zaburzeń psychicznych zdobywałam pracując na Oddziale Psychiatrycznym Zamkniętym dla osób dorosłych w Specjalistycznym Szpitalu im. Sokołowskiego w Wałbrzychu, gdzie zajmowałam się diagnozą psychologiczną i interwencją kryzysową. Od początku drogi zawodowej byłam związana z psychologią kliniczną odbywając liczne staże na oddziałach psychiatrycznych dla dorosłych i młodzieży: Przy Klinice Psychiatrii Uniwersytetu Medycznego, Dolnośląskim Centrum Zdrowia Psychicznego, na oddziale psychiatrycznym dla dzieci i młodzieży we Wrocławiu oraz pracując z osobami z doświadczeniem choroby psychicznej przy Stowarzyszeniu na Rzecz Promocji Zdrowia Curatus (zaburzenia afektywne dwubiegunowe, schizofrenia). Prowadziłam grupy socjoterapeutyczne dla młodzieży. Posiadam również doświadczenie dydaktyczne zdobywane poprzez prowadzenie ćwiczeń ze studentami psychologii i pedagogiki.
Kontakt
Cena
120zł/godzina
Specjalności
Miasta
artykuły psychoedukacyjne
1) https://emocje.pro/komunikacja-borderline-set/ 2) http://www.psychologodnowa.pl/pl/czytelnia/8-czytelnia/60-po-co-nam-emocje 3) http://www.psychologodnowa.pl/pl/czytelnia/8-czytelnia/59-kompulsywne-objadanie-sie

Opinie

Bardzo dobry psycholog
Polecam panią psycholog. Jest osobą ciepłą, słuchającą, ale też konkretną. Pomimo sporego stresu na początku udało mi się przełamać. Czułam się bezpiecznie i w końcu potraktowana ludzko. Wiele daje spojrzenie z innej perspekty i szukanie pomocy! Dziękuję.
5 września 2019 Martyna - klient
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z usług psychologicznych tego psychologa
Ocena
Bardzo dobry psycholog Dobry psycholog Psycholog Słaby psycholog Badzo słaby psycholog
Opinia o psychologu
Tytuł
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Psycholog Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryPsycholog.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom