Magdalena Gałaj

Popularność: 0
Ukończyłam psychologię na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego oraz Szkołę Psychoterapii w Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA, a także Warsztaty Teatru Forum ”Forum dla Życia” uprawniające do prowadzenia zajęć z użyciem dramy i Teatru Forum organizowane przez Stowarzyszenie Praktyków Dramy „STOP-KLATKA” oraz Szkolenie I stopnia Racjonalnej Terapii Zachowania w Centrum Onkologii im. Marii Skłodowskiej – Curie. Odbyłam staże w Poradni Alzheimera Szpitala MSWiA w Warszawie, oraz na Oddziale Leczenia Zaburzeń Nerwicowych i Poradni Zdrowia Psychicznego Przychodni Lekarskiej Wojskowej Akademii Technicznej. Doświadczenie zawodowe zdobywałam pracując m.in. w Fundacji Pomocy Matematykom i Informatykom Niesprawnym Ruchowo z osobami niepełnosprawnymi poszukującymi pracy. Tym obszarem zajmowałam się również pracując w Pensjonacie dla bezdomnych mężczyzn św. Łazarz Kamiliańskiej Misji Pomocy Społecznej oraz Fundacji Polskich Niewidomych i Słabowidzących „TRAKT”. Posiadam również doświadczenie w prowadzeniu indywidualnej psychoterapii oraz wsparcia osób w kryzysie psychicznym online, które zdobyłam współpracując z portalem Psychorada.pl. Prowadziłam również kursy i szkolenia z zakresu profilaktyki uzależnień oraz asertywności, autoprezentacji i radzenia sobie ze stresem. Zajmuję się poradnictwem psychologicznym, psychoterapią młodzieży i osób dorosłych. Pracuję między innymi z osobami: -przeżywającymi kryzysy życiowe -przeżywającymi stratę bliskiej osoby -mającymi trudności w dostrzeganiu pozytywnego obrazu siebie -przeżywającymi różnego rodzaju lęki -mierzącymi się z chorobą lub niepełnosprawnością własną lub kogoś bliskiego -doświadczającymi trudności w ważnych relacjach W pracy terapeutycznej korzystam głównie z nurtu humanistycznego, gestalt i terapii polegającej na relacji, w razie potrzeby korzystam również z zasobów terapii poznawczo – behawioralnej, a także prowadzę wsparcie psychologiczne czy interwencję kryzysową. Psychoterapia jest dla mnie przede wszystkim towarzyszeniem Klientowi w jego drodze ku zmianie i odkrywaniu samego siebie.
Kontakt
696 327 647
Cena
130zł/godzina
Specjalności
Miasta
Warszawa,
Cała Polska: Tak
Sesje przez Skype: Tak
Pomoc on-line
Udzielam wsparcia również drogą internetową tutaj:https://avigon.pl/
Wykształcenie i sposób pracy
Ukończyłam szkołę psychoterapii w nurcie integracyjnym,co oznacza,że wykorzystuję w swojej pracy różne kierunki terapeutyczne dostosowane do aktualnych potrzeb i problemów wnoszonych przez Klienta. Korzystam przede wszystkim z dobrodziejstwa psychoterapii gestalti humanistycznej. Wierzę,że to Klient jest najlepszym ekspertem od samego siebie,a ja jestem po to,by towarzyszyć w pełniejszym i głębszym poznawaniu swoich uczuć,myśli i odczuć z ciała, co prowadzi do stawania się coraz bardziej i piękniej Sobą.

Opinie

Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z usług psychologicznych tego psychologa
Ocena
Bardzo dobry psycholog Dobry psycholog Psycholog Słaby psycholog Badzo słaby psycholog
Opinia o psychologu
Tytuł
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Psycholog Klient
lub zaloguj

Aktualności psychologa

ASERTYWNOŚĆ, CZYLI JAK NIE STAĆ SIĘ WILKIEM ANI OWCĄ?
30 listopada 2020
Bardzo, bardzo serdecznie zapraszam na warsztaty z asertywności, podczas których dowiesz się,jak w tych dziwnych czasach nie dać się zjeść,ani nie zjeść nikogo...:-)
„Gdy słucham, co mówisz, słyszę kim jesteś.”
30 listopada 2020
„Słuchaj uchem, a nie brzuchem” mówimy czasem, komuś, kto nie zrozumiał naszej wypowiedzi tak, jak się spodziewaliśmy. To oczywiste, że słucha się uchem, ale...którym? Z biologicznego punktu widzenia mamy tylko dwoje uszu, jednak jeśli spojrzeć na to od strony psychologii komunkacji, okazuje się, że mamy ich aż czworo!
facebook
Co możemy zmienić na DobryPsycholog.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom