Katarzyna Miksa

Popularność: 199
Na spotkaniach ze mną możesz liczyć na indywidualne i serdeczne podejście, gdzie w nieoceniającej atmosferze bezpieczeństwa i empatii możesz podzielić się ze mną swoimi troskami, serdecznie zapraszam do kontaktu :) Jestem magistrem psychologii (Uniwersytet Gdański). Ukończyłam z wyróżnieniem 4-letnie szkolenie w nurcie terapii poznawczo-behawioralnej na Uniwersytecie SWPS w Sopocie. Ukończyłam studia podyplomowe z zakresu psychologii klinicznej na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym. Prowadzę terapię także w nurcie dialektyczno-behawioralnym (DBT) dedykowanym osobom z zaburzeniem osobowości Borderline i dysregulacją emocji. Ukończyłam szkolenie certyfikujące prowadzone przez Behavioral Tech, Seattle, USA. Należę do Polskiego Towarzystwa Terapii Dialekyczno-Behawioralnej - PTDBT, gdzie działam między innymi jako Lider programu Family Connections™. Samodzielnie stale zdobywam kwalifikacje poprzez samokształcenie i uczestnictwo w konferencjach i szkoleniach. Prowadzę psychoterapię indywidualną osób dorosłych w zakresie leczenia zaburzeń nastroju, zaburzeń lękowych (napadów paniki, uogólnionego zaburzenia lękowego, fobii społecznej, lęku o zdrowie, fobii specyficznych) i zaburzeń osobowości, w tym Borderline (terapia DBT).
Kontakt
Zapraszam do kontaktu telefonicznego i mailowego:
- tel.: 502 079 484
- e-mail: miksakat@gmail.com
Cena
150zł/godzina
Specjalności
Miasta
Gdańsk,
Cała Polska: Tak
Sesje przez Skype: Tak
Wykształcenie
Jestem magistrem psychologii (Uniwersytet Gdański) Ukończyłam 4-letnie szkolenie w nurcie terapii poznawczo-behawioralnej na Uniwersytecie SWPS w Sopocie. Ukończyłam studia podyplomowe z zakresu psychologii klinicznej na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym.
Prowadzę terapię także w nurcie dialektyczno-behawioralnym (DBT) dedykowanym osobom z zaburzeniem osobowości Borderline i dysregulacją emocji. Ukończyłam szkolenie certyfikujące prowadzone przez Behavioral Tech, Seattle, USA.

Opinie

Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z usług psychologicznych tego psychologa
Ocena
Bardzo dobry psycholog Dobry psycholog Psycholog Słaby psycholog Badzo słaby psycholog
Opinia o psychologu
Tytuł
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Psycholog Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryPsycholog.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom