Katarzyna Juścińska

Popularność: 165
Psycholog (2)
W ramach studiów zrealizowałam specjalność kliniczną i osobowości. Ukończyłam półroczny, podyplomowy kurs z zakresu terapii poznawczo-behawioralnej dzieci i młodzieży. Obecnie jestem w trakcie całościowego, 4-letniego szkolenia w psychoterapii poznawczo-behawioralnej. Należę do PTTPB, swoją pracę poddaję superwizji. Dzięki nauce w trybie międzywydziałowym (Kolegium MISH KUL), poza standardowym programem studiów psychologicznych ukończyłam wiele kursów z zakresu mediacji, poradnictwa pedagogicznego czy interwencji kryzysowej. Doświadczenie zawodowe zdobywałam w Szpitalu Neuropsychiatrycznym w Abramowicach, w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie, Krakowskim Instytucie Psychoterapii oraz w Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym w Łagiewnikach.
Kontakt
530 357 367
Specjalności
Miasta
Kraków,
Sesje przez Skype: Tak

Opinie

Bardzo dobry psycholog
Pani psycholog pomogła mi kiedy wszystko wydawało się nie mieć sensu. Nie wiedziałem co robić po rozstaniu z dziewczyną, nie mogłem dogadac się z mamą i ojczymem. W trakcie spotkań z p. Kasią zrozumiałem co zależy ode mnie, a co od innych ludzi. Nauczyłem się rozumieć trudne emocje i lepiej organizować swój wolny czas. Będę rekomendował dalej.
29 kwietnia 2019 Jacek - uczeń

Notice: Undefined offset: -1 in /home/users/coach-warszawa/public_html/dobrypsycholog.pl/application/classes/opinie/opinia.php on line 41
10 kwietnia 2019 -
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z usług psychologicznych tego psychologa
Ocena
Bardzo dobry psycholog Dobry psycholog Psycholog Słaby psycholog Badzo słaby psycholog
Opinia o psychologu
Tytuł
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Psycholog Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryPsycholog.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom