Justyna Dawiskiba-Spaleniak

Popularność: 261
Bardzo dobry psycholog (17)
Moją pasją jest wspieranie ludzi w osiąganiu celów. Od 10 lat realizuję to poprzez coaching, doradztwo psychologiczne i biznesowe. Dzięki nim ludzie czują przestrzeń do zmiany i odważniej podejmują wyzwania. Poruszam się swobodnie zarówno w tematyce związanej z pracą zawodową, jak i życiem osobistym. Moje specjalizacje to: Coaching Menadżerski, Coaching Osobisty, Coaching Kariery. Doświadczasz trudnego etapu w życiu? Dzięki rozmowie lepiej zrozumiesz swoją sytuację i będziesz gotowy pójść naprzód. Pragniesz od życia więcej? Praca to ukierunkowana na cel, dynamiczna rozmowa, która zmierza do przełożenia refleksji na konkretne działania. Szukasz pracy? Chcesz rozwinąć własny biznes? Pomogę Ci napisać CV, zaprezentować się na rozmowie lub zbudować biznes plan. Więcej o mnie przeczytasz na mojej stronie: http://www.dobra-zmiana.pl Spotykając się ze mną, nie ryzykujesz. Pierwsza sesja jest sesją „chemiczną” i trwa ok 1,5h min. Podczas niej porozmawiamy na temat Twoich potrzeb, będziesz miał/a okazję nakreślić cele, które chciał/a/byś osiągnąć. Poznasz mnie i zobaczysz, jak pracuję. Na tej podstawie zadecydujesz, czy ta metoda jest dla Ciebie i czy chcesz dalej ze mną pracować. Jeśli spotkanie nie spełni Twoich oczekiwań, będzie ono bezpłatne. Jeśli będziesz zadowolony, koszt spotkania 150 zł.
Kontakt
Jeśli potrzebujesz więcej informacji zachęcam Cię do odwiedzenia mojej strony, kontaktu telefonicznego lub mailowego.
Cena
150zł/godzina
Specjalności
Miasta
Wrocław,
Cała Polska: Tak
Sesje przez Skype: Tak
Sesje przez Telefon: Tak
Referencje
Wszystkie opinie moich klientów znajdziesz na siostrzanym profilu: http://dobrycoach.pl/coach/justyna-dawiskiba-spaleniak oraz na mojej stronie WWW.
Wykształcenie
Magister psychologii (Technische Uniersitat Berlin); Stosunki Międzynarodowe, Psychologia - wymiana roczna (The University of Wales College of Cardiff); Studia podyplomowe Zarządzanie Kadrami (Wyższa Szkoła Psychologii Społecznej).
Doświadczenie
Posiadam ponad 14-letnie doświadczenie w obszarze HR, w tym 10-letnie doświadczenie w coachingu (ponad 1000 godzin praktyki). Przez ponad 3 lata tworzyłam w międzynarodowej firmie Dział HR od podstaw. Pracuję z kadrą menadżerską wyższego i średniego szczebla, specjalistami, przedsiębiorcami oraz osobami prywatnymi. Poruszam się swobodnie zarówno w tematyce związanej z pracą zawodową, jak i życiem osobistym. Moje specjalizacje to: Coaching Menadżerski, Coaching Osobisty, Coaching Kariery.

Od 2013 posiadam Certyfikat International Coaching Community. Jestem certyfikowanym Coachem Kryzysowym II stopnia akredytowanym przez Polskie Towarzystwo Psychotraumatologiczne oraz certyfikowanym asesorem Assessment Center/Development Center. Posiadam ok. 400 godzin doświadczenia trenerskiego. Wykładam na studiach podyplomowych w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu.

Ukończyłam psychologię na Uniwersytecie Technicznym w Berlinie oraz studia podyplomowe Zarządzanie Kadrami w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej. Poszerzałam również swoją wiedzę na Uniwersytecie w Cardiff w Wielkiej Brytanii. Przez pół roku miałam okazję odbywać praktykę w klinice psychosomatycznej Theodor Wenzel Werk w Berlinie. Tam współprowadziłam terapię grupową oraz pracowałam indywidualnie z pacjentami. Doświadczenia te uczuliły mnie na psychosomatyczne objawy stresu oraz sposoby radzenia sobie z nimi.

Podczas studiów zdobyłam praktykę z zakresu interwencji kryzysowej, a także technik radzenia sobie ze stresem. Napisałam pracę na temat wypalenia zawodowego. Jej wynik przedstawiłam na Kongresie Psychologicznym w Norymberdze (45. Kongress der Deutschen Gesellschaft für Psychologie).

Uczestniczyłam w ponad 30 szkoleniach z obszaru kompetencji interpersonalnych, menadżerskich, rekrutacyjnych, psychologicznych, zarządzania projektami, coachingu.

Opinie

Bardzo dobry psycholog
Coaching z Panią Justyną, w szczególności polecam tym, którzy poszukują ścieżki zawodowej, zgodnej z własnymi wartościami! Pani Justyna jest bardzo profesjonalnym i zaangażowanym coachem. Dogłębnie analizuje temat, z wyczuciem stawia trafne, czasem trudne pytania! Właściwie uruchamia proces myślowy, dzięki czemu znajdujesz odpowiedź i rozpoczynasz pracę nad sobą. Odbyte sesje wyzwalają motywację do działania i sprawiają, że przestajesz się ograniczać! Gorąco polecam!
29 marca 2021 Weronika - Menadżer
Bardzo dobry psycholog
Miałam z Justyną coaching managerski przez prawie rok i nigdy bym nie pomyślała jak szybko, ale też jak głęboko mnie to zmieni. Od pierwszego spotkania zaczęły się pojawiać przemyślenia i nowe pomysły na działanie. Justyna bardzo pomogła mi rozwinąć skrzydła, nabrać pewności siebie, ale też pewności do swoich kompetencji i umiejętności. Naprowadziła mnie też na na właściwą drogę jak je rozwinąć i wzmocnić. Jako psycholog Justyna potrafi też, odkryć słabe strony między wierszami co pomaga jej idealnie celować w obszary, które wymagają wzmocnienia. Polecam naprawdę w 100%!
1 marca 2021 Marta - Marketing Manager
Bardzo dobry psycholog
Czasami idziemy przez życie bez zastanowienia biorąc to, co się pojawia na naszej drodze. Rozmowa z Justyną zmusiła mnie do zastanowienia się, czego tak naprawde chcę, w którym kierunku powinnam iść. Świetnie zadawane pytania przypomniały, że to, co robię, kim jestem, zależy od moich ŚWIADOMYCH decyzji, a nie "korzystania z przypadkowych okazji". Justyna jest rewelacyjnym słuchaczem, zmusza do refleksji i poszukania w sobie odpowiedzi na czasami wydawałoby się, oczywiste pytania, a których tak naprawdę nigdy sobie nie zadaliśmy. Z całego serca polecam, przekonała nawet takiego "psychologosceptyka" jak ja ;)
3 grudnia 2020 Katarzyna - programista
Bardzo dobry psycholog
Jeśli szukasz HRowca, który kocha to co lubi oraz podchodzi do sprawy wieloaspektowo, to Justyna jest taką osobą. Niezwykle zaangażowana, dbająca o swój rozwój, z ogromnym poczuciem humoru. Te cechy sprawiają tez, ze jest ona bardzo dobrym Coachem. W swobodnej atmosferze pomaga przeanalizować miejsce/sytuację w jakiej się znajdziesz. Efektywnie wspiera w identyfikowaniu mocnych stron, przekonań które przyczyniają się do tego, ze jesteśmy tutaj, gdzie jesteśmy:) i pomaga dobrać jak najlepsze strategie dla rozwoju. Justyna to jednym zdaniem świetny partner w rozwoju. Z przyjemnością polecam jej usługi.
28 listopada 2020 Małgorzata - Kierownik Działu Szkoleń i Rozwoju
Bardzo dobry psycholog
Miałam duży problem z nauką języka obcego, który był mi potrzebny w pracy zawodowej. Dzięki spotkaniom z Justyną udało mi się znaleźć przyczynę tego problemu. Dobrać odpowiednią technikę nauki, dopasowaną do moich predyspozycji. Wypracować plan pracy oraz zrealizować cel. Justynko bardzo dziękuję za tą pomoc! Przez cały proces coachingu czułam się bezpiecznie, bo Justyna to bardzo sympatyczna, ciepła, godna zaufania osoba a przede wszystkim wielka profesjonalistka. Zna się na swojej pracy. Zdecydowanie polecam Justynę jako coacha!
23 listopada 2020 Monika - Menager
Bardzo dobry psycholog
Uważam, że świetnie się z Tobą pracowało; bo przede wszystkim, słuchasz Jak dla mnie było to fantastyczne, głównie ze względu na fakt, że „przez Ciebie” usłyszałam siebie. Spotkałyśmy się w momencie, gdy stałam „pod ścianą” tak wielką, że obejście jej wydawało mi się niemożliwe. Sił, których zawsze miałam zgromadzone złoże – zabrakło. Motywacja, którą zwykle miałam z nadwyżką – zniknęła… Ciężki moment. Na szczęście już za mną z każdym mijającym spotkaniem było lepiej małymi, ale odważnymi krokami zaczęłam iść. Dziś na nowo mam siłę, by świat układać po swojemu. Cieszyć się tym, co mi daje, ale brać tylko to, co chcę. Myślę, że spokój i siła, którą z całą pewnością masz, jest swoistym darem, którym umiejętnie się dzielisz Jeszcze raz bardzo Ci dziękuję .
23 listopada 2015 Zofia - Menadżer
Bardzo dobry psycholog
Miałem wielką przyjemność współpracować w Justyną i szczerze polecam tą przygodę. W życiu mamy wiele spraw, problemów i prawie nigdy nie mamy czasu zatrzymać się i odpowiedzieć sobie na proste pytanie, czy obrana droga życiowa jest optymalna i co warto byłoby poprawić. Odpowiedzi na to pytanie najlepiej udzielać sobie w towarzystwie Justyny, która da wsparcie i zada pytania, które pomogą spojrzeć na wszystko z różnych perspektyw. Oczywiście to dopiero początek, potem były spotkania inspirujące do stworzenia konkretnych celów i co najwazniejsze zrealizowania ich. Tego wszystkiego doświadczyłem ze świetnym coachem Justyną. Miałem szczęście, że na nią trafiłem. Gorąco polecam.
3 listopada 2015 Maciej - Programista
Bardzo dobry psycholog
Polecam Panią Justynę jako świetnego coacha, którego podejście do Klienta jest w pełni profesjonalne i skuteczne. Pani Justyna potrafi pokazać Klientowi jego wewnętrzną siłę, od teraz jestem świadoma mocy sprawczej własnych działań :) Nie narzuca swojego sposobu myślenia i pomaga znaleźć motywacje do rozwoju, do zmiany, do zrealizowania własnego celu. Zdecydowanie polecam!
27 lipca 2015 Magdalena - Inzynier
Bardzo dobry psycholog
Miałam ogromną przyjemność odbyć kilka sesji coachingowych z Justyną. To Ona uświadomiła mi, jak ogromną siłę, motywację i determinację mam w sobie, by zmierzyć się z moim tematem. Każde ze spotkań pozwoliło mi zajrzeć w głąb siebie. Ja to uczucie znam, aż za dobrze i nie było mi z nim dobrze. W momencie, gdy wydawało mi się, że nie mam siły poprosiłam Justynę o pomoc – była to bardzo dobra decyzja. Justyna uświadomiła mi, jak ogromną siłę, motywację i determinację mam w sobie, by zmierzyć się z moim tematem Każde ze spotkań pozwoliło mi zajrzeć w głąb siebie. Justyna jest bardzo dobrym coachem, posiada ogromną paletę umiejętności, które pomogły mi przepracować temat z lekkością, ma umiejętność zadawania odpowiednich pytań, pozwoliła odkryć mi odpowiedzi, który były ukryte głęboko we mnie. Spotkania z Justyną sprawiły, że zmieniłam myślenie, wiem co robić w sytuacji, gdy pojawi się gorszy dzień. Jeśli nie potrafisz poradzić sobie z jakimś tematem, polecam kontakt z Justyną, wiem, że poprzez swoje zaangażowanie pomoże Ci odnaleźć siebie na nowo, uświadomisz sobie jak wielką masz wartość. Ja siebie odnalazłam, jestem teraz nową szczęśliwą osobą :)
25 lipca 2015 Gabriela - Politolog
Bardzo dobry psycholog
Pani Justyna jest ogromnie zaangażowana w pracę, potrafi słuchać, jest pełna pozytywnej energii. Spotkania z nią to jak spotkania przy kawie z przyjaciółką, z którą wybierałam się w wielką podróż w głąb siebie. Pozwoliła mi zobaczyć, jakim jestem człowiekiem, ile potrafię, ile wiem. Sprawiła, że uwierzyłam w siebie. Uwierzyłam, że mogę wiele:) Zmotywowała mnie do działania, realizacji marzeń. Pokazała, jak pokonywać tkwiące we mnie przeszkody, by móc iść do przodu. Pani Justyno bardzo dziękuję:)
18 kwietnia 2015 Ania - specjalista
Bardzo dobry psycholog
Zajęcia z Panią Justyną to doskonała inwestycja w człowieka, oparta o jego naturalny potencjał, wrodzony i nabyty. Nieocenionym kapitałem jaki Pani Justyna wnosi w prowadzone sesje, są znakomite kompetencje i wiele serca, jakakolwiek jest branża, rola czy misja, którą widzi dla siebie uczestnik. Osobowe cechy i niezmiennie życzliwe nastawienie są zaproszeniem do spojrzenia na siebie samego w odpowiednio pozytywnym świetle. Umiejętnie zadane pytania pomagają uczestnikowi samodzielnie określić horyzont celów oraz drogi jego osiągania w realistycznie zdefiniowanych etapach, co równocześnie pobudza autonomiczny proces zrozumienia własnego środowiska i możliwości zakotwiczenia w nim posiadanego potencjału. Budowany w ten sposób realistyczny obraz poszerzonego spektrum możliwości przywraca wiarę w siebie, zamieniając niepewne nadzieje na konstruktywny plan działania. Z niezbitym przekonaniem polecam coaching Pani Justyny osobom w każdym położeniu.
25 listopada 2014 dr Maciej Kulisz - historyk sztuki, germanista
Bardzo dobry psycholog
Jacek - Freelancer długo miałem wrażenie, że zajęcia coachingowe nie spełniają moich oczekiwań. wyobrażałem je sobie zupełnie inaczej. liczyłem na nagły przełom, spektakularne zmiany, wielkie emocje. tymczasem spotkałem coś zupełnie innego. długie i ciekawe rozmowy, proste pytania, konkretne rozwiązania problemów, które wymagały ode mnie dyscypliny i zaangażowania. szybko okazało się, że tego właśnie potrzebowałem. problemy nie zniknęły. ale dzięki Justynie, jej wiedzy i profesjonalnemu podejściu do pracy nauczyłem się z nimi radzić. dziś, po 4 spotkaniach z Justyną, nie ma problemu, który byłby dla mnie nie do rozwiązania. to bardzo pomaga. w pracy i w życiu. cieszę się z decyzji rozpoczęcia zajęć coachingowych. cieszę się, że odbywałem je z Justyną. to była bardzo dobra decyzja! serdecznie polecam!
22 listopada 2014 Jacek - Freelancer
Bardzo dobry psycholog
Do Justyny zgłosiłam się na coaching zawodowy z powodu braku satysfakcji z dotychczasowej ścieżki zawodowej. Justyna to bardzo ciepła i bardzo życzliwa osoba. Każda sesja była spotkaniem w miłej atmosferze sprzyjającej otwartości, choć czasem pojawiająca się tematyka była dla mnie trudna emocjonalnie, ponieważ dot. moich ograniczeń, oporów i słabości. Justyna była rzetelnie przygotowana do każdej sesji, uważnie słuchała, zadawała celne pytania a także z dużą cierpliwością i życzliwością towarzyszyła mi w dojrzewaniu do zmiany. Na nowo obudziła we mnie nadzieję i wiarę, że zmiana mojej ścieżki zawodowej jest możliwa, wiarę, że przede mną są różne możliwości. Wzmocniła moją motywację do podejmowania prób, do działania i dzięki temu zrobiłam kilka odważnych kroków do przodu. Serdecznie polecam spotkania coachingowe z Justyną – to coach z powołania, zaraża pozytywną energią 
21 listopada 2014 Ewa -
Bardzo dobry psycholog
Praca z Justyną to podróż w głąb siebie, swoich możliwości, swoich marzeń ale również swoich ograniczeń. A kiedy się już dotrze tak głęboko (co nie zawsze jest przyjemnie) to potem uczymy się radzić sobie z tym co znajdziemy. Odbiłam od Justyny całą moją frustrację, żal i niepewność a Ona nie tylko mi na to pozwoliła ale również sprawiła że inaczej zaczęłam postrzegać nie tylko siebie ale i otaczający mnie świat. Justyna nie powie Ci że jesteś super, miły, mądry i że jutro będzie dobrze - Ona po prostu sprawi że sam tak będziesz o sobie myślał a to, moim zdaniem jest bardzo cenny dar. Polecam Justynę za profesjonalizm, za wiedzę, za spokój i uśmiech. Polecam zagubionym i tym którzy myślą że wiedzą już wszystko o sobie samym. Polecam wszystkim!!!!
19 listopada 2014 Anna - nadal szukam
Bardzo dobry psycholog
Miałam wielką przyjemność odbyć cykl sesji coachingowych z Justyną. Do procesu podeszłam z dystansem, nie wiedziałam czego mogę się spodziewać i czy to ‘coś’ w ogóle u mnie ‘zadziała’. Byłam zaskoczona tym, że już po kilku sesjach z Justyną potrafiłam odpowiedzieć sobie na nurtujące mnie pytania i znaleźć rozwiązania moich problemów. Justyna w profesjonalny sposób pomaga na ścieżce rozwoju. Godna podziwu jest jej cierpliwość i elastyczność zarówno co do terminów sesji jak i tematów. Bardzo cenne są jej "drążące" pytania, które najbardziej przyczyniły się do mojej zmiany. Niesamowicie optymistyczna i ciepła osoba, potrafiąca słuchać. Skuteczna, motywująca, cierpliwa z poczuciem humoru. Ocena jak najbardziej zasłużona: celująca. Coach z powołania, dla którego praca coacha jest także ogromną pasją. Polecam wszystkim!
15 listopada 2014 Małgorzata - Młodszy księgowy
Bardzo dobry psycholog
Idąc na pierwsze spotkania dokładnie wiedziałam jaki mam cel. To znaczy jak się potem okazało- wydawało mi się że wiem. Umiejętne zadawanie pytań przez Justynę pozwoliło mi dokładnie sprecyzować mój cel dzięki czemu nie czułam rozczarowania, że się nie udało. Wręcz przeciwnie- swój cel osiągnęłam bardzo szybko i do dziś czuję ogromną satysfakcję. To było bardzo cenne doświadczenie – ale ostrzegam to jest niebezpieczne- gdyż po jednej sesji chce się więcej :). Polecam Justynę bo to osoba z dużym doświadczeniem a swoją pracę wykonuje z ogromnym pasją co zdecydowanie przekłada się na wysoką jakość sesji coachingowej.
13 listopada 2014 Gośka - Mama/pracownik biurowy
Bardzo dobry psycholog
Jestem młodą stażem adeptką coachingu ale już po kilku spotkaniach odkryłam, że mój punkt widzenia spraw jest bardzo jednostronny, że sama zapędzam się w kozi róg z którego trudno jest wybrnąć:) Niemniej dzięki trafnym i rzeczowym pytaniom p. Justyny uświadomiłam sobie, że sama znam odpowiedzi, że odnajdując nowy punkt widzenia znajduję rozwiązanie....Co ważne,uzyskałam świadomość, że to co myślę wpływa na to kim jestem, stąd praca nad własnymi myślami i sposobem patrzenia na rzeczywistość to kroki na drodze do ukształtowania siebie i relacji z otoczeniem. Jestem niezmiernie wdzięczna za zaangażowanie Pani Justyny i Jej świeże spojrzenie na moje dotychczasowe zmagania z życiem:), za Jej otwartość i wiarę, że można dużo więcej jeśli tylko wytyczy się cel... Dziękuję za wszystkie pytania, które uruchomiły nowy sposób myślenia o sobie i własnych możliwościach. Z pełnym przekonaniem polecam współpracę z p. Justyną - profesjonalnym, pełnym zaangażowania, pasji i zrozumienia coachem:)
13 listopada 2014 Kwiryna - specjalista
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z usług psychologicznych tego psychologa
Ocena
Bardzo dobry psycholog Dobry psycholog Psycholog Słaby psycholog Badzo słaby psycholog
Opinia o psychologu
Tytuł
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Psycholog Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryPsycholog.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom