Lista psychologów Online

Szukasz wsparcia w sytuacji wychowawczej, trudnej dla siebie lub kogoś Ci bliskiego? Masz ataki paniki lub stres nie pozwala Ci zasnąć? Zapraszam na konsultację.
popularność: 49     pełny opis
W ciągu 16 lat pracy w Londynie, Sheffield a od 2023 roku w Rybniku, pomogłam kilkuset pacjentom. W ramach mojej pracy dla brytyjskiej służby zdrowia (NHS) prowadziłam sesje indywidualne, warsztaty - o depresji, radzeniu sobie z bólem, zamartwianiu się, dla mam, wsparcie podczas covida, jak radzić sobie ze stresem, z asertywności. Nadzorowałam też zespół początkujących terapeutów w Sheffield. Zapraszam na spotkania Online lub stacjonarnie w Rybniku.
popularność: 0     pełny opis
Prywatny Gabinet Psychoterapii i Pomocy Psychologicznej mgr Paulina Dąbrowska w Malborku
popularność: 403     pełny opis
• PhD Psycholog - dla menedżerów, CEO, właścicieli firm, osób zarządzających ludźmi • Psycholog na polu LEANowym • Erickson Professional Coach • Certyfikowany Trener i Partner FRIS® • Wykładowca akademicki
popularność: 209     pełny opis
Jestem psychologiem i terapeutą w podejściu skoncentrowanym na rozwiązaniach. Moją ofertę kieruję do osób, które poszukują zrozumienia, wsparcia oraz pomocy w radzeniu sobie z problemami, których doświadczają. Udzielam konsultacji indywidualnych oraz pomagam parom w rozwiązywaniu problemów: wynikających z trudności w porozumiewaniu się, związanych z odbudową związku i zaufania po zdradzie czy spowodowanych konfliktami wynikającymi z różnicy charakterów.
popularność: 61    ocena: Bardzo dobry psycholog (1)pełny opis

Załóż konto za darmo

Psycholog Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryPsycholog.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom