Joanna Ciąpała

Popularność: 0
Bardzo dobry psycholog (2)
Pracownia Psychologiczna Psycho-Test w Łańcucie dr Joanna Ciąpała to kadra specjalistów u których można skorzystać z usług doświadczonego psychologa, psychoterapeuty, logopedy, który pomoże dziecku radzić sobie w kryzysie. Zaburzenia emocjonalne, lęki, niskie poczucie własnej wartości, stres i choroby psychosomatyczne to problemy, które nie powinny być lekceważone. Pracując z dziećmi, specjaliści stosują różne techniki terapeutyczne, dzięki którym pomagają pozbyć się niepotrzebnych obaw, lęków i innych negatywnych emocji. Rodzice natomiast mogą liczyć na szczegółową konsultację, w ramach której dowiedzą się, jak pomóc swoim dzieciom w codziennych problemach. Nadal rozwijają swoje umiejętności i wiedzę, uczestnicząc regularnie w szkoleniach i konferencjach z zakresu psychologii, terapii i edukacji. Są zaangażowani w pomoc dzieciom i młodzieży, a ich celem jest wspieranie w rozwoju, poznawaniu siebie i swoich potrzeb oraz budowaniu zdrowych relacji z innymi ludźmi.
Kontakt
telefon: 669 870 678
Cena
150zł/godzina
Specjalności
Miasta
Przemyśl, Lubaczów, Dynów, Frysztak, Nowa Sarzyna, Rzeszów, Jarosław, Leżajsk, Przeworsk, Łańcut,
Cała Polska: Tak
Sesje przez Skype: Tak
Sesje przez Telefon: Tak
Adres:
Ul. Daszyńskiego 13/2, 37-100 Łańcut

Opinie

Bardzo dobry psycholog
Polecam Panią dr Joannę jako wybitnego specjalistę w dziedzinie psychologii dziecięcej. Profesjonalizm w każdym calu. Szczere wyrazy uznania. Jeśli ktoś szuka specjalisty w dziedzinie psychologii dziecięcej, zawsze warto polegać na rekomendacjach osób, które miały pozytywne doświadczenia. Jeżeli ktoś potrzebuje znaleźć psychologa, może skorzystać z narzędzia doboru specjalisty na stronie www.psychotest-lancut.pl
5 kwietnia 2024 Barbara - nauczyciel
Bardzo dobry psycholog
Z całego serca polecam Panią dr Joannę i mgr Karolinę z Psycho-Test w Łańcucie. Promieniuje od nich empatia i chęć niesienia pomocy. Wzbudzają wielkie zaufanie wśród dzieci. Super atmosfera, a zarazem wielki profesjonalizm.
23 czerwca 2023 Kaśka - kontroler pakietów AOI
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z usług psychologicznych tego psychologa
Ocena
Bardzo dobry psycholog Dobry psycholog Psycholog Słaby psycholog Badzo słaby psycholog
Opinia o psychologu
Tytuł
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Psycholog Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryPsycholog.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom