Ewa Żebrowska

Popularność: 42
Bardzo dobry psycholog (2)
W Pracowni Psychologicznej Zebra zajmuję się pomocą psychologiczną i psychoterapią osób dorosłych młodzieży i dzieci. Korzystam z założeń nurtu poznawczo behawioralnego i systemowego. Udzielam pomocy osobom, które cierpią z powodu lęku, depresji, doznają trudności w bliskich relacjach, pochodzą z rodzin dysfunkcyjnych mających trudną sytuację życiową. Wykształcenie: Ukończyłam studia psychologiczne na Uniwersytecie Warszawskim i jestem w trakcie szkolenia z psychoterapii poznawczo behawioralnej w Szkole Crescentia. Pracuję pod stałą superwizją. Kontakt: 695022665 e mail: zebra.psych@zebra.olsztyn.pl Miasto: Olsztyn
Kontakt
Specjalności
Miasta

Opinie

Bardzo dobry psycholog
Punktualna, rzeczowa, z miłą aparycją. Widać, że zależy jej na wsparciu pacjenta, jest zaangażowana w proces terapii. Czuję od niej dobrą energię i nić porozumienia. Z czystym sumieniem polecam jej osobę jako psychologa.
13 kwietnia 2021 Edyta - Dyrektor
Bardzo dobry psycholog
Miła i kompetentna osoba. Punktualna, z dużym zaangażowaniem do sprawy, warto zaufać i spróbować, polecam Panią Ewę Żebrowską, psycholog jest komunikatywną zaangażowaną osobą.
24 marca 2021 Anna - księgowa
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z usług psychologicznych tego psychologa
Ocena
Bardzo dobry psycholog Dobry psycholog Psycholog Słaby psycholog Badzo słaby psycholog
Opinia o psychologu
Tytuł
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Psycholog Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryPsycholog.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom