Dominika Pluskiewicz

Popularność: 1107
Bardzo dobry psycholog (3)
Jestem psychologiem i certyfikowanym psychoterapeutą pracującym w nurcie poznawczo – behawioralnym (CBT). W pracy terapeutycznej wykorzystuję metody terapii poznawczo behawioralnej (cognitive–behavioral therapy – CBT) i w jej ramach także metody tzw. trzeciej fali: dialektyczną terapię behawioralną (DBT), terapię akceptacji i zaangażowania (ACT) i Terapię Schematów. Pomocy udzielam osobom cierpiącymi z powodu: -zaburzeń lękowych (m.in: lęk paniczny-napady paniki, nerwica, fobie, zaburzenie obsesyjno- kompulsyjne-nerwica natęctw) -depresji -nadmiernych wymagań wobec siebie (perfekcjonizm) -trudności adaptacyjnych (silny stres) -bezsenności -trudności życiowych Od ponad 11 lat zajmuję się psychoterapią osób dorosłych i młodzieży. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej. Certyfikat wydany przez PTTPB o numerze 642. http://www.pttpb.pl/strefa-pacjenta/licencjonowani-terapeuci/ Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.
Kontakt
Rejestracja telefoniczna:
881 526 899

https://www.facebook.com/psychoterapeutycznie

Specjalności
Miasta
Wrocław,
Cała Polska: Tak

Opinie

Bardzo dobry psycholog
Bardzo dziękuję za terapie. Pani Dominiką jest osobą, która jest godna zaufania, znajduje podejście przy którym współpraca jest najbardziej efektywna. Daje dużo rzeczy do przemyślenia, co pomaga odnaleźć siebie i odpowiedzieć na różne pytania.
12 października 2019 Diana - Studentka
Bardzo dobry psycholog
Do Pani Dominiki zgłosiłam się parę miesięcy temu z problemami adaptacyjnymi i deficytem emocjonalnym. Nic mnie nie cieszyło za to wszystko mogło wyprowadzić w przeciągu chwili z równowagi. Duża zmiana w moim życiu spowodowała że przestałam poznawać siebie. Życiem zaczęła kierować złość, frustracja, obawa. Pani Dominika podeszła do problemu szeroko by znaleźć gdzie tkwi problem. Następnie zawężałyśmy pole działania by skupić się na konkretnych problemach. Mogłam powiedzieć o wszystkich swoich obawach, przemyśleniach i okazało się że to nic złego. Nie byłam oceniana a każdy nowy problem był rozwiązywany na bieżąco. Każde spotkanie zaczynało się od pytania i ,,jak tam minął tydzień” to pozwalało mi na wyrzucenie wszystkich negatywnych jak i pozytywnych emocji związanych z przebytym tygodniem. W końcu mnie ktoś słuchał i słyszał co mówię a nie oceniał. Teraz mam czas na przepracowanie przedstawionych metod. Dlatego też bardzo polecam Panią Dominikę. Jest miłą osobą z ogromną wiedzą w swoim fachu.
20 maja 2019 Milena - Administratorka
Bardzo dobry psycholog
Jestem bardzo zadowolona z efektów terapii.Korzystałam już z pomocy kilku innych psychologów, ale dopiero Pani Dominika potrafiła zrozumieć co przeżywam.Jest osobą godną zaufania,miłą i ciepłą.Nie czułam się oceniania i mogłam śmiało mówić o swoich problemach.Polecam.
19 grudnia 2016 Małgorzata - Kadrowa
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z usług psychologicznych tego psychologa
Ocena
Bardzo dobry psycholog Dobry psycholog Psycholog Słaby psycholog Badzo słaby psycholog
Opinia o psychologu
Tytuł
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Psycholog Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryPsycholog.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom