Aleksandra Swierkosz ( Banaszkiewicz )

Popularność: 131
Bardzo dobry psycholog (15)
23 lat doświadczenia zawodowego. 40 tyś przyjętych pacjentów. 3 specjalizacje zawodowe. Na co dzień pracuję przede wszystkim w temacie zdrowia i relacji.
Kontakt
Telefon/ WhatsApp
+49 (0)160 96888678
SKYPE: Aleksandra Maria Swierkosz
Cena
270zł/godzina
Specjalności
Miasta
Wrocław, Poznań, Gdańsk, Warszawa, Gliwice,
Cała Polska: Tak
Sesje przez Skype: Tak
Sesje przez Telefon: Tak
Wykształcenie
Ukończyłam Dietetykę Medyczną którą uzupełniłam wykształceniem psychologicznym min.:
- Uniwersytet SWPS w Warszawie, kierunek: Psychodietetyka (psychologia chorób) Dyplom: Psychodietetyk - Master Coach ABNLP Dyplom: Life Coach
- Malowanie Intuicyjne metodą Vedic Art Dyplom: nauczyciel międzynarodowy
- 3,5 letnią szkoła Taunus Insititute Gerharda Walpera Dyplom: Terapeuta Systemowy

Opinie

Bardzo dobry psycholog
Bardzo dobra terapeutka. Choruję na glejaka mózgu. Długo dojrzewałam do decyzji o pomocy. Szukałam specjalistki. Osoby która pomoże mi przez to wszystko przejść. Pani Aleksandra Swierkosz w sposób empatyczny pozwala na mierzenie się z własnym bólem. Nie ocenia. Rozmowa z nią jest dialogiem Jej odpowiedzi na na moje pytania bywają bardzo trafne. To samo dotyczy udzielanych jej spostrzeżeń co do danej sytuacji.To powoduje że w poczuciu bezpieczeństwa otwieram się na swój ból. Próbuję inaczej ocenić zaistniałą sytuację. Zmieniać swoje myślenie co do przeszłości, siebie , świata, osób najbliższych. Zaczynam mieć nadzieję na przyszłość a to ogromnie dużo, bo powoli zaczynałam z niego rezygnować. Z każdym spotkaniem oddala mnie od śmierci. Polecam Panią Aleksandrę Swierkosz każdemu kto przestał mieć już nadzieję, że przyszłość istnieje.
6 listopada 2020 Bożena - nauczycielka
Bardzo dobry psycholog
Psychoterapia online połączona była z zmianą żywieniową, bo zdrowie i szczęście zaczyna się w głowie. Podczas wizyt czułam się bezpiecznie i komfortowo. Pani Aleksandra Swierkosz jest konkretną, a jednocześnie bardzo empatyczną osobą. Słucha uważnie, zadaje pytania, bardzo zaangażowana w to co robi. Dieta prosta do zastosowania. Sesje online odbywały się przez whatsapp w dogodnym dla mnie czasie. Z Panią Aleksandrą schudłam kilkadziesiąt kilogramów a moje zdrowie psychiczne i fizyczne niesamowicie się poprawiło. Polecam !
28 września 2020 Monika - Analityk
Bardzo dobry psycholog
Jestem pacjentką onkologiczną. U Pani Aleksandry Swierkosz korzystam równocześnie z psychoterapii i diety na raka w indywidualnym programie onkologicznym. Wszystko w wygodnej dla mnie formie online. Moje wyniki systematycznie się poprawiają. Polecam tym, którzy szukają pełnej empatii specjalistki z wielkim sercem i doświadczeniem!
7 września 2020 Marta W. - Zarząd firmy
Bardzo dobry psycholog
Decyzję o skorzystaniu z usług Pani Aleksandry oceniam jako jedną z najlepszych w moim życiu. Była to praca na emocjach, które wcześniej powodowały, że ciągle zamartwiałem się o pracę, związek i pomimo sukcesów nie było u mnie zbyt wiele radości. Po 6 miesiącach pracy z Panią Olą odczuwam wielką satysfakcję z mojego życia. To powoduje, że P Aleksandrę oceniam celująco!
5 września 2020 Łukasz - przedsiębiorca
Bardzo dobry psycholog
Pani Ola to niezwykle pozytywna i empatyczna specjalistka, pozostająca w stałym kontakcie z pacjentem, zawsze gotowa pomóc, kompetentna z ogromną wiedzą z wielu dziedzin medycyny. Wymagająca wobec pacjenta ale i wspierająca, co pozwala uzyskać pożądane efety. Polecam!
24 czerwca 2020 katarzyna - fotoedytorka
Bardzo dobry psycholog
Pani Aleksandra Swierkosz to psychoterapeutka z bardzo dużą wiedzą psychologiczną i żywieniową. Pomogła zrozumieć mi moją chorobę onkologiczną, jej przyczynę, źródła i to jak powstała. Przyczyniła się w dużym stopniu do tego, że znowu jestem sobą i mogę normalnie funkcjonować jak kiedyś. Rozpisany żywieniowy był prosty jeśli chodzi o składniki. Jednak wymagał ode mnie sporego zaangażowania i nowego spojrzenia na gotowanie. Patrząc z perspektywy czasu było warto. Skorzystałam zarówno ja jak i cała rodzina. Jeszcze raz Pani dziękuję
26 maja 2020 Krystyna - urzędnik
Bardzo dobry psycholog
Pani Aleksandra prowadzila moja terapie dietetyczna uzupelniona o pomoc psychologiczna. Moim zdaniem ten ekement jest niezbedny dla osob, ktore chca zmienic swoje nawyki zywieniowe i poprawic swoje zdrowie. Stalam sie tez osoba bardziej zdyscyplinowana i pewna siebie.
1 kwietnia 2020 Agnieszka - przedsiebiorca
Bardzo dobry psycholog
Bardzo profesjonalny psycholog oraz dietetyk, który zapewnił opiekę żywieniową, a także dostarczył motywacje i wsparcie mojej córce. Pani Aleksandra ciepło i indywidualnie podchodzi do każdej osoby, co sprawia, że efekty widać bardzo szybko. Dziękuje za wszystko i szczerze polecam!
12 luty 2020 Angelika - Menadżer
Bardzo dobry psycholog
Jestem w pełni zadowolona z usług Pani Aleksandry. Nikt ze specjalistów nie potrafił pomóc w moich dolegliwościach, które coraz bardziej się nasilały. Zmiany żywieniowe w połączeniu z sesjami u Pani Aleksandry pozwoliły mi nie tylko wyzdrowieć, ale także poznać siebie oraz spojrzeć na chorobę z zupełnie innej perspektywy. Gorąco polecam tego Specjalistę, ponieważ jest to osoba kompetentna, doświadczona oraz bardzo życzliwa. Spotkania z Panią to prawdziwa przyjemność, dodatkowo dużą zaletą jest kontakt online. Pani Aleksandra jest ponadto osobą bardzo otwartą, która niezależnie od wagi problemu zawsze stara się zaproponować jego rozwiązanie.
11 luty 2020 Aleksandra - Specjalista
Bardzo dobry psycholog
Ja też jestem bardzo zadowolony. Do pani Aleksandry Swierkosz odesłał mnie mój lekarz. Byłem zdziwiony, że z moimi dolegliwościami mam iść do dietetyka i psychoterapeuty w jednym, no ale poszedłem spodziewając się co najwyżej jednorazowej pogadanki. Po spotkaniu z panią Aleksandrą szeroko otworzyłem oczy. Obecnie jestem po 6 spotkaniach a objawy medyczne zniknęły. Nie wiem jak to zrobiła ale zadziałało :)) Dodam, że wszystkie sesje mam w formie online przez WhatsApp co bardzo ułatwia sprawę, bo przy 2 pracach mam naprawdę minimum czasu. Pory konsultacji też uważam za idealne ( gabinet online czynny jest do 20.00). Polecam usługi Pani Aleksandry Swierkosz tym, którzy mają problemy chorobowe. Gdzie ważna jest dieta i zmiana myślenia. Choroba to stan umysłu :)
13 stycznia 2020 Marian - Przedsiębiorca
Bardzo dobry psycholog
Pani Aleksandra Swierkosz to bardzo ciepła i kontaktowa osoba, przy której z łatwością można się otworzyć, zaufać i przede wszystkim nie krępować ! W trakcie wizyt online przez WhatsApp zawsze czuję się komfortowo. Polecam wszystkim, którzy szukają solidnego psychoterapeuty w problemach medycznych.
13 stycznia 2020 Natalia - nauczycielka
Bardzo dobry psycholog
Pani Aleksandra Swierkosz to kobieta niezwykła. Zmieniła moje życie na lepsze, zarówno wprowadzając nawyki zdrowego żywienia jak i zmieniając sposób myślenia o zdrowiu i chorobie, w kierunku bardziej pozytywnego. Dzięki niej więcej się uśmiecham i mam więcej siły, energii. Dieta została ułożona w taki sposób, że nie sprawiło mi to żadnych trudności podczas komponowania i zakupu posiłków. Wyniki tarczycowe znacznie się polepszyły, dodatkowo schudłam w normalnym zdrowym tempie dochodząc do wagi, o której marzyłam . Podczas jedzenia znacznie wartościowszych produktów, które zostały wymienione w jadłospisie poprawiła się skóra oraz sylwetka. Dieta jest przygotowana indywidualnie i oparta na podstawie badań. Dodatkowo dostawałam mnóstwo zajęć domowych, które starałam się wykonywać i wprowadzać w życie codzienne. Pani Ola jest zawsze przygotowana do spotkania, dokładnie słucha, stara się wszystkiemu zaradzić, nie popędza i w sposób normalny rozmawia z klientem - nie jest wyniosła. Ma wspaniałe podejście holistyczne. Każda rozmowa z panią Aleksandrą Swierkosz sprawia, że człowiek jest pozytywnie nastawiony. Dodatkowo zawsze mi odpowiadała na WhatsApp oraz na maile. Ze spotkania na spotkanie było coraz lepiej i myślę, że po zakończeniu pakietu nadal będę stosować się do zaleceń. Forma pracy online - idealna dla zabieganych. Każdemu kto boryka się z problemami chorobowymi - polecam!
13 stycznia 2020 Paulina - Student
Bardzo dobry psycholog
Świetny psycholog! Nigdy nie korzystałem z takich usług, a tym bardziej online. Każdy problem, w swoim życiu próbowałem rozwiązać sam. Sytuacja życiowa zmusiła mnie jednak do ratowania siebie. Przez wiele dni szukałem pomocy. Po odwiedzeniu kilku innych psychologów czułem się w gorszym stanie, niż przed wizytą. Dopiero Pani Aleksandra Swierkosz mi pomogła. Bardzo trafnie zdiagnozowała problem i pomogła, w znalezieniu rozwiązania. Tak ciepłej i serdecznej osoby, dawno nie spotkałem. Za pomoc z całego serca dziękuję!
24 grudnia 2019 Adam - właściciel
Bardzo dobry psycholog
Serdecznie polecam usługi pani Aleksandry Świerkosz naprawdę każdemu. Ja byłam chyba na każdej możliwej diecie ( byłam też u trzech dietetyków) i nie tylko moje schudnięcie było krótkotrwałe, to jeszcze po każdym odchudzaniu pojawiały się dodatkowe kilogramy. Po latach byłam zmęczona, rozczarowana i zniechęcona tak, że postanowiłam po raz ostatni spróbować. Był to strzał w 10! Nie dość, że schudłam 24 kg, to przestałam traktować jedzenie jako regulację mojego nastroju. Zmieniłam diametralnie nawyki żywieniowe, jem dużo więcej różnych produktów, czuję się pełna energii i poprawiła mi się cera. Do tego pani Aleksandra monitorowała ciagle moje postępy i motywowała mnie do dalszej pracy nad sobą. Nawet zaczęłam z przyjemnością uprawiać sport, chociaż nigdy nie wykazywałam w tym kierunku żadnego entuzjazmu. Mogę powiedzieć, że współpraca z panią Aleksandrą zmieniła diametralnie jakość mojego życia - teraz jestem osobą wesołą, pełną energii i siły do życia. Znajomi mnie nie poznają na ulicy, bo nikt mnie znał takiej szczupłej. Pani Aleksandra to osoba o dużej wrażliwości i wiedzy, ale także nie znam pogodniejszej i milszej osoby. Jeśli ktoś wpadł w toksyczny związek z jedzeniem i chce to naprawić, to niech nie traci czasu na półśrodki i działanie na własną rękę, tylko uda się po pomoc do profesjonalistki z dużym doświadczeniem i wiedzą, czyli do pani Aleksandry.
24 grudnia 2019 Aleksandra - Przedsiębiorca
Bardzo dobry psycholog
Do Pani Aleksandry Swierkosz ( Banaszkiewicz ) zgłosiłam się realizując program ODCHUDZANIE + ZDROWIE. To program żywieniowy z wsparciem psychologicznym. Połączenie obu metod dało niesamowite efekty. Po tylu latach zmagań moja waga pokazała - 47 kg !!! Po ciąży bardzo przytyłam. Mój organizm był w naprawdę kiepskim stanie. Badania wykazały insulinooporność, nietolerancję glutenu, niedoczynność i stan zapalny tarczycy. Wcześniej próbowałam na własną rękę tylu diet i nic ... Z Panią Aleksandrą zrealizowałam cały 6 miesięczny PROGRAM ŻYWIENIOWO - MOTYWACYJNY + pakiet wizyt kontrolnych w okresie stabilizacji. W tym czasie odzyskałam pełne zdrowie. Wszystkie wyniki moich badań są w normie. Mam piękną sylwetkę ( wreszcie zero problemów z kupowaniem ubrań ). Odzyskałam zagubioną w kilogramach kobiecość i niesamowitą pewność siebie. A odniesione efekty utrzymuję kolejny rok :) Jestem bardzo zadowolona z efektów i gorąco polecam !
3 października 2019 Monika R. - sprzedawca
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z usług psychologicznych tego psychologa
Ocena
Bardzo dobry psycholog Dobry psycholog Psycholog Słaby psycholog Badzo słaby psycholog
Opinia o psychologu
Tytuł
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Psycholog Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryPsycholog.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom