Aleksandra Stanek

Popularność: 0
Bardzo dobry psycholog (10)
Jestem psychologiem o specjalności klinicznej i psychologii zdrowia. Psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym. Główne obszary w jakich pracuję: - kryzysy życiowe i emocjonalne - niska samoocena, trudności w relacjach z innymi ludźmi - zaburzenia nastroju - depresja - lęk ( lęk paniczny,lęk społeczny,lęk uogólniony,lęk o zdrowie, inne) - stres - wypalenie zawodowe - zaburzenia obsesyjno-kompulsywnym - choroby somatyczne - rozwój osobisty Oferta psychoterapii skierowana jest do osób dorosłych. W swojej pracy integruję różne nurty i podejścia, przy czym przede wszystkim stosuję podejście poznawczo – behawioralne TPB, jedną z najskuteczniejszych metod w leczeniu wielu zaburzeń i w rozwiązywaniu problemów psychologicznych. Terapia poznawczo-behawioralna daje szybkie rezultaty i jest niezwykle efektywna. Skupia się na poprawie jakości funkcjonowania osoby i podniesieniu zadowolenia z życia. Zakłada aktywny udział zarówno klienta jak i terapeuty w procesie zmierzającym do osiągnięcia wspólnie ustalonych celów terapii. Ze względu na elementy psychoedukacyjne, które są jej integralną częścią, klient po ukończonej terapii potrafi samodzielnie korzystać z poznanych technik pracy, dzięki czemu zwiększa poczucie bezpieczeństwa i kontroli nad swoim życiem. Przestrzegam zasad kodeksu etyki psychologa. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.
Kontakt
Specjalności
Miasta
Poznań,
Sesje przez Skype: Tak

Opinie

Bardzo dobry psycholog
Profesjonalna,doświadczona, a przy tym bardzo ciepła, empatyczna z duża wiedzą i umiejętnościa wpłynięcia na ludzkie myslenie, a jako rezultat zachowanie. Z wielka przyjemnością mogłabym polecić komukolwiek kto chciałby pracować nad poprawa jakosci swojego życia!
16 stycznia 2017 Ula - Hr professional
Bardzo dobry psycholog
Pani Ola wspaniała osoba, bardzo ciepła, sympatyczna i godna zaufania. Bardzo dobry psycholog. Dzięki pomocy Pani Oli stanęłam na nogi, stałam się pewniejsza siebie i zniknęły wszystkie błędne przekonania na mój temat. Dzięki niej stałam się łaskawsza dla samej siebie i podniosłam swoja samoocenę. Dziękuję i bardzo polecam !
13 grudnia 2016 Natalia - Studentka
Bardzo dobry psycholog
Godna polecenia pani psycholog. Z szacunkiem podchodzi do pacjenta i cierpliwie wysłuchuje historii. Pełna ciepła i delikatności. Otwarta i elastyczna. Wspaniały Człowiek. Nikt nie poczuje się u niej potraktowany przedmiotowo. Swój zawód wykonuje z pasja i powołaniem.
30 listopada 2016 Beti - menager
Bardzo dobry psycholog
Pani Ola to wspaniała osoba. Ciepła, sympatyczna, empatyczna a przy tym bardzo profesjonalna. Polecam jako coacha i psychologa. Chodziłam do Pani Oli kilka lat temu, pomagała mi wówczas uporać się z niską samooceną oraz stresem. Otworzyła mi oczy na wiele spraw i tematów, a po rozmowie z Nią czułam się naładowana pozytywną energią. Przygotowała mnie także na rozmowy w sprawie pracy, efekty były świetne.
23 listopada 2016 Sandra - dietetyk
Bardzo dobry psycholog
Pani Ola pomogła mi głównie z niską samooceną oraz z wypaleniem zawodowym. Spotkania odbywają się w odpowiedniej atmosferze, gdzie można się przełamać i spokojnie przerobić dany temat. Pani Ola oferuje wsparcie i pokazuje jak spojrzeć z innej perspektywy na dany temat. Osoba godna polecenia.
30 czerwca 2016 Ania - ekonomistka
Bardzo dobry psycholog
Jestem wdzięczna za każdą rozmowę i wsparcie.Wspaniały psycholog i psychoterapeuta. Szczególna pomoc w rozwoju osobistym, wypaleniu zawodowym, emocjach i stresie. Podziwiam i polecam. Naprawdę profesjonalna pomoc. Pomoc profesjonalna z dużą kulturą, zaangażowaniem i wspaniały kontakt z pacjentem. Wspaniały psycholog i psychoterapeuta. Szczególna pomoc w rozwoju osobistym, wypaleniu zawodowym, emocjach i stresie i wszystkich zawirowaniach życiowych. Podziwiam i polecam. Naprawdę profesjonalna pomoc.
25 maja 2016 Krystyna - lekarz
Bardzo dobry psycholog
Polecam. Wiele Pani Psycholog zawdzięczam - spotkaniom, warsztatom ...oprócz intuicji, naturalnie profesjonalizmu psychologa także,Pani Ola potrafi stworzyć niesamowitą aurę , taki wdzięk w dodatku roztacza, jest piękna i tak też pracuje z "klientem/tką" :-)
8 maja 2016 Marzena - ...
Bardzo dobry psycholog
Kompetentna, życzliwa, psycholog z powołania. Bardzo pomogła mojej nastoletniej córce, która dzięki przeprowadzonej terapii odzyskała wiarę w swoją wartość i własne możliwości,znacznie poprawiły się jej kontakty z otoczeniem.
5 maja 2016 Ilona - pracownik biurowy
Bardzo dobry psycholog
Z całego serca polecam skorzystanie z psychoterapii u Pani Oli. Pomogła mi poradzić sobie z depresją. Mogłam bardzo szczerze z nią rozmawiać, jest bardzo empatyczna a jednocześnie konkretna. Dziękuję i polecam w 100%. Ania.
1 maja 2016 Anna - wolny zawód
Bardzo dobry psycholog
Do pani psycholog trafiłam z objawami depresji. Jestem bardzo zadowolona z usług pani Aleksandry. Ciepła, empatyczna osoba i przede wszystkim skuteczna w pomocy. Polecam wszystkim potrzebującym profesjonalnej pomocy.
21 października 2015 Michalina - ekonomistka
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z usług psychologicznych tego psychologa
Ocena
Bardzo dobry psycholog Dobry psycholog Psycholog Słaby psycholog Badzo słaby psycholog
Opinia o psychologu
Tytuł
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Psycholog Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryPsycholog.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom