Aleksandra Skwara

Popularność: 2247
Bardzo dobry psycholog (6)
Psycholog, psychoterapeuta, mediator rodzinny. Jestem absolwentką psychologii Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Ukończyłam wiele szkoleń z zakresu psychoterapii: • Dwuletnie szkolenie z zakresu terapii Gestalt. • Dwuletnie Studium Terapii Par i Rodzin w Laboratorium Psychoedukacji • „Adaptując Techniki FotoTerapii do Coachingu i Pokrewnych Specjaliności” ,Judy Weiser • „Strukturalna terapia rodzin”, Salvador Minuchin Podejścia Ericksonowskiego uczyłam się m.in. u Martina Busha, Bernharda Trenkle, Jeffreya Zeiga, Brenta Geary, Susy-Singer Fisher, Krzysztofa Klajsa. Jestem w trakcie całościowego szkolenia przygotowującego do certyfikatu psychoterapeuty w podejściu zintegrowanym (systemowo-psychodynamicznym). Pracuję pod superwizją superwizora PTP. Ukończyłam dwuletnie szkolenie dla mediatorów rodzinnych zgodne ze standardami Europejskiego Forum Mediacji Rodzinnych. Oferuje kompleksową pomoc psychologiczną dla rodzin i par dotkniętych kryzysem. Specjalizuję się w psychoterapii par. Oferuję wsparcie w konflikcie okołorozwodowym. Pomagam opracować Rodzicielski Plan Wychowawczy. W swojej pracy z klientem indywidualnym czy parą wykorzystuję także techniki fotografoterapii i genogramu
Kontakt
tel. kom. +48 501 409 954
e-mail: biuro@meditor.pl
lub przez formularz na stronie www.aleksandraskwara.pl
Specjalności
Miasta
Katowice, Siemianowice Śląskie, Chorzów,
Sesje przez Skype: Tak

Opinie

Bardzo dobry psycholog
Pani Aleksandra jest osobą o ponadprzeciętnej empatii, wrażliwości, niezwykle delikatna, mądra, ciepła i dobra. W tym co robi, jest w pełni profesjonalna, zaangażowana. Podczas spotkań stwarza atmosferę zaufania i spokoju. Jestem przeszczęśliwa, że los splótł nasze drogi w momencie, kiedy upadłam, upadłam po długiej i powolnej agonii. Dzięki jej pomocy narodziłam się na nowo, wyszłam ze skorupy, w której byłam uwięziona od długich lat. Dzięki Pani Oli, nie ma we mnie lęku, strachu i poczucia zagrożenia, goją się rany z przeszłości. Nauczyłam się na nowo żyć, czuć, kochać siebie i innych, ufać swojej wewnętrznej mądrości, wiem, że „bardzo wiele mogę” i nie pozwolę siebie skrzywdzić. Odkryłam na nowo swoje pasje, marzenia i sięgam „po nowe”. Bywają trudne momenty, czasami się potykam, ale szybko potrafię wstać i znów „kochać życie całą sobą”. Wiem, że jeśli znów „coś zaboli” bez zastanowienia pojawię się u Pani Oli. Panią Olę polecam i jeszcze raz polecam.
23 kwietnia 2017 Gabrysia - Ekonomista
Bardzo dobry psycholog
Pani Ola to przede wszystkim dobry i ciepły człowiek, a przy tym posiada bardzo wysokie kwalifikacje. Potrafi wysłuchać problemów zarówno osoby dorosłej, jak i dzieci. Zawsze doradzi w jaki sposób rozwiązać problem i jak się skutecznie porozumieć. Po każdej wizycie wychodziliśmy mądrzejsi i pełni wiary, że nasze nieporozumienia nie będą miały. miejsca. I tak się stało. Dziękuję bardzo.Z pełną świadomością gorąco polecam!
22 marca 2015 Aida - ekonomista
Bardzo dobry psycholog
Pani Ola bardzo mi pomogła. Jest miłą i ciepłą osobą wykazującą zrozumienie na każdym kroku. Po każdym spotkaniu wychodzi się z uśmiechem na twarzy i z większą wiarą we własne siły. Pomaga stać się lepszym człowiekiem. Gorąco polecam ;)
6 luty 2015 Monika - ekonomista
Bardzo dobry psycholog
Pani Aleksandra jest dobrym, ciepłym i mądrym człowiekiem. Jej wiedza oraz doświadczenie połączone z dużym zaangażowaniem sprawiają, że pomoc, której udziela jest skuteczna. To psycholog pełen pasji, warty polecenia.
5 luty 2015 A -
Bardzo dobry psycholog
Psycholog, mediator i coach o bardzo wysokich kwalifikacjach. Kompetentna, w pełni zaangażowana w pracę. Jesteśmy najlepszym przykładem, że z pomocą p. Aleksandry można lepiej zrozumieć siebie i otoczenie i poradzić sobie z problemami. Godna zaufania i polecenia !
17 lipca 2014 Leszek - wolny zawód
Bardzo dobry psycholog
SUPER FACHOWIEC , MĄDRY CZŁOWIEK , PRZEMIŁAY PANI DOKTOR , POLECAM DO PRACY Z DZIEĆMI I DOROSŁYMI , BARDZO KOMPETENTNA I SERDECZNA OSOBA ********************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************
24 marca 2014 DOROTA - sp.d/s sprzedaży
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z usług psychologicznych tego psychologa
Ocena
Bardzo dobry psycholog Dobry psycholog Psycholog Słaby psycholog Badzo słaby psycholog
Opinia o psychologu
Tytuł
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Psycholog Klient
lub zaloguj

Aktualności psychologa

Wykorzystanie fotografii
8 lipca 2018
Wykorzystanie fotografii w projektach rozwojowych – warsztatach, coachingu oraz psychoterapii
facebook
Co możemy zmienić na DobryPsycholog.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom