Aleksandra Chałupska

Popularność: 21
Jesteś na życiowym skrzyżowaniu i nie wiesz, w którą stronę pójść? Nie znasz siebie? Nie jesteś w stanie określić co jest dla Ciebie ważne w życiu? Potrzebujesz zmiany, ale właściwie nie wiesz czego chcesz i jak kreować rzeczywistość? Nie radzisz sobie z wyzwaniami, stresem i napięciem dnia codziennego, czując, że walisz głową w ścianę? Czujesz, że wchodzisz w kryzys? Zapraszam Cię do wejścia na drogę do siebie. Z chęcią będę towarzyszyć Ci w tej drodze wcielając się w rolę Twojego przewodnika oferującego Ci wsparcie. Jestem Psychologiem i Pedagogiem Dorosłych z Coachingiem, w trakcie szkolenia z Psychoterapii Pozytywnej. Moją mocną stroną jest uczenie się, odpowiednie stawianie pytań, a także przekazywanie wiedzy w spokojnej atmosferze pełnej wsparcia. Jestem zwolenniczką małych kroków i celebracji życia. Głęboko wierzę, że każdy z nas ma zasoby, które odkryte i zrozumiane ułatwiają nam funkcjonowanie. Od kilku lat uczę jak poznać i polubić siebie, wspieram także w zmianach zawodowych, podnoszeniu zadowolenia z życia i radzeniu sobie z codziennymi wyzwaniami np. presją i stresem. W 2020 roku ukończyłam studia magisterskie na kierunku Psychologia o specjalności: Psychologia wspierania rozwoju i efektywnego funkcjonowania człowieka. Dwa lata wcześniej zostałam Pedagogiem w zakresie edukacji dorosłych z coachingiem. W 2024 moje doświadczenie powiększyło się o wiedzę z Racjonalnej Terapii Zachowania. Aktualnie jestem także w trakcie kursu I stopnia Psychoterapii Pozytywnej. Nieustannie uzupełniam swoją wiedzę z tematyki zdrowia psychicznego, ponieważ jest to moja wielka pasja. W swojej pracy integruję metody z różnych nurtów, pracuję holistycznie, wierzę w moc natury. Pracuję z osobami dorosłymi. Poza prowadzeniem wsparcia psychologicznego mam kilkuletnie doświadczenie w pracy w Dziale Personalnym rekrutując, szkoląc, dbając o rozwój Pracowników i przygotowując indywidualne plany rozwoju. Zapraszam, poszukaj ze mną swojej drogi do siebie wybierając jedną z kilku dostępnych opcji wsparcia. Więcej o rodzajach wsparcia: Konsultacja psychologiczna może być jednorazowym wsparciem lub zapoczątkowaniem cyklu spotkań terapii psychologicznej, dotyczy aktualnych trudności, z którymi się mierzysz. Konsultacja mocnych stron to spotkanie poprzedzone wypełnieniem testu mocnych stron, analizą go i wykorzystaniem dodatkowych materiałów podczas spotkania, które kompleksowo zbudują Twoją wizytówkę mocnych stron. Konsultacja zmiany zawodowej to spotkanie, które może być jednorazowym spotkaniem dotyczącym zmiany zawodowej lub początkiem kompleksowego cyklu spotkań. Konsultacja poznania siebie pt. "spacer do siebie" to cykl 5 spotkań podczas, których przechodzisz przez ćwiczenia zbliżające Cię do siebie (omawiamy Twoją aktualną sytuację, emocje, mocne strony, wartości, cele i tworzymy plan działania). Jeśli zastanawiasz się, którą formę wybrać skontaktuj się ze mną poprzez formularz kontaktowy.
Kontakt
Zapraszam do kontaktu mailowego (dosiebie.aleksandrachalupska@gmail.com).
Cena
180zł/godzina
Specjalności
Miasta
Sesje przez Skype: Tak
Sesje przez Telefon: Tak
Projekty
Zapraszam do wzięcia udziału w autorskim projekcie samopoznania "Spacer do siebie".
Wykształcenie
Magister Psychologii.
kursy
Lęk napadowy - jak radzić sobie z atakami paniki - 2022
Wewnętrzny debriefer testu talentów Gallupa - 2021
Trener osobisty: coach, mentor, tutor z elementami interwencji kryzysowej (36 godzin) - 2021
Specjalista ds. rekrutacji z elementami doradztwa edukacyjno-zawodowego (23 godziny) -2020
Podstawy psychologii pozytywnej z elementami treningu uważności - mindfulness oraz treningu autogennego (24 godziny) -2020
Pokój spokój- uczestnictwo i przygotowywanie warsztatów psychologicznych z tematyki self care -2019.

Opinie

Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z usług psychologicznych tego psychologa
Ocena
Bardzo dobry psycholog Dobry psycholog Psycholog Słaby psycholog Badzo słaby psycholog
Opinia o psychologu
Tytuł
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Psycholog Klient
lub zaloguj

Aktualności psychologa

5 składników dobrostanu
15 stycznia 2023
Dobrostan psychologiczny to jeden z przedmiotów zainteresowania m.in Psychologii Pozytywnej. Możemy określić go jako: subiektywne poczucie zadowolenia ze stanu własnego życia. Tylko jak to poczuć?
facebook
Co możemy zmienić na DobryPsycholog.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom