Agnieszka Fiszer

Popularność: 282
Bardzo dobry psycholog (7)
Witam Cię serdecznie. Cieszę się, że chcesz mnie bliżej poznać. Jestem psychologiem, terapeutą w nurcie TSR (Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach) oraz certyfikowanym coachem. Zapraszam na sesje indywidualne do gabinetu w Katowicach, Bytomiu oraz na sesje telefoniczne i przez Skype. Ukończyłam: -psychologię kliniczną na Uniwersytecie SWPS w Katowicach -kurs I i II stopnia w Szkole Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach -certyfikowany kurs Coacha EMCC prowadzony przez Macieja Bennewicza w Norman Benett Academy w Warszawie. Zapraszam na konsultacje psychologiczne, psychoterapię w nurcie TSR (jest to terapia krótkoterminowa, która dość szybko daje widoczne efekty) oraz na coaching. Większość mojego życia zawodowego pracuję blisko z ludźmi wpierając ich rozwój zawodowy i osobisty. Odbyłam liczne wolontariaty i praktyki prowadząc zajęcia z terapii grupowej, indywidualnej oraz arteterapii (terapii z wykorzystaniem sztuki). Zdobyłam doświadczenie w Centrum Zdrowia Psychicznego Feniks w Katowicach, Profilaktyczno- Terapeutycznej Świetlicy Środowiskowej w Bytomiu, Stowarzyszeniu Animacji i Rozwoju Malarstwa Emocjonalnego w Sztuce i Terapii. Współpracuję też z firmami prowadząc sesje rozwojowe i coachingowe dla pracowników. Prywatnie jestem spełniającą się mamą 3-letnich bliźniaczek. Moją pasją jest sztuka, kino i literatura.
Kontakt
tel./sms 602 115 180
Katowice, ul. Gliwicka 2/8
Bytom, ul. Szyby Rycerskie 4

Cena
100zł/godzina
Specjalności
Miasta
Wykształcenie
mgr psychologii

Opinie

Bardzo dobry psycholog
Z czystym sercem i przekonaniem polecam Pani Agnieszkę. Daje przestrzeń do przemyśleń, zadaje pytania, które dotykają głębokich emocji, tożsamości, pomaga zdobyć większą samoświadomość i pozwala uczyć się być dla siebie najlepszą sobą, tą spójną z wartościami. A przede wszystkim obdarowuje poczuciem bezpieczeństwa i stwarza atmosferę wzajemnego szacunku i zaufania.
12 maja 2020 Aga - Mama
Dobry psycholog
Potrzebowałam psychologa, który prowadzi konsultacje przez Skypa i trafiłam na panią Agnieszkę. Bardzo profesjonalna i konkrtena osoba, która potrafi we właściwy sposób nakierować rozmowę i która stawia na ćwiczenia w ramach terapii, co akurat bardzo mi odpowiada. Miałyśmy do tej pory kilka spotkań ale już widzę, że zaczynam podchodzić inaczej do pewnych spraw, z większym zrozumieniem i spokojem.
31 marca 2020 Ania - Manager
Bardzo dobry psycholog
Pani Agnieszka jest bardzo dobrą psychoterapeutką. Umie wysłuchać i świetnie potrafie nakierować. Polecam wszystkim którzy szkają odpowiedzi na pytania, czy są zagubieni!
23 luty 2020 Marina - Praca biurowa
Bardzo dobry psycholog
Bardzo fajna psycholog, nie zakończyłam jeszcze ale czuję, że te spotkania są mi potrzebne. Wymaga określenia co wynosi się z zajęć, co zmusza do myślenia i do zdawania sobie sprawy po co się tam chodzi. Osoby potrzebujące kogoś z kim można w zaufaniu porozmawiać spokojnie mogą "uderzać" do Agnieszki. Polecam.
15 luty 2020 Wanda - Dyrektor
Bardzo dobry psycholog
Pani Agnieszka sprawia bardzo dobre pierwsze wrażenie osoby pełnej profesjonalizmu i kultury. Po pierwszych dwóch spotkaniach jestem pozytywnie nastawiony do dalszej terapii. Polecam wszystkim którzy są zagubieni i poszukują porady.
10 stycznia 2020 Marek - Manager
Bardzo dobry psycholog
Do Agnieszki chodzę od niedawna, bardzo dobrze czuje się po terapii u niej, Czuję się silniejsza dzięki jej pomocy, jej wskazówkach..Nie rozwiąże za nikogo problemów, ale potrafi nakierunkować, nauczy dostrzec mocne strony, uwierzyć w siebie..Polecam Agnieszkę to doskonała terapeutka!
9 stycznia 2020 Anonimowo - Specjalista
Dobry psycholog
Umie słuchać, skłania do autorefleksji, poszukiwania w sobie, aby się wzmocnić. Nie narzuca ocen, nie stresuje , spokój, ale czasem i poczucie humoru. Dobra rozmowa, w przyjaznej atmosferze zaufania .
9 stycznia 2020 Teresa - Zarządzający
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z usług psychologicznych tego psychologa
Ocena
Bardzo dobry psycholog Dobry psycholog Psycholog Słaby psycholog Badzo słaby psycholog
Opinia o psychologu
Tytuł
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Psycholog Klient
lub zaloguj

Aktualności psychologa

Czy psychoterapia musi być długa, droga i bolesna?
9 stycznia 2020
Czym jest a czym nie jest psychoterapia? Kiedy warto zainwestować czas i pieniądze i co można uzyskać ze spotkań z psychologiem/ psychoterapeutą?
uzależnieni od internetu
9 stycznia 2020
Przeczytaj i sprawdź czy ty lub twoi bliscy nie jesteście już uzależnieni od internetu.
depresja poporodowa
9 stycznia 2020
Macierzyństwo dla wielu kobiet jest darem, źródłem szczęścia i spełnienia. Nie wszystkie kobiety odczuwają jednak radość i satysfakcję z bycia mamą i wcale nie jest ich mało.
nieśmiałość a fobia społeczna
9 stycznia 2020
Badania naukowe dowodzą, że większość ludzi doświadczyło w swoim życiu epizodów nieśmiałości. Niektórzy ją przezwyciężyli, wyrośli z niej, dla innych pozostała chronicznym obciążeniem utrudniającym funkcjonowanie w dorosłym życiu.
facebook
Co możemy zmienić na DobryPsycholog.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom