Agnieszka Fiszer

Popularność: 776
Bardzo dobry psycholog (9)
Witam Cię serdecznie. Cieszę się, że chcesz mnie bliżej poznać. Jestem psychologiem, terapeutą TSR, psychoterapeutą, coachem. Ukończyłam: -psychologię kliniczną na Uniwersytecie SWPS w Katowicach -kurs I i II stopnia w Szkole Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach -w trakcie 5letniego akredytowanego kursu psychoterapii integracyjnej w Katowickim Instytucie Psychoterapii -certyfikowany kurs Coacha EMCC prowadzony przez Macieja Bennewicza w Norman Benett Academy Zapraszam na konsultacje psychologiczne, psychoterapię w gabinecie w Bielsku Białej i online. Ponad 10 lat pracuję blisko z ludźmi wpierając ich rozwój zawodowy i osobisty. Odbyłam liczne wolontariaty i praktyki prowadząc zajęcia z terapii grupowej, indywidualnej oraz arteterapii (terapii z wykorzystaniem sztuki). Zdobyłam doświadczenie w Centrum Zdrowia Psychicznego Feniks w Katowicach, Profilaktyczno- Terapeutycznej Świetlicy Środowiskowej w Bytomiu, Stowarzyszeniu Animacji i Rozwoju Malarstwa Emocjonalnego w Sztuce i Terapii. Prowadziłam Gabinety psychologiczne w Katowicach i Bytomiu. Współpracuję też z firmami prowadząc sesje rozwojowe i coachingowe dla pracowników.
Kontakt
tel./sms 602 115 180
Bielsko- Biała
ul. 11 listopada 60, kamienica pod orłem
P. 207, 2 piętro

Cena
150zł/godzina
Specjalności
Miasta
, Bielsko Biała,
Cała Polska: Tak
Sesje przez Skype: Tak
Sesje przez Telefon: Tak
Wykształcenie
mgr psychologii

Opinie

Bardzo dobry psycholog
Serdecznie polecam Panią Agnieszkę. Odpowiednimi metodami doszliśmy do załagodzenia moich problemów, dzięki czemu mogę znowu normalnie funkcjonować w życiu prywatnym i pracy. Dostałem też namiar na bardzo dobry materiał w postaci książki, która również mnie uspokoiła oraz uświadomiła o tym, że nie tylko ja przeżywam pewne kwestie
20 stycznia 2021 Tomasz - Programista
Bardzo dobry psycholog
Gorąco polecam Pania Agnieszkę każdemu kto sobie nie radzi. Na pierwsze spotkanie szedłem dość nieufnie ale już po krótkiej wymianie zdań okazało się że niepotrzebnie. Po kilku spotkaniach udalo nam się ustalić źródło problemu. Czułem się wysłuchany i zrozumiany, pytania padały zawsze w odpowiednim momencie i pomagały zrozumieć siebie na nowo. Polecam !
16 września 2020 Łukasz - Inżynier
Bardzo dobry psycholog
Z czystym sercem i przekonaniem polecam Pani Agnieszkę. Daje przestrzeń do przemyśleń, zadaje pytania, które dotykają głębokich emocji, tożsamości, pomaga zdobyć większą samoświadomość i pozwala uczyć się być dla siebie najlepszą sobą, tą spójną z wartościami. A przede wszystkim obdarowuje poczuciem bezpieczeństwa i stwarza atmosferę wzajemnego szacunku i zaufania.
12 maja 2020 Aga - Mama
Dobry psycholog
Potrzebowałam psychologa, który prowadzi konsultacje przez Skypa i trafiłam na panią Agnieszkę. Bardzo profesjonalna i konkrtena osoba, która potrafi we właściwy sposób nakierować rozmowę i która stawia na ćwiczenia w ramach terapii, co akurat bardzo mi odpowiada. Miałyśmy do tej pory kilka spotkań ale już widzę, że zaczynam podchodzić inaczej do pewnych spraw, z większym zrozumieniem i spokojem.
31 marca 2020 Ania - Manager
Bardzo dobry psycholog
Pani Agnieszka jest bardzo dobrą psychoterapeutką. Umie wysłuchać i świetnie potrafie nakierować. Polecam wszystkim którzy szkają odpowiedzi na pytania, czy są zagubieni!
23 luty 2020 Marina - Praca biurowa
Bardzo dobry psycholog
Bardzo fajna psycholog, nie zakończyłam jeszcze ale czuję, że te spotkania są mi potrzebne. Wymaga określenia co wynosi się z zajęć, co zmusza do myślenia i do zdawania sobie sprawy po co się tam chodzi. Osoby potrzebujące kogoś z kim można w zaufaniu porozmawiać spokojnie mogą "uderzać" do Agnieszki. Polecam.
15 luty 2020 Wanda - Dyrektor
Bardzo dobry psycholog
Pani Agnieszka sprawia bardzo dobre pierwsze wrażenie osoby pełnej profesjonalizmu i kultury. Po pierwszych dwóch spotkaniach jestem pozytywnie nastawiony do dalszej terapii. Polecam wszystkim którzy są zagubieni i poszukują porady.
10 stycznia 2020 Marek - Manager
Bardzo dobry psycholog
Do Agnieszki chodzę od niedawna, bardzo dobrze czuje się po terapii u niej, Czuję się silniejsza dzięki jej pomocy, jej wskazówkach..Nie rozwiąże za nikogo problemów, ale potrafi nakierunkować, nauczy dostrzec mocne strony, uwierzyć w siebie..Polecam Agnieszkę to doskonała terapeutka!
9 stycznia 2020 Anonimowo - Specjalista
Dobry psycholog
Umie słuchać, skłania do autorefleksji, poszukiwania w sobie, aby się wzmocnić. Nie narzuca ocen, nie stresuje , spokój, ale czasem i poczucie humoru. Dobra rozmowa, w przyjaznej atmosferze zaufania .
9 stycznia 2020 Teresa - Zarządzający
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z usług psychologicznych tego psychologa
Ocena
Bardzo dobry psycholog Dobry psycholog Psycholog Słaby psycholog Badzo słaby psycholog
Opinia o psychologu
Tytuł
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Psycholog Klient
lub zaloguj

Aktualności psychologa

Czy psychoterapia musi być długa, droga i bolesna?
9 stycznia 2020
Czym jest a czym nie jest psychoterapia? Kiedy warto zainwestować czas i pieniądze i co można uzyskać ze spotkań z psychologiem/ psychoterapeutą?
uzależnieni od internetu
9 stycznia 2020
Przeczytaj i sprawdź czy ty lub twoi bliscy nie jesteście już uzależnieni od internetu.
depresja poporodowa
9 stycznia 2020
Macierzyństwo dla wielu kobiet jest darem, źródłem szczęścia i spełnienia. Nie wszystkie kobiety odczuwają jednak radość i satysfakcję z bycia mamą i wcale nie jest ich mało.
nieśmiałość a fobia społeczna
9 stycznia 2020
Badania naukowe dowodzą, że większość ludzi doświadczyło w swoim życiu epizodów nieśmiałości. Niektórzy ją przezwyciężyli, wyrośli z niej, dla innych pozostała chronicznym obciążeniem utrudniającym funkcjonowanie w dorosłym życiu.
facebook
Co możemy zmienić na DobryPsycholog.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom