Agnieszka Fiszer

Popularność: 61
Bardzo dobry psycholog (3)
Witam Cię serdecznie.Jestem psychologiem, terapeutą w nurcie TSR (Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach) oraz certyfikowanym coachem. Ukończyłam: -psychologię kliniczną na Uniwersytecie SWPS w Katowicach, -kurs I i II stopnia w Szkole Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (łącznie 215h) certyfikowany kurs Coacha EMCC (150 h) prowadzony przez Macieja Bennewicza i współpracowników w Norman Benett Academy w Warszawie. Zapraszam na konsultację psychologiczną, psychoterapię w nurcie TSR (jest to terapia krótkoterminowa, która dość szybko daje widoczne efekty) oraz na sesje rozwojowe- coaching. Prowadzę sesje indywidualne dla osób dorosłych, młodzieży i rodziców. Przyjmuję w gabinetach prywatnych w Katowicach. Możesz też odbyć ze mną rozmowę on-line (przez Skype, What's up)oraz telefoniczną. Zapraszam również na warsztaty rozwojowe, które organizuję w CUD (Centrum Usług Dowolnych) w Katowicach. Większość mojego życia zawodowego pracowałam blisko z ludźmi wpierając ich rozwój jako HR’ owiec. W międzyczasie odbyłam liczne wolontariaty i praktyki prowadząc zajęcia z terapii grupowej, indywidualnej oraz arteterapii (terapii z wykorzystaniem sztuki). Zdobyłam doświadczenie w Centrum Zdrowia Psychicznego Feniks w Katowicach, Profilaktyczno- Terapeutycznej Świetlicy Środowiskowej w Bytomiu, Stowarzyszeniu Animacji i Rozwoju Malarstwa Emocjonalnego w Sztuce i Terapii. Prywatnie jestem spełniającą się mamą 3-letnich bliźniaczek. Moją pasją jest sztuka, kino i literatura.
Kontakt
tel./sms 602 115 180

facebook: Psychoterapia i Rozwój- Agnieszka Fiszer
Cena
100zł/godzina
Specjalności
Miasta
Wykształcenie
mgr psychologii

Opinie

Bardzo dobry psycholog
Pani Agnieszka sprawia bardzo dobre pierwsze wrażenie osoby pełnej profesjonalizmu i kultury. Po pierwszych dwóch spotkaniach jestem pozytywnie nastawiony do dalszej terapii. Polecam wszystkim którzy są zagubieni i poszukują porady.
10 stycznia 2020 Marek - Manager
Bardzo dobry psycholog
Do Agnieszki chodzę od niedawna, bardzo dobrze czuje się po terapii u niej, Czuję się silniejsza dzięki jej pomocy, jej wskazówkach..Nie rozwiąże za nikogo problemów, ale potrafi nakierunkować, nauczy dostrzec mocne strony, uwierzyć w siebie..Polecam Agnieszkę to doskonała terapeutka!
9 stycznia 2020 Anonimowo - Specjalista
Dobry psycholog
Umie słuchać, skłania do autorefleksji, poszukiwania w sobie, aby się wzmocnić. Nie narzuca ocen, nie stresuje , spokój, ale czasem i poczucie humoru. Dobra rozmowa, w przyjaznej atmosferze zaufania .
9 stycznia 2020 Teresa - Zarządzający
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z usług psychologicznych tego psychologa
Ocena
Bardzo dobry psycholog Dobry psycholog Psycholog Słaby psycholog Badzo słaby psycholog
Opinia o psychologu
Tytuł
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Psycholog Klient
lub zaloguj

Aktualności psychologa

Czy psychoterapia musi być długa, droga i bolesna?
9 stycznia 2020
Czym jest a czym nie jest psychoterapia? Kiedy warto zainwestować czas i pieniądze i co można uzyskać ze spotkań z psychologiem/ psychoterapeutą?
uzależnieni od internetu
9 stycznia 2020
Przeczytaj i sprawdź czy ty lub twoi bliscy nie jesteście już uzależnieni od internetu.
depresja poporodowa
9 stycznia 2020
Macierzyństwo dla wielu kobiet jest darem, źródłem szczęścia i spełnienia. Nie wszystkie kobiety odczuwają jednak radość i satysfakcję z bycia mamą i wcale nie jest ich mało.
nieśmiałość a fobia społeczna
9 stycznia 2020
Badania naukowe dowodzą, że większość ludzi doświadczyło w swoim życiu epizodów nieśmiałości. Niektórzy ją przezwyciężyli, wyrośli z niej, dla innych pozostała chronicznym obciążeniem utrudniającym funkcjonowanie w dorosłym życiu.
facebook
Co możemy zmienić na DobryPsycholog.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom