Forum o psychologii

Wróć do tematów Odpowiedz

Czynniki osłabiające działania traumy seksualnej

Irena Pospiszyl (1999) określa przemoc jako ,,...wszystkie nieprzypadkowe akty naruszające osobistą wolność jednostki, które przyczyniają się do fizycznej albo psychicznej szkody drugiego człowieka i które wykraczają poza społeczne normy wzajemnych kontaktów międzyludz Czytaj cały artykuł
Odpowiedzi
Czuć się silny tylko z bardzo silne, solidne i długi penis. Co to jest titan gel. Titan gel jest to krem na powiększenie męskiego akcesorium powiększenie penisa, które rosną w pomoc mężczyzn penisa do 3,5 cm w zaledwie dwa tygodnie . Nie jest to coś bardzo łatwe i jest to w jakikolwiek sposób, znajdziesz na rynku lub w celu osiągnięcia bardzo dobrze z mężczyzn, którzy próbowali. http://gel-titan.pl/ Problem kłopotów łóżkowych pozostaje jednak dla wielu mężczyzn wstydliwym tematem i nic z nim nie robią ze względu na niechęć przyznania się do problemu przed lekarzem. Niesatysfakcjonujący seks, obniżone libido, niezadowolenie partnerki, problemy z erekcją… to wszystko ma wspólne przyczyny: nieodpowiedni stan psychiczny spowodowany np. kompleksem rozmiaru penisa .
2018-08-16 11:04 ~CarlaFlores
Czasem zdarza się tak, że nie jesteśmy w stanie sami poradzić sobie z traumą i tym samym wciąż odczuwamy problemy w naszym życiu. Bardzo ważne jest by w takim momencie mieć oparcie w kimś kto potrafi nam pomóc. Moja znajoma korzystała z pomocy https://psychomedic.pl/psychiatra-warszawa/ w Warszawie :) I tylko dzięki temu udało się jej przerobić i oswoić swoje traumy. Dzisiaj radzi sobie ze swoją przeszłością bardzo dobrze!
2020-10-26 23:02 Iza bielawska
Tytuł
Odpowiedź
Imię/Nick
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Psycholog Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryPsycholog.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom