Forum o psychologii

Wróć do tematów Odpowiedz

* CZY ROZWÓD MOŻNA PRZEWIDZIEĆ?

Odpowiedzi
Wydaje się bardzo przemyślane i mądre, a z drugiej strony nastawione na porażkę. Mam wrażenie że każdy znajdzie w swoim związku coś co będzie do tego tekstu pasowało. Czy nie jest tak że powinniśmy żyć nadzieją i chęcią do pracy,,,a nie wiecznym utyskiwaniem że już jest źle?
2013-07-02 02:06 ~Ola
Oczywiście, osobiście jestem zdania, że jeśli między dwojgiem ludzi tli się choćby najmniejsza iskra - to jak najbardziej powinni żyć nadzieją i włożyć wysiłek w naprawę związku (pomijam tu sytuacje skrajne, w których rozstanie jest najlepszą z możliwych opcji). Lepiej próbować niż poddać się zbyt szybko. W każdym związku są konflikty, kryzysy - ważne żeby wyciągać wnioski. I iść dalej - razem.
2013-07-04 23:23 ~K.Nagrabecka
A kto miałby ocenić czy ta iskra się nadal nie tli?
2013-10-03 13:41 ~Ola
Przewidzieć, pewnie tak, kiedy jest się uważnym i prowadzi się związek, w którym się rozmawia. Jeśli obawiasz się tego, że w Twoim związku dziej coś niewłaściwego, odwiedź gabinet specjalisty. Psycholog Irena Maślankowska prowadzi terapię małżeńska. Jeśli nie jesteś pewna/pewien czy to dla Ciebie za pewne tam uzyskasz odpowiedź :)
2014-04-29 20:25 ~Lucyna
Tytuł
Odpowiedź
Imię/Nick
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Psycholog Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryPsycholog.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom