Sylwia Lewczuk

Popularność: 1845
Bardzo dobry psycholog (7)
Nazywam się Sylwia Lewczuk, impulsem do wyboru takiego kierunku w życiu, była ciekawość świata i ludzi. Pozytywny stosunek do ludzi i wiara w ich możliwości, pomaga mi zbudować klimat zrozumienia i akceptacji człowieka z którym pracuję. Pragnę wspierać ludzi w ich rozwoju, zaprowadzaniu zmian w życiu, szukaniem własnej drogi. Jednym z głównych zagadnień w moim obszarze zainteresowań jest redukcja stresu i nieustanny samorozwój, dzięki któremu łatwiej radzimy sobie z trudnościami. Ukończyłam: psychologię kliniczną w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie socjologię na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie kurs Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach Szkołę Trenerską „Moderator” Prywatnie lubię zdrową kuchnię, książki, przyrodę i jestem wielką entuzjastką Mindfulness (uważnego i świadomego życia). Czym kieruję się w swojej praktyce? W pracy ze mną znajdziesz uważność, zrozumienie i pomoc, a także akceptację Twoich wyborów i decyzji oraz szacunek dla przeżywanych przez Ciebie emocji. Szacunek i godność do człowieka – respektuję różnice indywidualne, prawo do prywatności, samostanowienia i innych poglądów. Uczciwość – prawda i zrozumienie pozwalają na zbudowanie efektywnej relacji terapeutycznej. Poufność – jest to fundamentalna wartość w budowaniu zaufania pomiędzy psychologiem a klientem. Komfort – spotkanie jest umawiane na konkretną godzinę, masz pewność, że nie natkniecie się na wychodzącą osobę. Profesjonalizm – pracuję zgodnie z zasadami określonymi w Kodeksie Etyczno-Zawodowym Psychologa oraz poddaję się regularnej superwizji.
Kontakt
Sylwia Lewczuk Praktyka Psychologiczna
ul. Stefana Batorego 14/69
21-500 Biała Podlaska
Tel. 725 25 1000
Specjalności
Miasta
Biała Podlaska,
Sesje przez Skype: Tak

Opinie

Bardzo dobry psycholog
Pani Sylwia jest świetną osobą na właściwym stanowisku, każde spotkanie przynosi kolosalne efekty, które można wprowadzić w swoje życie. Jest osobą ciepłą, wyrozumiałą, traktuję każdego w sposób indywidualny nie oceniając. Ustalane wizyty to czysta przyjemność. Polecam z czystym zdumieniem.
23 września 2019 Zuza - Lider
Bardzo dobry psycholog
Korzystałam z pomocy innego psychologa, ale to w gabinecie Pani Sylwii otrzymałam fachową pomoc. To osoba godna zaufania, zaangażowana w swoją pracę. Dzięki terapii lepiej radzę sobie z problemami. Polecam!
18 października 2018 Alicja - - - -
Bardzo dobry psycholog
Pani Sylwia to niezwykle kompetentny specjalista. Cały okres mojej terapii trwał w bardzo przyjaznej atmosferze, spotkałam się ze zrozumieniem i akceptacją - to najlepiej wykorzystany przeze mnie czas. Dziś żyję z większym poczuciem własnej wartości, lepiej sobie radzę z problemami, nie wstydzę się siebie, a co najważniejsze, chcę żyć. Jeżeli ktoś z Was ma problemy z osiągnięciem tego, co mi się udało, to polecam Panią Sylwię. Pod jej pieczą wiele można osiągnąć. POLECAM!
13 stycznia 2018 Nadzieja - - - -
Bardzo dobry psycholog
Wielki profesjonalizm, empatia. Dzięki takim ludziom, zmienia się świat na lepsze:). Bardzo polecam. Moja koleżanka chodzi na sesje do Pani Sylwii. Jest nie tylko doskonałym psychologiem, ale również cudowną osobą: mądrą, ciepłą...
11 stycznia 2018 Gosia - wolny zawód
Bardzo dobry psycholog
Jeżeli czujecie, że trudno Wam się odnaleźć we współczesnym świecie, że "stoicie w miejscu", to Pani Sylwia pomoże Wam z obrać nowy kierunek. Uświadomiła mi, jak ważny jest rozwój i akceptacja siebie. Dziś zaczynam żyć na nowo, z poczuciem szczęścia, które tak naprawdę tkwi w nas. Szczerze polecam.
8 sierpnia 2017 Szczęśliwa - bezrobotna
Bardzo dobry psycholog
W gabinecie Pani Sylwii uzyskałem pomoc i zrozumienie - spotkałem się z ciepłą, przyjazną atmosferą. Pomoc i porada podane w sposób naturalny, nienachalny. Chciałoby się tam wracać i porozmawiać jak ze starym przyjacielem.
20 czerwca 2017 Władek - emeryt
Bardzo dobry psycholog
Z całego serca polecam. Pani Sylwia jest najlepsza w swoim fachu. Dzięki P.Sylwii pokonałam swoje trudności.To osoba rzeczowa, konkretna i elastyczna- potrafi dostosować się do pacjenta.Mi podpasowała w 100 %
3 października 2016 Paulina - nauczyiel
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z usług psychologicznych tego psychologa
Ocena
Bardzo dobry psycholog Dobry psycholog Psycholog Słaby psycholog Badzo słaby psycholog
Opinia o psychologu
Tytuł
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Psycholog Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryPsycholog.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom