Sara Giorgi

Popularność: 141
Bardzo dobry psycholog (6)
KIEDY ŻYCIE DAJE CI CYTRYNY, ZRÓB Z NICH LEMONIADĘ! Witam Cię serdecznie i dziękuję za zainteresowanie. Poniżej kilka informacji o mnie. Co będziemy robić, jeśli się spotkamy: - wspólnie poszukiwać rozwiązań dla zaistniałej sytuacji - przybliżać się do pożądanej zmiany - pracować na Twoich zasobach - pracować na tym, co się da, a nie czego się nie da - szukać możliwości, szans i tego, co buduje Będziemy patrzeć do przodu, a nie oglądać się na sznur, którym często jesteśmy przywiązani do przeszłości. Będziemy robić więcej tego, co działa, zrezygnujemy z tego, co nie działa. Kim jestem? Z wykształcenia psychologiem, w wolnych chwilach śpiewającym jazz i tańczącym salsę. 8 lat temu ukończyłam z wyróżnieniem studia psychologiczne na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. W minionych 3 latach ukończyłam szkolenia I i II stopnia Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach w Toruniu, jestem również absolwentką Akademii Coachingu (z programem akredytowanym przez Izbę Coachingu) w Gdańsku. Od 5 lat prowadzę własną działalność realizując zadania psychologa w projektach unijnych, skierowanych głównie do osób długotrwale bezrobotnych, zagrożonych wykluczeniem społecznym. Prowadzę warsztaty grupowe i poradnictwo indywidualne z takich zagadnień jak komunikacja interpersonalna, asertywność, poczucie własnej wartości, obraz siebie, motywacja, radzenie sobie ze stresem. Posiadam doświadczenie w pracy z osobami zmagającymi się z problemem uzależnienia oraz od lat współpracuję z Fundacją zrzeszającą osoby z niepełnosprawnościami ruchowymi. Pracuję w oparciu o założenia Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach oraz podejściem Coachingowym. Wszystkie opinie poniżej pochodzą od Klientów, z którymi pracuję obecnie lub pracowałam w przeszłości. Zapraszam na sesje ONLINE oraz w gabinecie na Przymorzu: http://iprocare.pl/sara-giorgi,44,pl
Kontakt
Tel. 664 691 651
Cena
120zł/godzina
Specjalności
Miasta
Wykształcenie
UKSW w Warszawie, La Sapienza w Rzymie - Psychologia (mgr) WSB w Gdańsku - Akademia Coachingu z programem akredytowanym przez Izbę Coachingu (studia podyplomowe)

Opinie

Bardzo dobry psycholog
Polecam! Pani Sara pomogła mi rozłożyć z mój problem na czynniki pierwsze, dzięki czemu miałam fundamenty, na których oparłam mój wybór. Ostatecznie, z perspektywy czasu widzę, że idealnie udało jej się poprowadzić mnie w kierunku dostrzeżenia plusów i minusów sytuacji. I do tego bardzo przyjazna atmosfera spotkania
15 lipca 2020 Ewa - Projekty B+R
Bardzo dobry psycholog
Pani psycholog Sara- profesjonalna, sympatyczna, empatyczna, a co najważniejsze skuteczna. Mam zaburzenia lękowo- depresyjne, a po sesji u Pani psycholog życie nabiera całkiem innego wyrazu- zdecydowanie lepszego. Polecam z całego serca!
5 czerwca 2020 Małgorzata M-L - Sprzedawca
Bardzo dobry psycholog
Z całą pewnością mogę polecić Panią Sarę Giorgi, która była psychologiem u nas w projekcie gdzie pomogła wielu ludziom. Jako realizator projektu widział jak dzięki Pani Sarze nasi podopieczni podnieśli się po kryzysie, uwierzyli w siebie, podnieśli swoją samoocenę, i mieli siłę mierzyć się z nowymi celami w swoim życiu. Głównym atutem Pani Sary jest jej kontakt z ludźmi, wszelkie bariery w komunikacji mijają w kilka sekund od poznania Sary, jest empatyczna zawsze fachowo przygotowana do pracy, i zaraża uśmiechem . Jeszcze raz gorąco polecam.
20 maja 2020 Łukasz - trener pracy
Bardzo dobry psycholog
Polecam z całego serca wizyty u Sary. Od samego wejścia nie czuć żadnej bariery. Niejednokrotnie zdążyło mi się popłakać a za chwilę smiać sie. Można przepracować każdy możliwy temat. Naprawdę gorąco polecam.
11 maja 2020 Weronika - Pracownik biurowy
Bardzo dobry psycholog
Myślę, że Sara to świetny psycholog. Myślę tak, bo czuje się, jakbym rozmawiał z przyjaciółką, z drugiej strony mając gdzieś myśl, że z przyjaciółką, której zadaniem jest mi pomóc poradzić sobie z tymi trudnymi momentami, co udaje jej się zawsze osiągnąć. I nie mowa tu o kilku ciepłych słowach, które na jakiś czas pomogą mi pokochać się na nowo. Mowa tu o pomocy w spojrzeniu pod innym kątem, z innej perspektywy na to wszystko, co tak przytłacza. Chcesz spojrzeć na świat z normalniejszej i zdrowszej perspektywy, to Sara na pewno ci pomoże.
5 maja 2020 Franek - Programista
Bardzo dobry psycholog
Świetne profesjonalne podejście, dużo empatii i zrozumienia. Pani Sary pomogła mi "stanąć na nogi" i uwierzyć we własne możliwości. Stworzyła dobrą i pozytywną atmosferę by móc otworzyć się na rozmowę. Im dłużej chodzę na sesję do Pani Sary tym więcej zauważam korzyści z nich płynących, dużo rzeczy sobie uświadamiam, dużo rzeczy których sama nie dostrzegałam. Polecam z czystym sumieniem.
4 maja 2020 Ewa - Ekonomista
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z usług psychologicznych tego psychologa
Ocena
Bardzo dobry psycholog Dobry psycholog Psycholog Słaby psycholog Badzo słaby psycholog
Opinia o psychologu
Tytuł
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Psycholog Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryPsycholog.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom