Monika Wysota

Popularność: 2079
Bardzo dobry psycholog (6)
Ukończyłam psychologię na UAM w Poznaniu (dwie specjalizacje: psychoterapia zaburzeń psychicznych oraz psychologia zdrowia i choroby). Obecnie jestem w trakcie studiów doktoranckich w Instytucie Psychologii UAM w Poznaniu w Zakładzie Psychologii Rozwoju Człowieka i Badań nad Rodziną. Jestem psychoterapeutą i doradcą systemowym, nieustannie podnoszącym swoje kwalifikacje w Wielkopolskim Towarzystwie Terapii Systemowej w Poznaniu.Ukończyłam Kurs Podstawowy i Zaawansowany Terapii Systemowej. Prowadzę terapię indywidualną, par i rodzin. Udzielam pomocy w problemach relacyjnych, rodzinnych, wieku dorastania, wychowawczych oraz rozwojowych. Pracuję również z osobami uzależnionymi, rodzinami dotkniętymi przemocą oraz z młodzieżą zagrożoną wykluczeniem społecznym. Problemy osób, które zgłaszają się do mnie po pomoc staram się widzieć w szerszym kontekście ich codziennego życia. Staram się, aby pacjent czuł się w kontakcie ze mną bezpiecznie. Dokładam wszelkich starań, aby pomoc udzielana przeze mnie była w pełni profesjonalna oraz oparta na zasadach etycznych. Udzielam również pomocy psychologicznej w formie online. Swoją pracę poddaję stałej superwizji w Wielkopolskim Towarzystwie Terapii Systemowej w Poznaniu, tak aby wykonywać ją profesjonalnie i rzetelnie. Więcej informacji o mnie i mojej pracy na mojej stronie: www.centrumsystema.pl
Kontakt
Tel: 888 132 124
Cena
100zł/godzina
Specjalności
Miasta
Kalisz,
Cała Polska: Tak
Sesje przez Skype: Tak
Sesje przez Telefon: Tak

Opinie

psycholog
Zakończyłam terapię z Panią Wysotą. Nie kwestionuję wiedzy Pani Moniki. Mnie jednak pozostały bardzo złe wspomnienia związane z Panią Psycholog. Pani Psycholog weryfikuje opinie, udostępnia tylko pozytywne na swój temat... biznesowo pewnie tak trzeba. Moja opinia jest właśnie taka jak wyżej ,wynika z bolesnych doświadczeń, które w jakimś stopniu, przy udziale W/w zostaną ze mną do końca życia.
6 września 2023 Agnieszka - Pracownik umysłowy
Szanowna Pani, swoich pacjentów pamiętam bardzo dobrze, a już na pewno ich imiona i zawód (to takie minimum). Tak się składa, że w ostatnim (ale nawet dość długim czasie) nie zakończyłam terapii z żadną kobietą o imieniu Agnieszka, w dodatku która jest pracownikiem umysłowym. Jeśli chodzi o zarzut dotyczący opinii. Stanę w obronie wszystkich moich koleżanek i kolegów z branży, którzy też mierzą się z takimi zarzutami - rozmawiamy o tym. W takich portalach jak ten, gdzie możecie Państwo umieszczać opinie nie ma możliwości ich usuwania, edytowania, korygowania, wybierania sobie tych których się chce. Nie rozumiem zatem tej opinii i nie wiem kim Pani jest. Ale lubię wyjaśnione sytuacje, więc bardzo proszę o telefon. Porozmawiajmy :)
Monika Wysota
Bardzo dobry psycholog
Chciałam podzielić się swoja opinią o Pani Monice. Moim zdaniem świetny psychoterapeuta. W moim życiu nazbierało się wiele problemów. Z mężem kłótnie, z dziećmi kłopoty, moi rodzice też nie pomagali. Może miałam depresję. Poszłam do Pani Moniki i rozpoczęłyśmy współpracę. Krok po kroku układałam swoje sprawy i odzyskiwałam dobry nastrój. Teraz też mam problemy, wszystkie nie zniknęły jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki... Teraz jednak wiem jak sobie z nimi radzić. Rozmowy z Panią psycholog bardzo dużo mi pomogły. Dziękuję Pani za wszystko.
8 stycznia 2020 Karolina - Pracownik biurowy
Bardzo dobry psycholog
Pani Monika pomogła mi uporać się z uporczywym lękiem o stan zdrowia moich dzieci. Nie była to łatwa droga. Udało się. Pani psycholog jest fantastyczną osobą. W gabinecie tworzy bezpieczną atmosferę, uśmiecha się i uważnie słucha. Polecam! Do Pani Moniki trafiłam z polecenia. Słyszałam, że prowadzi skuteczną terapię lęku. To prawda. Jestem tego żywym dowodem. Dziękuję.
28 września 2018 Beata - Mama
Bardzo dobry psycholog
Pani Monika to bardzo dobry psycholog. Na każdej wizycie dowiadywałem się o sobie nowych, ważnych rzeczy. Kiedy z pomocą Pani Moniki odkryłem przyczyny swoich problemów wiedziałem, co mam robić i jakie kroki podjąć. Szczerze polecam tego psychologa!
25 czerwca 2018 Adam - Kierowca
Bardzo dobry psycholog
Bardzo dobry specjalista. Pani psycholog jest bardzo miła i życzliwa, potrafi słuchać. Bardzo trafnie mnie oceniła i odkryła moje problemy. Jeszcze długo będę jej wdzięczna za pomoc. Szczerze polecam!
29 listopada 2013 Aniela - Nauczyciel
Bardzo dobry psycholog
Pani Monika Wysota, moim zdaniem, to świetny psycholog. Jest empatyczna, życzliwa, uważnie słucha, zadaje pytania które skłaniają do refleksji, ponadto jest otwarta i akceptująca. Cały czas się dokształca a swoją pracę terapeutyczną poddaje supewizji, co sprawia, że jest bardzo profesjonalna w tym co robi. Byłam u niej na terapii. Polecam!
4 listopada 2013 Ania - Przedsiębiorca
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z usług psychologicznych tego psychologa
Ocena
Bardzo dobry psycholog Dobry psycholog Psycholog Słaby psycholog Badzo słaby psycholog
Opinia o psychologu
Tytuł
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Psycholog Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryPsycholog.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom