Monika Kopij

Popularność: 558
Bardzo dobry psycholog (3)
Monika Kopij . Jestem psychoterapeutą, trenerem, psychologiem, Certyfikowanym specjalistą terapii uzależnień, członkiem Polskiej Federacji Psychoterapii. Ukończyłam Studia Wyższe oraz Podyplomowe Studia Wiedzy o Patologii Społecznej i Socjoterapii na Uniwersytecie Śląskim, Wyższą Szkołę Psychologii Społecznej w Warszawie, Szkołę Trenerów i Psychoterapeutów Instytutu Terapii Gestalt w Krakowie, Studium Pomocy Psychologicznej w Instytucie Psychologii Zdrowia, Studium Psychoterapii Uzależnień w Małopolskim Ośrodku Szkolenia Terapeutów Uzależnień w Krakowie, Studium Terapii i Rehabilitacji Uzależnienia od Narkotyków w Instytucie Psychologii Zdrowia Jestem w procesie uzyskiwania Certyfikatu Specjalisty Terapii Uzależnień i Rehabilitacji od Narkotyków. Pracuję z młodzieżą, dorosłymi. Pozostaję pod stałą superwizją ITG ( ITG jest członkiem EAGT- European Association for Gestalt Therapy i FORGE - International Federation of Gestalt Training Organisations ). Zakres świadczonych przeze mnie usług to: konsultacje, interwencje kryzysowe, psychoterapia indywidualna i grupowa, psychoterapia par. Jestem autorką i realizatorką treningów, warsztatów, szkoleń, programów profilaktycznych.
Kontakt
kontakt pod nr.tel.609-756-532
lub email: kopijterapia@wp.pl
Cena
100zł/godzina
Specjalności
Miasta

Opinie

Bardzo dobry psycholog
Pani Monika prowadziła moją terapię od połowy 2015 roku.Nie tylko pomogła mi zrozumieć moje uzależnienie, ale i samą siebie. Nie jest specjalistą, który "głaska po głowie",tylko stawiając trudne pytania pomaga znaleźć na nie odpowiedzi, odkryć swoje mocne strony, wzmocnić wiarę w siebie. Bywało ciężko i trudno, ale dziś podoba mi się moje życie, efekt zaskoczył mnie samą, a to wszystko dzięki terapii Pani Moniki.WARTO BYŁO! Bardzo polecam terapię Pani Moniki, czasem boli ale pomaga.
6 listopada 2018 Renata - pomoc społeczna
Bardzo dobry psycholog
Monika była moim terapeutą od 7 lat,z nią zaczęłam cały proces kształtowania siebie no nowo i z nią go zakończyłam z sukcesem. Znakomita specjalistka w swojej dziedzinie,która daje ogromne poczucie zaufania i wsparcia. Dla mnie kluczowy aspekt bo proces terapii sam w sobie jest "rozwalający" i często się czułam pogubiona. Była moim drogowskazem. Gorąco polecam osobom,które chcą sobie pomóc pomimo braku zaufania i strachu.
30 czerwca 2018 Katarzyna - Specjalista ds eksportu i importu
Bardzo dobry psycholog
Bardzo dobry specjalista, Pani Monika przez 4 lata prowadziła moją psychoterapię. Dzięki jej wsparciu mocno stanęłam na własnych nogach i choć bywało ciężko, uważam, że warto było. Trafiłam naprawdę w dobre ręce i z czystym sumieniem polecam Panią Monikę.
7 października 2014 Małgorzata - pedagog
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z usług psychologicznych tego psychologa
Ocena
Bardzo dobry psycholog Dobry psycholog Psycholog Słaby psycholog Badzo słaby psycholog
Opinia o psychologu
Tytuł
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Psycholog Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryPsycholog.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom