Monika Halat

Popularność: 1278
Dobry psycholog (5)
Jestem psychopedagogiem specjalnym, psychoterapeutą psychodynamicznym, zajmuję się również warszatami dla rodziców z zakresu trudnych zachowań dzieci.
Kontakt
Nr telefonu: 509 810 116
Cena
100zł/godzina
Specjalności
Miasta

Opinie

Bardzo dobry psycholog
Pani Monika to człowiek, który cechuje się przede wszystkim dużym doświadczeniem już po pierwszej wizycie widać Jak profesjonalnie pani Monika podchodzi do pacjenta na każdym spotkaniu wyczuwałqm pozytywne wibracje i na każde kolejne chodziłam z wielką chęcią. Na panią Monikę trafiłam przypadkowo w internecie Szukając terapeuty dlatego obawiałam się co mnie czeka ale po wielu pozytywnych opiniach, które znalazłam na stronie zdecydowałam się pójść i to chyba była najlepsza decyzja w moim życiu. Jestem po długiej terapii u Pani Moninki i z całego serca polecam tą " Kobietę " o wielkim sercu i empatii do drugiego człowieka. Dziś potrafię normalnie funkcjonować. Rozumiem więcej swoich emocji i leków, potrafię radzić sobie sama z problemami życia codziennego, częściej się uśmiecham a to wszystko dzięki terapii. Więc jeśli nadal zastanawiasz się czy skorzystać z usług Pani Moniki nie wahaj się ! :) Na marginesie dodam, że zmagałam się z wieloma natręctwami nerwicowymi, myślowymi i ogólnymi lękami związanymi z nerwicą lekowa i towarzyszącym im objawom.
23 stycznia 2022 Aleksandra - Florysta
Bardzo dobry psycholog
Bardzo dobry specjalista psychodynamiczny. Uczęszczam na terapię indywidualną, a do Pani Moniki chodzimy na terapię par i szczerze mogę polecić. Bardzo dobry fachowiec, pełna empatii umiejąca zrozumieć człowieka. Polecam.
17 października 2021 Krzysztof - działalność gospodarcza
Bardzo dobry psycholog
Bardzo dobry psycholog. Długo szukałem pomocy, byłem w kilku innych gabinetach w okolicy - niestety była to strata czasu. Tu od początku było widać ogromne zaangażowanie i empatię. Objawy nerwicy powoli ustępują, czuję się zupełnie inaczej. Szczerze POLECAM!
1 marca 2020 Łukasz - handlowiec
Badzo słaby psycholog
Ta Pani nie ma pojęcia co mówi jestem zniesmaczona jak ktoś to czyta to proszę uważać. Ta cała terapia to przeciąganie i wyciąganie pieniędzy od nas. Wszystko robi tylko po to żeby ciągnąć do siebie.
29 luty 2020 Agnieszka - Manager
Bardzo dobry psycholog
Pani pomaga mi wyjść z nerwicy mogę polecić w 100% leki to nie wszystko, po kilku spotkaniach już jest trochę jakby lepiej i przynajmniej mam z kim pogadać o tym wszystkim. Nie poddawajcie się będzie dobrz
11 października 2017 Paulina - Księgowa
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z usług psychologicznych tego psychologa
Ocena
Bardzo dobry psycholog Dobry psycholog Psycholog Słaby psycholog Badzo słaby psycholog
Opinia o psychologu
Tytuł
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Psycholog Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryPsycholog.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom