Marta Błońska

Popularność: 277
Bardzo dobry psycholog (4)
Jestem psychologiem, akredytowanym coachem ICF oraz trenerem. Fascynuje mnie człowiek, jego rozwój oraz dążenie do szczęścia. Pracuję zarówno w sferze life jak i business coachingu. Pracuję z celami osobistymi, trudnościami w rodzinie, komunikacją, stresem, przemęczeniem, kryzysem oraz zmianami życiowymi. W biznesie wspieram przedsiębiorców, menagerów, liderów i pracowników w samorozwoju. Pracuję również z młodzieżą w kryzysie i zmianie. Korzystam z mojego doświadczenia szkoleniowego pomagając rozwijać swoje kompetencje, dostrzegać swój potencjał, rozwijać pewność siebie. Znam techniki i narzędzia radzenia sobie ze stresem, rozwijania koncentracji, pamięci czy poczucia własnej wartości. Prowadzę również treningi uwagi słuchowej. Obecnie rozwijam swój projekt Digital Wellbeing Space w którym zajmuje się tematyką higieny cyfrowej zarówno w sferze biznesu jak i w rodzinie. Zapraszam
Kontakt
Zapraszam na FB - więcej siebie na moją stronę internetową oraz do kontaktu telefonicznego 601851022
Cena
150zł/godzina
Specjalności
Miasta
Bytom,
Cała Polska: Tak
Sesje przez Skype: Tak
Sesje przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry psycholog
Korzystam z wiedzy i umiejętności Coachingowych oraz psychologicznych Pani Marty zarówno dla siebie jak i moich klientów , dla których świadomość emocji pracowników jest bardzo ważna i przekłada się na jakość ich pracy .Pani Marta potrafi cudownie zaangażować do współpracy zespół , a dodatkowo swoją wiedza psychologiczna pomaga w zrozumieniu siebie .Ciepła , miła a jednocześnie bardzo konkretna i stanowcza uwielbiam z nią współpracować .Sama tez niejednokrotnie korzystałam z jej wiedzy i doświadczenia .Polecam serdecznie zarówno do pracy indywidualnej jak i zespołu .
30 listopada 2021 Regina - Przedsiębiorca
Bardzo dobry psycholog
Odbyłem już12 godzin indywidualnych sesji coachning'owych, które poskutkowały znaczną poprawą moich pakietu istotnych umiejętności takich jak (lecz bez ograniczenia się do): umiejętność pracy zespołowej, asertywność, skuteczność w relacjach interpersonalnych, zarządzanie stresem. Pani Marta to profesjonalny trener i diagnosta, z którym warto pracować w celu poprawy funkcjonowania zarówno w środowisku zawodowym jak i prywatnym/rodzinnym. W wyniku szkolenia z Panią Martą poprawie uległy najsłabsze obszary i cechy funkcjonowania, co w efekcie spowodowało odczuwalną poprawę higieny emocjonalnej, a tym samym jakości życia. Polecam Wszystkim, a najbardziej tym którzy uważają, że nie potrzebują psychologa ;).
28 listopada 2021 Łukasz - Contract Manager
Bardzo dobry psycholog
Panią Martę poznałam przez przypadek i to zrządzenie losu dało mi dużo dobra. Już po pierwszej wspólnej sesji coachingowej zaczęły się spore zmiany w moim postrzeganiu siebie i swojego życia. Pani Marta jest ciepła, serdeczna, ale też konkretna i profesjonalna. Narzędzia jakimi się posługuje pozwalają na dogłębne dotknięcie problemu w bezpiecznej przestrzeni. Polecam :)
27 listopada 2021 Justyna - Fotografka
Bardzo dobry psycholog
Korzystałam z usług coachingowych Pani Marty, jest świetną specjalistką z niezwykle empatycznym podejściem i nowatorskimi metodami pracy. Na sesjach podąża za indywidualnymi potrzebami klienta, jest wrażliwa i bez problemu zmienia plan, jeśli zajdzie taka potrzeba. Polecam serdecznie.
26 listopada 2021 Zofia - Grafik
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z usług psychologicznych tego psychologa
Ocena
Bardzo dobry psycholog Dobry psycholog Psycholog Słaby psycholog Badzo słaby psycholog
Opinia o psychologu
Tytuł
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Psycholog Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryPsycholog.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom