Małgorzata Nierychlewska

Popularność: 112
Bardzo dobry psycholog (2)
Jestem psychologiem, pedagogiem i psychoterapeutą w trakcie procesu szkolenia w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt w Krakowie. Zajmuję się psychoterapią młodzieży i dorosłych. Swoją pracę głównie opieram na założeniach psychoterapii Gestalt. Doświadczenie zawodowe zdobywałam w poradniach psychologiczno-pedagogicznych, szkołach i w ośrodkach zdrowia psychicznego (poradnie, szpitale psychiatryczne). Stale rozwijam swoje umiejętności poprzez udział w warsztatach i szkoleniach. Moja praca poddawana jest regularnej superwizji w celu zapewnienia klientowi lepszej opieki podczas jego procesu. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Gestalt oraz Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.
Kontakt
Kontakt:
Gabinet Pomocy Psychologicznej i Psychoterapii Gestalt
ul. Jasna 31b,
44-100 Gliwice
tel. 504 516 214
Cena
120zł/godzina
Specjalności
Miasta
Zabrze, Gliwice,
Cała Polska: Tak
Sesje przez Skype: Tak

Opinie

Bardzo dobry psycholog
Bardzo ciepła, wyrozumiała i miła osoba z dużą dozą empatii, budząca ogromne zaufanie dziecka jak i rodziców dzięki czemu terapia już na początku jest już w połowie skazana na sukces. Daje dużo wskazówek i cennych uwag przydatnych w pracy w dzieckiem aby terapia przyniosła zadowalający efekt. Dziecko dzięki jej podejściu i ogromnej cierpliwości otwiera się, jest sobą i mówi co czuje. Szczerze polecam
1 czerwca 2020 Iza - Urz.
Bardzo dobry psycholog
Pani Małosia jest bardzo ciepłą i miłą osobą. Terapia przynosi efekty. Wcześniej, przez wiele lat borykałam się z problemami, które utrudniały mi coraz bardziej codzienne funkcjonowanie. Próbowałam korzystać z pomocy innego specjalisty, ale dopiero u Pani Małgosi uzyskałam pomoc jakiej potrzebowałam.
12 maja 2020 Aleksandra - N/A
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z usług psychologicznych tego psychologa
Ocena
Bardzo dobry psycholog Dobry psycholog Psycholog Słaby psycholog Badzo słaby psycholog
Opinia o psychologu
Tytuł
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Psycholog Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryPsycholog.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom