Magdalena Waśko

Popularność: 184
Bardzo dobry psycholog (6)
Zajmuję się pomocą psychologiczną i terapią w nurcie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach w gabinetach w Trójmieście oraz online przez Skype. Pracuję głównie z młodzieżą i osobami dorosłymi. Przynależę do Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz Polskiego Stowarzyszenia Terapeutów Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Jestem współzałożycielką Trójmiejskiego Koła Polskiego Stowarzyszenia Terapeutów Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji i stale się dokształcam. Jestem terapeutką w procesie certyfikacji. W trakcie studiów zdobywałam wiedzę zgodną z dwoma ścieżkami - psychologii klinicznej oraz sądowo-penitencjarnej. W ramach praktyk współpracowałam z Centrum Interwencji Kryzysowej w Gdańsku oraz Aresztem Śledczym w Wejherowie. Mam także doświadczenie w pracy jako psycholożka i asystentka z osobami z niepełnosprawnościami wzroku w ramach działań Fundacji Eudajmonia, Helen Keller oraz Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną. Oferuję asystę przy spotkaniach dzieci z rodzicami i opiekunami niemającymi pełnych praw rodzicielskich. Dodatkowo prowadzę warsztaty i szkolenia dla różnych grup odbiorców. Etyka zawodu oraz dbanie o dobro Klientek_ów są dla mnie priorytetem. Pracuję w oparciu o mocne strony i zasoby. Zapraszam do kontaktu.
Kontakt
Cena
140zł/godzina
Specjalności
Miasta
Gdańsk,
Sesje przez Skype: Tak
kursy
· kurs podstawowy i zaawansowany Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach - obecnie w procesie certyfikacji; praktyk metody Kids' Skills; szkolenie dot. pracy z klientem doświadczającym lęku "oswoić Niby-Potwora"; szkolenie z pracy terapeutycznej z osobą transpłciową; Analiza Transakcyjna w TSR; w trakcie szkoleń w Centrum Terapii Krótkoterminowej
Wykształcenie
· absolwentka pięcioletnich jednolitych studiów magisterskich na kierunku psychologia na Uniwersytecie Gdańskim

Opinie

Bardzo dobry psycholog
Czuję wielką wdzięczność do Pani Magdy po naszej udanej współpracy. Cel terapii został osiągnięty bardzo szybko - wystarczyło nam 10 spotkań i różnica w moim życiu jest ogromna. Wiem, że było w tym dużo mojej pracy, ale dzięki naszym spotkaniom byłam w stanie tę pracę podjąć. Mam już doświadczenia terapii za sobą i naprawdę widzę różnicę w podejściu, nastawieniu, poczuciu bycia zaopiekowaną. U Pani Magdy niczego mi nie brakowało, dzięki temu zmiany przebiegały w dobrej i pozytywnej atmosferze. Kiedyś bywałam u terapeutek, po których musiałam się długo zbierać i czułam się jeszcze gorzej. A tutaj poczułam się zauważona i zaakceptowana taka jaka jestem. Pani Magdo - ma Pani dar i jest Pani po prostu dobrą osobą.
2 kwietnia 2021 N.W. - analityczka
Bardzo dobry psycholog
Dzień dobry. Pani Magdalena przede wszystkim jest bardzo sympatyczna i dla mnie to akurat jest bardzo ważne, szczególnie po wizycie online u psychiatry, gdzie zwyczajnie zostałem olany, potraktowany z góry, bez uwagi i skupienia. Jestem programistą i dla mnie mówienie komuś o swoich problemach to niemałe wyzwanie. Dlatego cenię sobie przede wszystkim poczucie humoru, flow, to jak Pani łączy bycie specjalistką z byciem człowiekiem. Na razie jest u mnie ok i zakończyliśmy terapię, ale wiem, że jeśli kiedyś jeszcze będę miał gorszy czas, to mam do kogo się odezwać. Dzięki
24 czerwca 2020 M90 - student
Bardzo dobry psycholog
Pani Magda to fachowiec w pełnym znaczeniu tego słowa. To niesamowicie empatyczna osoba, która swoją postawą potrafi człowiekowi przywrócić wiarę w samego siebie. Uświadomiła mi wiele rzeczy, które z perspektywy czasu wydają się oczywiste, ale nie gdy człowiek jest w tzw. "dołku". Serdecznie polecam panią Magdę wszystkim osobom poszkodowanym potrzebującym świeżego i trzeźwego spojrzenia na problemy osobiste. Wszystko jest przed nami!!!
27 maja 2020 Mariusz - Animator społeczny
Bardzo dobry psycholog
pani Magda bardzo mi pomogła!! miałam bardzo duży problem, bo po rozwodzie i wyprowadzce męża syn (17 lat) przestał się do mnie praktycznie w ogóle odzywać, jeśli już coś w domu było słychać, to tylko wrzaski i awantury, do niczego się nie dało go zmusić ani przekonać :( koleżanka poleciła mi p. Magde, bo sama do niej chodizła i to był strzał w dziesiątkę. może to jej młody wiek, ale jakimś cudem udało jej się dotrzeć do syna – wiadomo, idealnie nie jest, ale poprawa jest ogromna, rozmawiamy ze sobą, jemy razem obiady, no niebo a ziemia!! pani Magdo bardzo bardzo dziękuję!!
25 marca 2020 Katarzyna - sprzedawczyni
Bardzo dobry psycholog
Dzień dobry, Miałam problem z pracodawcą, który wywierał na mnie dużą presję, nie był to mobbing, natomiast jego zła sytuacja rodzinna w domu, powodowała jego frustracje. Nie chcę wchodzić w szczegóły, ale to co przeżywałam, było to dla mnie dołujące podczas pracy, czasami po prostu te problemy wracały ze mną do domu, z którymi nie mogłam sobie poradzić, Pani Doktor z opoką przyszła i potrafiła mi oddzielić pracę od czasu wolnego. Dla osób, które poszukują dobrej drogi - polecam szczerze. Wsparcie i zrozumienie bez cienia oceniania.
7 marca 2020 Kamila - Sekretarka
Bardzo dobry psycholog
Witam serdecznie . Bardzo długo się zbierałem żeby poprosić o pomoc psychologa i strasznie się cieszę że trafiłem pod skrzydła Pani Magdy. Pani psycholog to naprawdę ciepła osoba która uważnie słucha i nie ocenia, nie czułem się jak na przesłuchaniu tylko jak na rozmowie z kimś kto chce mi pomóc. Po wizycie u Pani Magdy poczułem, że nie jestem sam ze swoimi problemami i jestem w stanie się z nimi uporać. Serdecznie polecam panią psycholog
4 marca 2020 Marek - Handlowiec
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z usług psychologicznych tego psychologa
Ocena
Bardzo dobry psycholog Dobry psycholog Psycholog Słaby psycholog Badzo słaby psycholog
Opinia o psychologu
Tytuł
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Psycholog Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryPsycholog.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom