Magdalena Waśko

Popularność: 165
Bardzo dobry psycholog (6)
Zajmuję się pomocą psychologiczną i terapią w nurcie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach w gabinetach w Trójmieście oraz online przez Skype. Pracuję głównie z rodzinami i ich dziećmi (jestem praktykiem metody Kids' Skills), młodzieżą, osobami dorosłymi, a także seniorami. Przynależę do Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji i stale się dokształcam. Jestem terapeutką w procesie certyfikacji. W trakcie studiów zdobywałam wiedzę zgodną z dwoma ścieżkami - psychologii klinicznej oraz sądowo-penitencjarnej. W ramach praktyk współpracowałam z Centrum Interwencji Kryzysowej w Gdańsku oraz Aresztem Śledczym w Wejherowie. Mam także doświadczenie w pracy jako psycholog i asystent z osobami z niepełnosprawnościami wzroku w ramach działań Fundacji Eudajmonia. Oferuję asystę przy spotkaniach dzieci z rodzicami i opiekunami niemającymi pełnych praw rodzicielskich. Dodatkowo prowadzę warsztaty i szkolenia dla różnych grup odbiorców. Etyka zawodu oraz dbanie o dobro Klienta są dla mnie priorytetem. Pracuję w oparciu o mocne strony i zasoby. Podchodzę do każdego z Klientów z otwartością i ciekawością, wierzę, że każdy dysponuje swoim indywidualnym potencjałem do radzenia sobie z trudnościami i wyzwaniami. Zapraszam do kontaktu.
Kontakt
Cena
120zł/godzina
Specjalności
Miasta
Gdańsk,
Sesje przez Skype: Tak
Wykształcenie
· absolwentka pięcioletnich jednolitych studiów magisterskich na kierunku psychologia na Uniwersytecie Gdańskim
kursy
· kurs podstawowy i zaawansowany Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach - obecnie w procesie certyfikacji; praktyk metody Kids' Skills; szkolenie dot. pracy z klientem doświadczającym lęku "oswoić Niby-Potwora"; szkolenie z pracy terapeutycznej z osobą transpłciową; Analiza Transakcyjna w TSR

Opinie

Bardzo dobry psycholog
Czuję wielką wdzięczność do Pani Magdy po naszej udanej współpracy. Cel terapii został osiągnięty bardzo szybko - wystarczyło nam 10 spotkań i różnica w moim życiu jest ogromna. Wiem, że było w tym dużo mojej pracy, ale dzięki naszym spotkaniom byłam w stanie tę pracę podjąć. Mam już doświadczenia terapii za sobą i naprawdę widzę różnicę w podejściu, nastawieniu, poczuciu bycia zaopiekowaną. U Pani Magdy niczego mi nie brakowało, dzięki temu zmiany przebiegały w dobrej i pozytywnej atmosferze. Kiedyś bywałam u terapeutek, po których musiałam się długo zbierać i czułam się jeszcze gorzej. A tutaj poczułam się zauważona i zaakceptowana taka jaka jestem. Pani Magdo - ma Pani dar i jest Pani po prostu dobrą osobą.
2 kwietnia 2021 N.W. - analityczka
Bardzo dobry psycholog
Dzień dobry. Pani Magdalena przede wszystkim jest bardzo sympatyczna i dla mnie to akurat jest bardzo ważne, szczególnie po wizycie online u psychiatry, gdzie zwyczajnie zostałem olany, potraktowany z góry, bez uwagi i skupienia. Jestem programistą i dla mnie mówienie komuś o swoich problemach to niemałe wyzwanie. Dlatego cenię sobie przede wszystkim poczucie humoru, flow, to jak Pani łączy bycie specjalistką z byciem człowiekiem. Na razie jest u mnie ok i zakończyliśmy terapię, ale wiem, że jeśli kiedyś jeszcze będę miał gorszy czas, to mam do kogo się odezwać. Dzięki
24 czerwca 2020 M90 - student
Bardzo dobry psycholog
Pani Magda to fachowiec w pełnym znaczeniu tego słowa. To niesamowicie empatyczna osoba, która swoją postawą potrafi człowiekowi przywrócić wiarę w samego siebie. Uświadomiła mi wiele rzeczy, które z perspektywy czasu wydają się oczywiste, ale nie gdy człowiek jest w tzw. "dołku". Serdecznie polecam panią Magdę wszystkim osobom poszkodowanym potrzebującym świeżego i trzeźwego spojrzenia na problemy osobiste. Wszystko jest przed nami!!!
27 maja 2020 Mariusz - Animator społeczny
Bardzo dobry psycholog
pani Magda bardzo mi pomogła!! miałam bardzo duży problem, bo po rozwodzie i wyprowadzce męża syn (17 lat) przestał się do mnie praktycznie w ogóle odzywać, jeśli już coś w domu było słychać, to tylko wrzaski i awantury, do niczego się nie dało go zmusić ani przekonać :( koleżanka poleciła mi p. Magde, bo sama do niej chodizła i to był strzał w dziesiątkę. może to jej młody wiek, ale jakimś cudem udało jej się dotrzeć do syna – wiadomo, idealnie nie jest, ale poprawa jest ogromna, rozmawiamy ze sobą, jemy razem obiady, no niebo a ziemia!! pani Magdo bardzo bardzo dziękuję!!
25 marca 2020 Katarzyna - sprzedawczyni
Bardzo dobry psycholog
Dzień dobry, Miałam problem z pracodawcą, który wywierał na mnie dużą presję, nie był to mobbing, natomiast jego zła sytuacja rodzinna w domu, powodowała jego frustracje. Nie chcę wchodzić w szczegóły, ale to co przeżywałam, było to dla mnie dołujące podczas pracy, czasami po prostu te problemy wracały ze mną do domu, z którymi nie mogłam sobie poradzić, Pani Doktor z opoką przyszła i potrafiła mi oddzielić pracę od czasu wolnego. Dla osób, które poszukują dobrej drogi - polecam szczerze. Wsparcie i zrozumienie bez cienia oceniania.
7 marca 2020 Kamila - Sekretarka
Bardzo dobry psycholog
Witam serdecznie . Bardzo długo się zbierałem żeby poprosić o pomoc psychologa i strasznie się cieszę że trafiłem pod skrzydła Pani Magdy. Pani psycholog to naprawdę ciepła osoba która uważnie słucha i nie ocenia, nie czułem się jak na przesłuchaniu tylko jak na rozmowie z kimś kto chce mi pomóc. Po wizycie u Pani Magdy poczułem, że nie jestem sam ze swoimi problemami i jestem w stanie się z nimi uporać. Serdecznie polecam panią psycholog
4 marca 2020 Marek - Handlowiec
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z usług psychologicznych tego psychologa
Ocena
Bardzo dobry psycholog Dobry psycholog Psycholog Słaby psycholog Badzo słaby psycholog
Opinia o psychologu
Tytuł
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Psycholog Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryPsycholog.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom