Klaudia Pietrzykowska

Popularność: 484
Bardzo dobry psycholog (2)
Pracownia Psychoterapii w Gliwicach oferuje profesjonalną pomoc psychologiczną i psychoterapeutyczną osób dorosłych. W zakres oferowanych usług wchodzą m. in.: konsultacje i pomoc psychologiczna; psychoterapia indywidualna; wsparcie psychologiczne i psychoterapia on-line; interwencje psychologiczne w sytuacjach kryzysu, psychoedukacja. Więcej na stronie internetowej: http://pietrzykowskaklaudia.pl lub https://www.znanylekarz.pl/klaudia-pietrzykowska/psycholog-psychoterapeuta/gliwice. Zapraszam!
Kontakt
W celu umówienia się na pierwsze spotkanie, zapraszam do kontaktu telefonicznego: 508 796 659.
Cena
90zł/godzina
Specjalności
Miasta
Gliwice,
Cała Polska: Tak
Sesje przez Skype: Tak
Wykształcenie
psychoterapeuta, magister psychologii, magister socjologii

Opinie

Bardzo dobry psycholog
Jestem pełna zdumienia jak niesamowicie działa nasza podświadomość. Jak karmi się wszystkim tym,co dzieje się przy naszym udziale,a jednocześnie gdzieś tuż obok. Pani Klaudia pomogła mi uporać się z bardzo silną nerwicą. Zniknęły dusznosci,kołatania serca i wiele innych nieprzyjemnych dolegliwości. Ważna jest praca nad sobą-ciągła obserwacja, analiza, próby łączenia pewnych sytuacji, faktów,okoliczności i reakcji na nie... Jednak,aby to wszystko ułożyć w jedną spójną całość (jak puzzle), aby zrozumieć-niezbędna jest pomoc fachowca w tej kwestii. Polecam sympatyczną Panią Klaudię!!! ...Jeszcze pozostało nam coś do przepracowania... i chyba właśnie przed chwilą znów sobie coś uświadomiłam,chcąc coś napisać. Zwracajmy uwagę na słowa-niektóre nieświadomie wypowiadane, płyną wprost z podświadomości i są poniekąd jedną z wielu odpowiedzi. Psychologia jest niesamowita!
16 luty 2018 Karolina - Sekretarz
Bardzo dobry psycholog
Bardzo sympatyczna i pomocna Pani psycholog.Jeżeli potrafisz się otworzyć i zaufać psychoterapeucie,na pewno otrzymasz konkretną pomoc od Pani Klaudii.Korzystałem z pomocy poradni,ale dopiero teraz czuję,że dobrze trafiłem i mogłem ''przewietrzyć organizm''Duża ulga i profesjonalizm z jakim się spotkałam zobligowały mnie do wpisu.Szczerze polecam!
25 sierpnia 2015 Piotr - ekonomista
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z usług psychologicznych tego psychologa
Ocena
Bardzo dobry psycholog Dobry psycholog Psycholog Słaby psycholog Badzo słaby psycholog
Opinia o psychologu
Tytuł
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Psycholog Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryPsycholog.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom