Katarzyna Bilnik-Barańska

Popularność: 263
Bardzo dobry psycholog (9)
Jestem psychologiem i psychoterapeutą, absolwentką Uniwersytetu Humanistycznospołecznego SWPS, w trakcie specjalizacji z psychoterapii w nurcie ericksonowskim. Pracuję w Laboratorium Psychoterapii STRUKTURA w Katowicach oraz w  Psyche&co. Pracownia Psychoterapii. Prowadzę psychoterapię indywidualną osób dorosłych, par i małżeństw oraz interwencję kryzysową. Oferuję również wsparcie w zakresie psychologii sportu. Pracuję w nurcie ericksonowskim a swoje kompetencje podnoszę na 4-letnim kursie atestowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne oraz Polskie Towarzystwo Psychiatryczne. Ukończyłam całościowy kurs interwencji kryzysowej, półroczny kurs terapii poznawczo-behawioralnej, odbyłam szkolenia z interwencji w sytuacji straty dziecka, kurs terapii par i małżeństw oraz kurs z zaburzeń odżywiania. Prywatnie interesuję się psychologią sportu, podnoszę swoje kompetencje w tej dziedzinie i oferuję swoje wsparcie sportowcom oraz ich bliskim. W mojej pracy koncentruję się na spójności wewnętrznej, samoświadomości i poczuciu własnej wartości oraz kieruję się zasadami etyki zawodu psychologa i psychoterapeuty. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo-Behawioralnej oraz Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Jestem pod stałą superwizją indywidualną i grupową. Oferuję wsparcie w zakresie: - obniżony nastrój, depresja - zaburzenia lękowe - trudności w relacjach z partnerem, rozstanie - stres i jego konsekwencje - zaburzenia emocjonalne - strata, żałoba - interwencja kryzysowa - psychologia sportu - zmiany życiowe
Kontakt
Cena
150zł/godzina
Specjalności
Miasta
Wykształcenie
Mgr psychologii

Opinie

Bardzo dobry psycholog
Nie będę oryginalna w swojej opinii, ale Pani Kasia, to prawdziwy lekarz duszy z powołania :). Od razu po wejściu z gabinetu czuć ciepło, otwartość i empatię, co i mnie pozwoliło się bardziej otworzyć. Była świetnym drogowskazem, doradcą i towarzyszem w mojej drodze do pokonania własnych demonów, dzięki czemu bardzo szybko udało mi się je pokonać, za co z pewnością będę Pani Kasi dozgonnie wdzięczna! Pani Kasiu, proszę robić to co Pani robi dalej, bo wychodzi Pani to świetnie! :)
29 sierpnia 2017 Olga - Administrator
Bardzo dobry psycholog
Pani Kasia jest życzliwą, sympatyczną i kompetentną osobą. Pomogła mi - i to bardzo. Dzięki jej pomocy, podpowiedziom i sugestiom odnalazłem się ponownie w realiach życia. Natchnęła mnie dużą dawką optymizmu za co jestem jej niezmiernie wdzięczny. DZIĘKUJĘ!.
30 maja 2017 Darek - Specjalista/ koordynator
Bardzo dobry psycholog
Polecamy Panią Kasię, pełen profesjonalizm. Nie ocenia,potrafi podnieść na duchu, bije od niej dobra energia,spokój i optymizm. Zaangażowana w 100%
17 luty 2017 Ada - geograf
Bardzo dobry psycholog
Pani Kasia to bardzo dobry psycholog, jest kompetentna i budzi zaufanie. Jest też sympatyczna i zawsze uśmiechnięta. Mam wrażenie, że jest też tolerancyjna i nie ocenia. Nie daje gotowych rozwiązań, tylko zadaje pytania, które powodują, że samemu dochodzi się do pewnych wniosków. Plusem jest też to, że sesje zawsze punktualnie się zaczynają a gabinet jest przytulny i ładnie urządzony.
3 września 2016 Ania - architekt
Bardzo dobry psycholog
Fachowość i kompetencja okraszona dużą dawką pozytywnej energii i dobrego humoru. Mgr Bilnik-Barańska pomogła mi poukładać sobie w głowie sprawy, z którymi sobie dotychczas nie radziłem. Zdecydowanie polecam!
22 sierpnia 2016 Krzysztof - urzędnik
Bardzo dobry psycholog
Polecam, Pani Kasia jest bardzo miła otwarta i pomocna w trudnych sytuacjach. Zna się na wykonywanej pracy.Bardzo dobre doradztwo. Z tego co wiem wciąż podnosi swoje kwalifikacje a to duży plus.
16 sierpnia 2016 mik - edytor
Bardzo dobry psycholog
Polecam Panią Kasię, z którą miałam okazję pracować zarówno w sprawach bardziej zawodowych, jak i problemach prywatnych i sprawdziła się w 100 % na każdym polu. Potrafi słuchać ze zrozumieniem, analizować i naświetlić sprawę w taki sposób, o którym pacjent może nawet nie pomyśleć. Do tego uśmiech i optymizm Pani Kasi potrafią rozjaśnić nawet najbardziej pochmurny dzień.
9 sierpnia 2016 Anna - prawnik
Bardzo dobry psycholog
Świetna! klasa sama w sobie. Naprawdę rozumie drugiego człowieka. Spotkania z Nią pomogły mi bardzo. Chodziłam na terapię przez kilka miesięcy. To nie był stracony czas. Pomogła mi okiełznać demony przeszłości.
8 sierpnia 2016 Kos - technik
Bardzo dobry psycholog
Pani Kasia to bardzo kompetentna, miła i sympatyczna osoba. Budzi zaufanie. Spotkania z nią były bardzo owocne i pomogły mi poradzić sobie z problemami z przeszłości. Szczerze polecam Panią Kasię.
7 sierpnia 2016 Nom - nauczyciel
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z usług psychologicznych tego psychologa
Ocena
Bardzo dobry psycholog Dobry psycholog Psycholog Słaby psycholog Badzo słaby psycholog
Opinia o psychologu
Tytuł
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Psycholog Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryPsycholog.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom