Karolina Kapias

Popularność: 982
Bardzo dobry psycholog (25)
Współzałożyciel Ośrodka Psychoterapii STREFA ROZWOJU, psycholog, psychoterapeuta w podejściu integratywnym, doradca zawodowy, coach ACC ICF, trener-szkoleniowiec EQF poziom 5 (European Qualification Framework - Starszy Trener). Absolwent psychologii (specjalizacja kliniczna oraz zdrowia i choroby) na Uniwersytecie Śląskim. Uczestniczę w całościowym szkoleniu w zakresie profesjonalnej psychoterapii w podejściu integratywnym w Katowickim Instytucie Psychoterapii, które spełnia wymogi dotyczące przyznawania certyfikatów Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego i Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. W indywidualnych zmianach towarzyszę ludziom od 2009 roku. Świadczę usługi indywidualne i grupowe.Prowadzę coachingi dla firm oraz osób prywatnych.Zajmuje się także indywidualnym doradztwem i wsparciem psychologicznym w zakresie rozwijania kompetencji interpersonalnych. Jako trener na stałe współpracuje z kilkoma instytucjami i organizacjami.Specjalizuję się w prowadzeniu szkoleń z zakresu: * motywacji, * wytyczania i realizacja celów, * wzrostu konkurencyjności na rynku pracy, * komunikacji interpersonalnej, * asertywności, * autoprezentacji, * radzenia sobie ze stresem, * budowania zespołu, * procesu grupowego, * treningu rozwoju osobistego * treningu interpersonalnego
Kontakt
telefon: 512-150-939

skype: czanseja
Cena
100zł/godzina
Specjalności
Miasta
Katowice, Śląsk,
Cała Polska: Tak
Sesje przez Skype: Tak
Sesje przez Telefon: Tak
Znajdą mnie Państwo na:
http://www.goldenline.pl/karolina-barbara-kapias
http://profeo.pl/karolina-kapias/
https://www.linkedin.com/pub/karolina-kapias/28/892/7b1
http://www.znanylekarz.pl/karolina-kapias/psycholog-terapeuta/katowice
http://lekarze.mamzdrowie.pl/karolina-kapias-psycholog-katowice
http://ranking.abczdrowie.pl/d/71919,karolina-kapias
http://dobrypsycholog.pl/psycholog/karolina-kapias
http://dobrycoach.pl/coach/karolina-kapias

Opinie

Bardzo dobry psycholog
Pani Karolina przeprowadziła ze mną terapię, która wydawała mi się ogromnie trudnym krokiem. W trakcie terapii dostawałem mnóstwo przydatnych materiałów, które pozwalały mi zrozumieć procesy zachodzące w mojej głowie oraz schematy, którymi kierowałem się od bardzo długiego czasu. Profesjonalizm, wyrozumiałość i ciepłe podejście terapeutki pomogło mi jednak rozprawić się z problemami dynamicznie i stosunkowo przyjemnie (na tyle, na ile przyjemna może być terapia). Polecam z całego serca!
13 maja 2022 Daniel - Programista
Bardzo dobry psycholog
Do Pani Karoliny chodziłam na sesje psychoterapii. Na sesjach czułam pełne zrozumienie, profesjonalizm życzliwość ze strony Pani Karoliny. Poleciła mi mnóstwo książek nagrań i publikacji terapeutycznych, które BARDZO pomogły mi w pracy nad sobą. Pani Karolina niczego mi nie narzucała, ja decydowałam czy będziemy rozmawiać na sesji a Pani Karolina wyłapywała istotne wątki. Dzisiaj czuję się dużo silniejsza i wreszcie szczęśliwa.
29 kwietnia 2022 Sylwia - Koordynator
Bardzo dobry psycholog
Do Pani Karoliny trafiłem z polecenia od zadowolonego znajomego. Mogę śmiało powiedzieć, że teraz i ja jestem zadowolony. Z pewnością będę polecał Panią Karolinę innych osobom, aby również i oni mogli być zadowoleni. Przyjazna atmosfera i profesjonalizm. Dziękuje za pomoc!
22 czerwca 2021 Damian - Student
Bardzo dobry psycholog
Trafiłam do Pani Karoliny w naprawdę ciężkim momencie. Nie powiem, że magicznie wszystko się naprawiło kiedy poprosiłam o pomoc bo droga była kręta i nierówna. Ale małymi kroczkami było widać postęp. Zostałam zaopiekowana tak jak tego chciałam i potrzebowałam. Pani Karolina jest profesjonalistką a przy tym wszystkim bardzo pogodną i otwartą osobą. A i wina pewnie też bym mogła się z nią napić i poplotkować ;) Daje pięć gwiazdek, pięć serduszek i pięć uśmiechów. I dziękuję za wszystko.
18 czerwca 2021 Hania - lekarz
Bardzo dobry psycholog
Pani Karolina w bardzo przyjaznej atmosferze prowadzi rozmowy dzięki czemu terapia jest komfortowa i przyjemna. W dodatku kompetencje i wiedza Pani Karoliny wzbudzają duże zaufanie. Polecam serdecznie
17 kwietnia 2021 Marta - Nauczyciel
Bardzo dobry psycholog
Jestem bardzo zadowolona z wizyt u Pani Karoliny, pomogło mi to popchnąć swój biznes do przodu i zorganizowac swoja pracę w odpowiedni dla mnie sposób, a efekty były widoczne z dnia na dzień. Bardzo mądre i indywidualne podejście do klienta połączone z empatią to dawka dokładnie tego czego potrzebowałam by ruszyć do przodu. Bardzo polecam !
12 grudnia 2016 Joanna - Własna Firma
Bardzo dobry psycholog
Witam, Zdecydowałam się na couching biznesowy i Pani Karolina okazała się mistrzem w swoim fachu :) Już po pierwszej sesji widzę postępy w sprawach z którymi borykałam się od lat a narzędzia którymi dysponuje Pani Karolina od razu pomogły mi być bardziej wydajną, zorganizowaną i pewną siebie. Oprócz tego ze Pani Karolina zna szereg pomocnych technik, jest też bardzo miłą osobą w której towarzystwie każdy może czuć się swobodnie i bezpiecznie. Szczerze polecam ! Joanna
5 sierpnia 2016 Joanna - Edukator Porodowy
Bardzo dobry psycholog
Profesjonalny psycholog. Konkretnie i zdecydowanie podchodzi do tematu. Cechuje ją ogromne zaangażowanie oraz indywidualne podejście. Jest osobą o dużym poczuciu empatii. Z całą odpowiedzialności poleciłabym takiego psychologa każdemu.
8 lipca 2016 Agnieszka - fotograf
Bardzo dobry psycholog
Pani Karolina była pierwszym (ale nie jedynym) psychoterapeutą, z którym miałam styczność. Celowo wspominam, że nie jedynym, ponieważ tym bardziej mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że nie mogłam trafić lepiej. Bardzo się cieszę, że do niej trafiłam (dzięki równie pozytywnym opiniom innych pacjentów). Jest to osoba, do której można mieć pełne zaufanie i która rzeczywiście troszczy się o pacjenta. Polecam gorąco!
25 kwietnia 2016 Asia - Pacjentka
Bardzo dobry psycholog
Dziękując za dotychczasową pracę, pragnę gorąco polecić p. Karolinę jako psychologa dla ludzi z problemami tymi "małymi" jak i z większymi. Od pierwszego spotkania zrobiła na mnie pozytywne wrażenie, a z każdym kolejnym spotkaniem już tylko utwierdzałam się w tym, że dobrze trafiłam. Przez prawie rok wspólnie przemierzałyśmy przez zakręcone ścieżki życia codziennego jak i zawiłości sprzed wielu lat. Jest osobą bardzo zaangażowaną, otwartą, wspierającą i empatyczną, a jednocześnie profesjonalną w swoim podejściu. Oprócz pracy na naszych spotkaniach, wskazała mi dobrą literaturę oraz dodatkowe możliwości pracy terapeutycznej, dopasowane do moich upodobań. Gorąco polecam!
28 marca 2016 Ewa - Event Manager
Bardzo dobry psycholog
Pani Karolina bardzo mi pomogła rozwiązać problemy w różnych sferach mojego życia. Polecam ze względu na jej wysokie kompetencje, zrozumienie dla pacjenta i kulturę osobistą. Najważniejsze jest jednak dobre nastawienie, które szybko daje efekty.
20 marca 2016 Aleksandra - przedsiębiorca
Bardzo dobry psycholog
Pani Karolina pomogła mi podjąc własciwą decyzję zawodową, która od dawna siedziała mi z tyłu głowy ale nie miałam dosyc odwagi żeby sie z nią zmierzyć. Wierzę że mi się uda znaleźć to czego szukam i wiem że trzyma za mnie kciuki
11 marca 2016 Iwona - PR Manager
Bardzo dobry psycholog
Z Panią Karoliną spotykałam się przez ok pół roku na sesjach wspierających mnie w bardzo kryzysowej sytuacji życiowej (nie terapii - jak sama zawsze podkreślała). Przez ten czas przepracowałam swoje aktualne problemy, wzmocniłam się. Przede wszystkim zmieniłam nastawienie i zrozumiałam gdzie popełniam błędy. Wszystko w spokojnej, bezpiecznej atmosferze, bez nacisków, z ogromnym szacunkiem dla drugiej strony. Tyle ile dowiedziałam się o sobie, mechanizmach działania, ile mnie nauczyła - jak rozpoznać zagrożenie, jak być konsekwentną w swoich działaniach.. szkoda, że poznałyśmy się kiedy mam 35 lat.. Polecam, to doskonały psycholog i po prostu bardzo dobry człowiek.
10 marca 2016 Agnieszka - HR Manager
Bardzo dobry psycholog
Jeżeli ktoś poszukuje psychologa który, jest profesjonalny, życiowy a tym samym niezwykle życzliwie nastawiony to polecam serdecznie Panią Karolinę. Trudno mówi się na tematy, które często są bolesne, tak tez było ze mna ale jeśli czuje się że osoba siedząca na przeciwko naprawdę chce pomóc i na dodatek robi to w sposób delikatny i wyważony to jest dużo łatwiej. Pani Karolina od pierwszego spotkania wzbudziła moje zaufanie dzieki czemu czułam że mogę się "otworzyć" a tym samym zrozumiec o co właściwie chodzi. Pani Karolina zmotywowała mnie do działania czego tak bardzo potrzebowałam. Polecam serdecznie.
24 grudnia 2015 Edyta - Pacjentka
Bardzo dobry psycholog
Witam Gabinet Pani Karoliny odwiedziłem kilkukrotnie w sprawie pomocy w zakresie doradztwa zawodowego. To moje pierwsze takie spotkanie z terapeutą i nie powiem, nie do końca byłem pewien czego mogłem się spodziewać. Szybko jednak przekonałem się, że trafiłem pod 'właściwy adres'. Przywitał mnie uśmiech i 'właściwy uścisk dłoni'. Przede wszystkim kompetentne podejście do problemu i empatia z jaką pracuje Pani Karolina zbudowała odpowiednie relacje między nami. Zaangażowanie i profesjonalizm oraz pełny wachlarz narzędzi pozwolił na właściwą ocenę mojej sytuacji, a przeprowadzone testy i konkretne rozmowy dopełniły formalności. Pani Karolina z pełnym oddaniem pomogła mi w rozwiązaniu moich problemów, nie szczędząc prywatnego czasu na pomoc w 'nagłych wypadkach'. To zdecydowany terapeuta, wiedzący w jaki sposób zbudować właściwa atmosferę a zarazem trafnie zdefiniować problem i skutecznie go rozwiązać. Serdeczność i skromność Pani Karoliny dopełniają obrazu osoby niosącej pomoc... Pani Karolino dziękuję i do zobaczenia. Tomasz
1 lipca 2015 Tomasz - Audytor
Bardzo dobry psycholog
Szeroka wiedza i niezwykłe praktyczne umiejętności sprawiły,że moje życie się odmieniło. Miejsce smutku zajęło energetyczne działanie na rzecz poprawy własnego ja i zdolność zajęcia właściwego miejsca w zespole. Opanowana,ciepła ale też wymagająca wobec siebie i mnie. Taka jest fantastyczna.
19 stycznia 2015 adam - nauczyciel konsultant
Bardzo dobry psycholog
Pan mgr Karolina Kapias jest naprawdę wspaniałym psychoterapeutą. Potrafi pomóc nawet w najgorszym życiowym momencie. Jest dla mnie wyjątkowym wsparciem. Bardzo sobie ja cenię. Jako terapeutę i jako człowieka. Dlatego polecam z pełną odpowiedzialność Panią mgr Kapias
19 marca 2014 Łukasz Klęczar - pacjent
Bardzo dobry psycholog
Pani Karolina jest wspaniałym psychologiem i coachem. Jest dobrym słuchaczem. Z wielkim zaangażowaniem pomaga innym. Spotkania z nią wniosły wiele dobrego do mojego życia. Zdecydowanie mogę polecić panią Karolinę :)
19 marca 2014 Patrycja - Specjalista ds.sprzedaży i organizacji szkoleń
Bardzo dobry psycholog
Współpracę z Karoliną oceniam jako bardzo dobrą. Karolina jest życzliwą i kontaktową osobą. Rzetelne i profesjonalne podejście do problemu przyniosło sukces. Dziękuję za okazaną pomoc i zaangażowanie.
4 marca 2014 Miłosz - Doradca zawodowy
Bardzo dobry psycholog
Z Karoliną miałam sesje coachingowe. Wystarczyło abym dostała objawienia i dawki motywacji do realizacji dalszych planów. Spotkania z Karoliną przerastają najśmielsze oczekiwania, przejawiają się w poczuciu własnej wartości, przejrzystego planu działania w biznesie, pracy, konkretnych osiągnięciach w wybranej dziedzinie, duchowym wzroście, czemu towarzyszy uczucie spełniania się każdego dnia. Dzięki Karolina
22 stycznia 2014 Kasoa - Specjalista ds. ubezpieczeń
Bardzo dobry psycholog
Karolina… Oj, naprawdę nie wiem co ja bym bez Niej zrobiła… :) Uczestniczyłam w szkoleniu prowadzonym przez Karolinę, z zakresu dworactwa zawodowego. Dla mnie Karolina jest absolutnie niesamowitą osobą. Niezwykle ciepła, skromna, przeogromnie wrażliwa… Rozpromienia Ją wewnętrzne ciepło, dobroć i delikatność. Jest niesamowicie otwarta na świat i ludzi. Ma w sobie to „coś”, co sprawia, że chce się z Nią przebywać. Chce się Jej słuchać. I te ogromne pokłady dobrej energii, którą rozsiewa wokół siebie. Karolina jest bez reszty oddana drugiemu człowiekowi, całym sercem i całą sobą, dlatego też w wykonywanej przez siebie pracy kieruje się przede wszystkim Jego indywidualnym dobrem. Kilka miesięcy po zakończonym szkoleniu, dzięki ogromnemu zaangażowaniu, poświęceniu i wysiłkowi ze strony Karoliny udało mi się rozpocząć swoją pierwszą pracę zawodową. Jestem przeszczęśliwa z tego powodu. :) Praca daje mi satysfakcję, umożliwiając jednocześnie dalszy rozwój, zarówno na gruncie prywatnym jak i zawodowym. Dziękuję, Karolinko… :) – Angelina. :)
16 stycznia 2014 Angelina Mendrok - Magister Socjologii
Bardzo dobry psycholog
Karolina prowadziła ze mną coaching. Potrafi doskonale połączyć swoją wiedzę i doświadczenie psychologiczne, doradcze i szkoleniowe z narzędziami coacha i miałam całkowitą pewność, że wie i rozumie co robi kiedy pracuje z drugą osobą. Sama jest zresztą bardzo dobrym człowiekiem i to się po prostu czuje. Bardzo szybko poczułam, że mogę jej po prostu zaufać i sprawnie poprowadziła mnie na drodze do odzyskania większej klarowności i panowania nad swoim życiem. Dziękuję
16 stycznia 2014 Natalia - nauczyciel
Bardzo dobry psycholog
Coaching z Karoliną okazał się dla mnie bardzo przydatny i uświadomił jak bardzo brak planu i konkretne zdefiniowanie celu może mi uniemożliwić mi jego realizację. Przed spotkaniem miałem jedynie ogólny zarys celu bez podziału na etapy procesu dochodzenia do niego i określenia czasu w jakim będę je realizował. Atmosfera podczas spotkania była bardzo przyjazna ale jednocześnie Karolina jest wymagająca i ma świetną zdolność do wyłapywania wszelkim moich prób ucieczki od podawania konkretów odnośnie dążenia do celu. Ale też pozwoliła mi poczuć, że mam zdolność do osiągania celu jeśli tylko będę świadom tego czego oczekuje od siebie i innych.
7 stycznia 2014 Marcin - kurator sądowy
Bardzo dobry psycholog
Gorąco polecam terapię czy też sesje coachingowe u p. psycholog Karoliny Kapias. Jest Ona osobą bardzo ciepłą, miłą i godną zaufania - co jest potrzebne do otworzenia się i zwierzenia ze swoich problemów. Pani Karolina (bądź po prostu Karolina) w procesie terapii niczego nie sugeruje, pozwala dojść do własnych wniosków, co w efekcie pozwala zrozumieć swoje problemy. Jeśli chodzi o sesje coachingowe prowadzone przez Karolinę - są one przemyślane, inspirują, zmuszają do myślenia i pracy, ale przede wszystkim dodają wiary, że cel, który przed sobą postawiliśmy jest realny do osiągnięcia. Spotkaniom towarzyszyła niepowtarzalna atmosfera ciepła i życzliwości powiązana z poczuciem bezpieczeństwa. Dziękuję Karolino.
29 grudnia 2013 Karolina - Nauczycielka
Bardzo dobry psycholog
Pani Karolina przeprowadziła ze mną sesje coachingowe. Okazały się one wspaniałym doświadczeniem, pomogły mi dokonać wielu ważnych odkryć. Pani Karolina wykazała się dużym profesjonalizmem i troską o klienta. Jej naturalna zdolność do nawiązywania relacji z ludźmi sprawiła, że współpraca z nią przebiegała bardzo przyjemnie i owocnie.
23 listopada 2013 Katarzyna Hetman - Opiekun osoby niepełnosprawnej
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z usług psychologicznych tego psychologa
Ocena
Bardzo dobry psycholog Dobry psycholog Psycholog Słaby psycholog Badzo słaby psycholog
Opinia o psychologu
Tytuł
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Psycholog Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryPsycholog.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom