justyna Kaczmarczyk

Popularność: 0
Słaby psycholog (3)
Dr n. o zdr. Justyna Kaczmarczyk Absolwentka Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego na kierunku psychologia. Absolwentka studiów doktoranckich na Wydziale Lekarskim i Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach. Autorka i współautorka kilkunastu artykułów naukowych i wystąpień na konferencjach, w tym o zasięgu międzynarodowym. Ukończyła studia podyplomowe na kierunku: psychologia transportu, psychologia sądowa, seksuologia kliniczna, doradztwo zawodowe. Posiada kwalifikacja pedagogiczne, kształciła się w zakresie psychoterapii. Posiada uprawnienie do badań kierowców i osób ubiegających się o pozwolenie na broń. Od 2009r. prowadzi pracownię badań psychologicznych (kierowców) W prywatnym gabinecie zajmuje się diagnozą i pomocą psychologiczną. Posiada doświadczenie w pracy z młodzieżą. Współpracuje z uczelniami wyższymi (Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach, Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi) jako wykładowca oraz szkoleniowiec, trener na kursach z zakresu kompetencji miękkich - komunikacji interpersonalnej, asertywności, technik radzenia sobie ze stresem . Od kilkunastu lat pełni funkcję biegłego z zakresu psychologii i seksuologii. Posiada bogate doświadczenie w pracy na stanowisku psychologa i doradcy zawodowego przy realizacji projektów unijnych.
Kontakt
rejestracja telefoniczna pod nr 600 832 129
Specjalności
Miasta
seksuolog
Kompleksowa diagnostyka, pomoc i leczenie w różnych typach zaburzeń
i dysfunkcji seksualnych, zarówno dla pacjentów indywidualnych, jak i dla par/małżeństw. Zapewniam dyskrecję i anonimowość.

Czym się zajmuję:
•diagnostyka i leczenie dysfunkcji seksualnych (zaburzenia erekcji, wytrysk przedwczesny, obniżone libido, bolesne współżycie, zaburzenia orgazmu);
•transseksualizm;
•problemy z tożsamością płciową i orientacją;
•leczenie dzieci i młodzieży z zaburzonymi zachowaniami seksualnymi;
•psychoedukacja seksualna;
•pomoc dla par z zaburzeniami seksualnymi;
•pomoc psychologiczna dla ofiar przestępstw seksualnych;
•pomoc psychologiczna dla osób leczących się z powodu niepłodności;
•pomoc psychologiczna z powodu utraty ciąży;
Badania kierowców
•kierowców zawodowych – kwalifikacja wstępna, szkolenie okresowe, wymiana prawa jazdy, po upływie terminu ważności
•kandydatów na kierowców kat. C1, C1 +E, C, C+E, D1, D1+E, D, D+E oraz pozostałe kategorie, wg wskazań lekarskich
•taksówkarzy
•instruktorów nauki jazdy, egzaminatorów kierowców pojazdów uprzywilejowanych (policja, straż, pogotowie itp.)
•kierowców pojazdów przewożących materiały niebezpieczne
•kierujący tramwajem
•kierowców pojazdów służbowych kat. B lub prywatnych, w celach służbowych
•kierowców – skierowanych przez lekarza medycyny pracy

KIEROWCÓW SKIEROWANYCH PRZEZ STAROSTWO:
•kierowców, którzy byli uczestnikami i sprawcami wypadków drogowych
•kierowców, którzy prowadzili pojazd w stanie nietrzeźwości (po alkoholu)
•kierowców którzy przekroczyli 24 punkty karne
•kierowców za prowadzenie pojazdu pod wpływem narkotyków lub innych podobnie działających środków
BADANIA OPERATORÓW:
•wózków jezdniowych, dźwigów, koparek, ładowarek, suwnic, zwyżek, maszyn budowlanych i drogowych, sztaplarek;
•osób pracujących na wysokości – budowlańców, elektromonterów itp.;
•osób pracujących w górnictwie;
•osób skierowanych przez lekarza medycyny pracy lub pracodawcy;

Opinie

Badzo słaby psycholog
Korzystałam z usług pani psycholog jedynie w zakresie badań psychologicznych dla kierowców, niezbędnych do prowadzenia samochodu służbowego. Byłam umowiona na konkretną godzinę, jednak wyczekałam się w pustej poczekalni, po telefonie pani poinformowała mnie, że coś zatrzymało ją w Kielcach i będzie za godzinę. Przyjechałam więc do gabinetu za godzinę i sytuacja się powtórzyła. Pani telefonicznie poinformowała mnie, że jak mi bardzo zależy, to może mnie przyjąć o godzinie 20-tej. Zależało mi, więc pojechałam o 20-tej. Szacunek do pacjenta żaden, kasa się musi zgadzać. Z racji moich obowiązków zawodowych jestem w budynku, w którym przyuje pani psycholog przynajmniej 2-3 razy w miesiącu u dra medycyny pracy. Pewnego dnia podjechałam i nie było miejsca na parkingu, a miałam tylko zostawić dokumenty (5 minut), więc stanęłam samochodem na oznakowanym miejscu. Wchodząc po schodach zobaczyłam przez okno, że podjechał samochod, więc natychmiast zawróciłam i zeszłam na dół żeby odjechać. Pani psycholog jednak zdążyła stanąć autem wpoprzek dokładnie blokując mój pojazd. Przeprosiłam ją i powiedziałam, że już odjeżdżam, że tylko na chwilę dokumenty zanieść itd. Ona powiedziała, że jej to zupełnie nie interesuje i że to mój problem, bo ona ma pacjentów. Poprosiłam, żeby nie robiła mi problemu, bo muszę jechać po dziecko do żłobka. Ponownie usłyszałam, że jej to nie interesuje. Zamknęła samochod i poszła. To ma być psycholog? Nie wyobrażam sobie, żeby ta pani miała w sobie odrobinę empatii. Pani psycholog, przypominam, że karma powraca.
9 maja 2023 Emilia - Specjalista ds. Kadr
Badzo słaby psycholog
Bardzo słaby psycholog , nie przestrzegający etyki zawodu , posługujący się tylko i wyłącznie metodologią , nie biorący odpowiedzialności za swoje , nietrafne opinie , nie zależy jej na dobru pacjentów jak ich rodzin .Przez tą kobietę od ponad półtora roku widuje moje dziecko 4 godziny w miesiącu , dla dobra rozwoju i budowania więzi rodzinnych , wystawiła opinie abym syna widywał ,dwie doby w roku pani Kaczmarczyk ,pieniądze wzięła reszta ją nie interesuje , na sprawę była wzywana trzy razy nie stawiła się ani razu , nie interesuje ją więcej ,jak dziecko płacze tèskni , jak zalewa się łzami gdy się rozstajemy bo chce mieć tatè dłużej, jest sprawczynią horroru mojego i mojego syna ,a jak poznałem tà panią podejrzewam że z tym podejściem do zawodu ,mogę być nie pojedyñczym przypadkiem , studiuje psychologie i wiem ile ta pani popełniła błędow ,tacy ludzie powinni mieć zakaz wykonywania zawodu, zaufania publicznego.
28 kwietnia 2023 Marcin - Student psychologii
Bardzo dobry psycholog
Bardzo dobry psycholog, a takich jest mało. Polecam. Korzystałam z terapii przez 4 miesiące i wszystko w moim życiu się zmieniło. Zawsze skpuiona na pacjencie, punktualna, piękny gabinet.Dziękuję pani doktor.
5 listopada 2022 Gosia - Księgowa
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z usług psychologicznych tego psychologa
Ocena
Bardzo dobry psycholog Dobry psycholog Psycholog Słaby psycholog Badzo słaby psycholog
Opinia o psychologu
Tytuł
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Psycholog Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryPsycholog.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom