Justyna Jędrzejewska

Popularność: 677
Jestem psychologiem, na co dzień pracuje z dziećmi, młodzieżą i rodzicami w Szkole Podstawowej z oddziałami integracyjnymi w Gdyni. Prowadzę zajęcia psychoedukacyjne dla dzieci i młodzieży, koncentrując się na kształtowaniu kompetencji społecznych i umiejętności radzenia sobie z trudnymi emocjami, rozładowywania złości, konstruktywnego rozwiązywania problemów. Prowadzę konsultację indywidualne dla dzieci z zaburzeniami lękowymi oraz posttraumatycznymi. Wspieram rodziców w radzeniu sobie z problemami wychowawczymi. Jestem absolwentką studiów podyplomowych z Psychologii Klinicznej na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym oraz szkolenia z Psychotraumatologii ogólnej. Prowadzę portal skierowany do psychologów szkolnych pod adresem www.psychologszkolny.pl. Kiedy mogę pomóc: - gdy Twoje dziecko niewłaściwie się zachowuje, miewasz trudności z zapanowaniem nad jego wybuchami złości, jego zachowanie sprawia że wstydzisz się przed znajomymi i rodziną; - jeśli Twoja pociecha ma problemy szkolne, często przed wyjściem do szkoły miewa bóle brzucha, głowy, biegunki; - gdy Twoje dziecko się okalecza, sprawia sobie ból lub rani skórę, jest agresywne wobec innych; - jeżeli masz problem z nadążeniem za dzieckiem, często odmawia wykonania Twoich poleceń lub próśb; - jeśli wydaje Ci się, że wcale nie masz z nim kontaktu, nie przytula się do Ciebie nie reaguje gdy je nawołujesz, spędza dużo czasu na powtarzaniu tych samych czynności/zabaw; - gdy dziecko odmawia jedzenia lub je dziwne szkodliwe produkty; - jeżeli Twoje dziecko nie odzywa się w towarzystwie osób obcych albo mniej znanych członków rodziny, nie potrafi się nawet przywitać, gdy próby pozostawienia go pod opieką innych osób, nawet na chwilę, wywołuje u niego panikę i histerię, gdy nawet przywitanie się ze sprzedawczynią w sklepie lub zrobienie prostych zakupów nie jest możliwe; - gdy zachowanie Twojego dziecka nagle znacznie się zmieniło i masz wrażenie, że tracisz z nim kontakt; - jeśli w ostatnim czasie Twoje dziecko źle sypia, często budzi się w nocy, opowiada o koszmarach sennych lub mocy się w nocy, podczas gdy wcześniej tego nie robiło; - gdy zabawy Twojego dziecka wydają Ci się niepokojące i niezrozumiałe lub gdy w ostatnim czasie Twoje dziecko było światkiem wypadku, śmierci rodzica, rodzeństwa, lub innej bliskiej osoby; - jeśli Twoje dziecko cierpi z powodu przewlekłej choroby która znacznie ogranicza jego funkcjonowanie; - jeśli Twoje dzieci (rodzeństwo) notorycznie wszczynają kłótnie lub bójki, między sobą; A Ty czujesz się bezsilny lub wypróbowałaś/wypróbowałeś już wszystkie znane Ci sposoby poradzenia sobie z tą trudną sytuacją i nic nie działa, jestem do Twojej dyspozycji.
Kontakt
Specjalności
Miasta
Gdynia, Gdańsk, Sopot, Trójmiasto, Rumia, Reda, Wejherowo,
Sesje przez Skype: Tak
Sesje przez Telefon: Tak

Opinie

Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z usług psychologicznych tego psychologa
Ocena
Bardzo dobry psycholog Dobry psycholog Psycholog Słaby psycholog Badzo słaby psycholog
Opinia o psychologu
Tytuł
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Psycholog Klient
lub zaloguj

Aktualności psychologa

Rozwód? Gdy nie ma już innego wyjścia – pomyśl o dzieciach.
3 września 2014
Jak wynika z danych GUS liczba rozwodów od 2009 roku stale rośnie. W ubiegłym roku rozpadło się ponad 66 tyś. par. Wśród rozwodników ponad 50% to małżeństwa z przynajmniej jednym małoletnim dzieckiem.
Pozytywna samoocena ma znaczenie.
20 czerwca 2014
Wiele badań dowiodło, że osoby z wysoką samooceną są zdrowsze, bardziej samodzielne, częściej osiągają sukcesy i lepiej radzą sobie z porażkami.
Jakie znaczenie mają portale społecznościowe w życiu nastolatków.
28 maja 2014
Wydaje się że portale społecznościowe mają bardzo duże znaczenie w życiu współczesnych nastolatków. Jednym z częstych tematów współczesnych młodych ludzi jest ich działalność na portalach społeczności
Jak stworzyć własny kontrakt z dzieckiem.
28 maja 2014
Dzieci potrzebują jasnych i przejrzystych zasad by, dzięki nim, móc bezpiecznie poruszać się w otaczającym świecie.Zdarza się, że rodzice nie wprowadzają zasad lub nie są konsekwentni.
facebook
Co możemy zmienić na DobryPsycholog.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom