irmina bobowska

Popularność: 282
Bardzo dobry psycholog (2)
W ramach prywatnej praktyki prowadzę: konsultacje psychologiczne, poradnictwo psychologiczne, psychoterapię indywidualną dorosłych i młodzieży, konsultacje i psychoterapię par i małżeństw. Wykształcenie: -Absolwentka Wydziału Psychologii Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu,( specjalność klniczna) -Absolwentka 5 letniej specjalizacji w Psychologii klinicznej Uniwersytetu SWPS we Wrocławiu, -absolwentka 4- letniego kursu Psychoterapii atestowanego przez Sekcję Naukową Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego współorganizowanego przez Śląskie Stowarzyszenie Psychoterapeutów, Polski Instytut Psychodramy i Ośrodek Leczenia Nerwic i Zaburzeń Jedzenia Dąbrówka, -uczestniczka szkoleń( seminariów) w Instytucie Studiów Psychoanalitycznych im.Hanny Segal i Ego State Therapy (2- letni cykl szkoleniowy)w PIE w Łodzi -absolwentka całościowego szkolenie z terapii ericksonowskiej w Polskim Instytucie Ericksonowskim. Swoja pracę poddaje regularnej superwizji. Doświadczenie zawodowe: - Wojewódzki Szpital Psychiatryczny w Złotoryi, - Oddział Ogólnopsychiatrycznym oraz Oddział Neurologiczny w Poznaniu, - Poradnia Zdrowia Psychicznego w Poznaniu, - Poradia Uzależnienia i Współuzależnienia w Swarzędzu - Pracownia Psychoterapii „Humani” w Poznaniu - Centrum Psychoterapii „ALTEA” (psycholog, psychoterapeuta)
Kontakt
Cena
120zł/godzina
Specjalności
Miasta
Poznań,
Sesje przez Skype: Tak
Wykształcenie
Specjalista psycholog kliniczny, Psychoterapeutka

Opinie

Bardzo dobry psycholog
Bardzo dobry psycholog:spokój i cierpliwość. Poza tym co napisałem to mieszkam nadal w Koninie. Nie chodzę na terapię. Chyba się przeprowadzę do Poznania,gdyż przeniesiony będę do Urzędu Celno-Skarbowego. Pozdrawiam
21 września 2022 Władysław - ekspert skarbowy
Bardzo dobry psycholog
Bardzo dobra, poza tym co napisałem, nic nie mogę dodać. A jeżeli muszę napisać, to mieszkam nadal na Dw0rcowej.To pisanie mi słabo idzie, bo mam nowego "laptopa" i inną klawiaturę. Ale się nauczę.
26 stycznia 2022 Władysław - Urzędnik skarbowy
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z usług psychologicznych tego psychologa
Ocena
Bardzo dobry psycholog Dobry psycholog Psycholog Słaby psycholog Badzo słaby psycholog
Opinia o psychologu
Tytuł
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Psycholog Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryPsycholog.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom