Ilona Adamczyk

Popularność: 0
Bardzo dobry psycholog (6)
Psycholog ze specjalnością kliniczną, psychoterapeuta psychodynamiczny, pedagog. Ukończyłam specjalizacyjne szkolenia z przemocy i uzależnień oraz wiele innych szkoleń i fakultetów (min.pedagogika, prawo). Posiadam kilkunastoletnie doświadczenie zawodowe (min. W obszarze psychoterapii, diagnozy neurologicznej, przemocy domowej, uzależnień) Współpracuję z wieloma instytucjami pomocowymi oraz aktywnie pracuję na rzecz wspierania rodziny. Specjalizuję się w diagnozie oraz psychoterapii osób dorosłych/ młodzieży. Prowadzę prywatną praktykę psychologiczną od 2011r. Ponadto jestem biegłym sądowym z zakresu psychologii. Gabinet, w którym świadczę swoje usługi został wielokrotnie nagrodzony i wyróżniony nagrodami konsumenckimi, ciesząc się uznaniem moich Klientów i Pacjentów. Nadal się szkolę i dbam o rozwój zawodowy. Uczestniczę w stałej superwizji.
Kontakt
tel. 500 496 005

GABINET PSYCHOLOGICZNY I PSYCHOTERAPII
ul. Wojska Polskiego 24/17
34-400 Nowy Targ


Wcześniejsza rejestracja telefoniczna
Tel. 500 496 005
Cena
200zł/godzina
Specjalności
Miasta
Zakopane, Nowy Targ,
Cała Polska: Tak
Sesje przez Skype: Tak

Opinie

Bardzo dobry psycholog
Bardzo dobra Pani Psycholog. Żałuję że trafiłam pod opiekę Pani Ilony tak późno. Oprócz tego że dostałam fachową pomoc, to jeszcze okazało się że Pani Ilona jest bardzo ciepła i empatyczna osoba która angażuje się całym sercem w swoją pracę. Polecam każdemu z całego serca
6 czerwca 2024 Magda - Pracownik biurowy
Bardzo dobry psycholog
Najlepsza na świecie Pani Psycholog, nie wiem jak słowami można opisać pomoc jakiej udzieliła i udziela nadal mojej córce i mi, dzięki Pani nasze życie zaczyna wracać do normalności. Dziękuję pani z całego serca ❤️
12 kwietnia 2024 Wdzięczna pacjentka - Własna działalność
Bardzo dobry psycholog
Najlepszy lekarz tej specjalizacji, trafiłem do Pani Ilony w najgorszym momęcie mojego życia, śmiem twierdzić że dzięki niej żyje. Bardzo dobry fachowiec, bardzo pomocna i cierpliwa, z czystym sumieniem polecam z całego serca, wspaniała specjalistka.
14 listopada 2018 Michał - Własna działalność
Bardzo dobry psycholog
Fachowa, konkretna pomoc. Z Pani pomocą udało się na kilku wizytach rozwiązać problem osobisty. Polecam każdemu. Ja korzystałam wracać opieki społecznej. Osoba godna zaufaniu wspierająca i pomagająca.
5 października 2017 Kasia - Własną działalność
Bardzo dobry psycholog
Zawsze bylem nastawiony sceptycznie wobec psychologow i przyszedl taki czas kiedy sam skorzystalem z pomocy po zakonczonej relacji z kobieta. Wybor pani Ilony okazal sie trafiony. Nie wiedzialem ze to co sie zemna dzieje to zaloba. Godziny cierpliwosci pani Ilony do mnie i moich zmiennych nastrojow. Bardzo dobra osoba z milym glosem, umiejaca mowic tak ze czlowiek to rozumie i to pomaga. Juz nie nastawiam sie negatywnie do psychologow ;)
2 luty 2017 Artur - wolny
Bardzo dobry psycholog
Dziękuję Pani za pomoc mnie i mojemu dziecku. Bardzo ciepła osoba godna polecenia, umie zrozumieć problem i doradzić. Polecony mi panią przez kogoś innego i tej osobie też muszę podziękować. Moje dziecko chce wrócić do pani. Naszym problemem jest pijący mąż i tata- a za tym idzie przemoc... zrozumieliśmy wspólnie z synem czym jest ta choroba... Na pewno wrócę tu w razie trudności. Polecam!
3 lipca 2015 Katarzyna - sprzedawca
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z usług psychologicznych tego psychologa
Ocena
Bardzo dobry psycholog Dobry psycholog Psycholog Słaby psycholog Badzo słaby psycholog
Opinia o psychologu
Tytuł
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Psycholog Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryPsycholog.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom