Ilona Adamczyk

Popularność: 6546
Bardzo dobry psycholog (4)
Psycholog ze specjalnością kliniczną, psychoterapeuta psychodynamiczny, pedagog. Ukończyłam specjalizacyjne szkolenia z przemocy i uzależnień oraz wiele innych szkoleń i fakultetów (min.pedagogika, prawo). Posiadam kilkunastoletnie doświadczenie zawodowe (min. W obszarze psychoterapii, diagnozy neurologicznej, przemocy domowej, uzależnień) Współpracuję z wieloma instytucjami pomocowymi oraz aktywnie pracuję na rzecz wspierania rodziny. Specjalizuję się w diagnozie oraz psychoterapii osób dorosłych/ młodzieży. Prowadzę prywatną praktykę psychologiczną od 2011r. Ponadto jestem biegłym sądowym z zakresu psychologii. Gabinet, w którym świadczę swoje usługi został wielokrotnie nagrodzony i wyróżniony nagrodami konsumenckimi, ciesząc się uznaniem moich Klientów i Pacjentów. Nadal się szkolę i dbam o rozwój zawodowy.
Kontakt
tel. 500 496 005

GABINET PSYCHOLOGICZNY I PSYCHOTERAPII
ul. Wojska Polskiego 24/17
34-400 Nowy Targ


Wcześniejsza rejestracja telefoniczna
Tel. 500 496 005
Cena
170zł/godzina
Specjalności
Miasta
Zakopane, Nowy Targ,
Cała Polska: Tak

Opinie

Bardzo dobry psycholog
Najlepszy lekarz tej specjalizacji, trafiłem do Pani Ilony w najgorszym momęcie mojego życia, śmiem twierdzić że dzięki niej żyje. Bardzo dobry fachowiec, bardzo pomocna i cierpliwa, z czystym sumieniem polecam z całego serca, wspaniała specjalistka.
14 listopada 2018 Michał - Własna działalność
Bardzo dobry psycholog
Fachowa, konkretna pomoc. Z Pani pomocą udało się na kilku wizytach rozwiązać problem osobisty. Polecam każdemu. Ja korzystałam wracać opieki społecznej. Osoba godna zaufaniu wspierająca i pomagająca.
5 października 2017 Kasia - Własną działalność
Bardzo dobry psycholog
Zawsze bylem nastawiony sceptycznie wobec psychologow i przyszedl taki czas kiedy sam skorzystalem z pomocy po zakonczonej relacji z kobieta. Wybor pani Ilony okazal sie trafiony. Nie wiedzialem ze to co sie zemna dzieje to zaloba. Godziny cierpliwosci pani Ilony do mnie i moich zmiennych nastrojow. Bardzo dobra osoba z milym glosem, umiejaca mowic tak ze czlowiek to rozumie i to pomaga. Juz nie nastawiam sie negatywnie do psychologow ;)
2 luty 2017 Artur - wolny
Bardzo dobry psycholog
Dziękuję Pani za pomoc mnie i mojemu dziecku. Bardzo ciepła osoba godna polecenia, umie zrozumieć problem i doradzić. Polecony mi panią przez kogoś innego i tej osobie też muszę podziękować. Moje dziecko chce wrócić do pani. Naszym problemem jest pijący mąż i tata- a za tym idzie przemoc... zrozumieliśmy wspólnie z synem czym jest ta choroba... Na pewno wrócę tu w razie trudności. Polecam!
3 lipca 2015 Katarzyna - sprzedawca
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z usług psychologicznych tego psychologa
Ocena
Bardzo dobry psycholog Dobry psycholog Psycholog Słaby psycholog Badzo słaby psycholog
Opinia o psychologu
Tytuł
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Psycholog Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryPsycholog.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom