Ewa Kałuża

Popularność: 0
Bardzo dobry psycholog (1)
Jestem psychologiem, prowadzę psychoterapię indywidualną osób dorosłych z depresją, zaburzeniami lękowymi, dolegliwościami psychosomatycznymi, doświadczających nadmiernego stresu, w sytuacji kryzysu oraz terapię par i rodzin. Pracuję w nurcie ericksonowskim i systemowym, jednak w zależności od potrzeb i celów pacjenta, korzystam z innych podejść terapeutycznych (jak np. terapia koherencji). W pracy często używam metafor i opowieści, spojrzenia na problemy (i rozwiązania) z różnych perspektyw, sięgam do odczuć w ciele i intuicji. Pracę terapeutyczną poddaję superwizji. Stale rozwijam się zawodowo poprzez udział w kursach, warsztatach i konferencjach. Jestem również instruktorem I, II i III stopnia Szkoły dla Rodziców i Wychowawców. Z dużą przyjemnością prowadzę warsztaty rozwojowe i edukacyjne. W terapii ważny jest dla mnie szacunek, autentyczność, zaciekawienie drugą osobą i wiara w jej możliwości. Cieszy mnie i porusza to, że mogę towarzyszyć moim pacjentom w budowaniu bardziej świadomego, satysfakcjonującego i „własnego” życia. Wolny czas chętnie spędzam z bliskimi. Lubię wypróbowywać nowe przepisy kulinarne, grać w siatkówkę i czytać.
Kontakt
Chorzów Batory, ul. Racjonalizatorów 10, II piętro

W celu umówienia wizyty proszę o kontakt telefoniczny (+48 662 207 888) w godzinach 8 - 18 lub mailowy (ewa.kaluza@resilience.com.pl)
Cena
180zł/godzina
Specjalności
Miasta
nurt psychoterapii
ericksonowsko - systemowy, integracyjny, terapia koherencji
Wykształcenie
mgr psychologii, w drodze do uzyskania certyfikatu psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychologicznego

Opinie

Bardzo dobry psycholog
Pani Ewa jest osobą profesjonalną, uważną i miłą. Kilka miesięcy terapii bardzo mi pomogły. Zmniejszyły się lęki i lepiej sobie radzę ze stresem w pracy. Mimo wcześniejszych wątpliwości cieszę się z podjęcia decyzji o terapii i że trafiłem na osobę kompetentną.
28 września 2016 Tomasz - inżynier
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z usług psychologicznych tego psychologa
Ocena
Bardzo dobry psycholog Dobry psycholog Psycholog Słaby psycholog Badzo słaby psycholog
Opinia o psychologu
Tytuł
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Psycholog Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryPsycholog.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom