Ewa Bienert

Popularność: 2378
Bardzo dobry psycholog (14)
Kontakt
Specjalności
Miasta
Łódź, Sieardz,
Sesje przez Skype: Tak
Sesje przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry psycholog
Trafiłam do Pani Ewy z polecenia mecenasa, myślałam, że moja sprawa rodzinna jest przegrana. Pani Ewa przeprowadziła szczegółową, rzetelną analizę przedstawionych przeze mnie dokumentów i zarzuciła sporządzonej opinii OZSS niespójność, nielogiczność, powierzchowność, pomogła mi bardzo w przedstawieniu nowych dowodów do Sądu. Bardzo polecam i proszę korzystajcie z pomocy przy krzywdzącej i niezgodnej ze stanem faktycznym wydanej dla Was opinii OZSS. To co najważniejsze w tej kwestio to Pani Ewa szczególnie kieruje się dobrem DZIECKA a nie oczekiwaniom rodzica.
1 maja 2022 Monika - Inżynier
Bardzo dobry psycholog
Pani Ewa jest świetnym psychologiem. Więcej nie piszę, bo nie mogę, ale na pewno mogę polecić. Dalej dopisuję, bo minimalna ilość znaków to dwieście. Więc muszę jeszcze coś dopisać, żeby dobić do tego minimum.
10 grudnia 2019 pacjent - pracownik
Bardzo dobry psycholog
A ja korzystam ze spotkań z panią Ewą od dawna, pojawiam się z przerwami wtedy, kiedy w moim życiu coś się dzieje i zawsze są to dla mnie bardzo cenne spotkania. Osoba sprawdzona i zawsze życzliwa. Polecam korzystanie ze wsparcia psychologicznego.
16 czerwca 2017 Karol - Manager
Bardzo dobry psycholog
Zgadzam się z innymi opiniami na temat tej pani psycholog, bardzo pomocna i fajna osoba, przede wszystkim widać że ma doświadczenie w różnych sprawach, mnie osobiście bardzo pomogła przy sprawie rozwodowej. Polecam
9 kwietnia 2016 Natasza - Lekarz
Bardzo dobry psycholog
Pani Ewa jest najlepszym psychologiem u jakiego byłam i polecam każdemu kto chce naprawdę poradzić sobie ze swoimi problemami. Ja przy jej pomocy uporałam z rozwodem, walką o dziecko i nie zwariowałam a byłam już na skraju. Dziękuję.
10 października 2015 Anna - pedagog
Bardzo dobry psycholog
zgadzam się, bardzo dobra terapeutka, widać że obeznana w swoim fachu, szeroka wiedza, na każdy temat orientuje się i może pomóc. no i energiczna, dodaje ochoty do radzenia sobie ze swoimi sprawami, miła, cierpliwa, ogólnie polecam :)
28 czerwca 2015 Mimi - sprzedawca
Bardzo dobry psycholog
Bardzo miła i życzliwa osoba, sprawę swoją załatwiłem bezboleśnie i szybko, wystarczyły trzy spotkania i rozwiązałem dylemat. Wcześniej byłem u innej osoby, niestety nie trafiona. Dobry psycholog, polecam.
23 czerwca 2015 Michał - Właściciel firmy
Bardzo dobry psycholog
Jestem bardzo zadowolona z psychoterapii u Pani Bienert, wiele moich problemów widzę zupełnie inaczej, nie są już dla mnie tak strasznymi i mogę żyć bez depresji i lęku. Polecam bardzo pracę z Panią Bienert.
31 marca 2015 Ka R. - Bez pracy
Bardzo dobry psycholog
Pani Ewa jest najlepszą psychoterapeutką na świecie. Jest cierpliwa, wyrozumiała, nie krytykuje, nie ocenia, super się z nią rozmawia, potrafi zmotywować i wesprzeć. Zrozumiałam dzięki pani psycholog, że wiele mogę a nie muszę. Dziękuję!
1 grudnia 2014 Kasia - rekruter
Bardzo dobry psycholog
Korzystam z psychoterapii u Pani Ewy od półtora roku, zgłosiłam się z napadami lęku, od roku nie miałam ani jednego napadu paniki, bo zrozumiałam jak to działa i na czym polega. Poza tym okazuje się, że to nie kwestia niespodziewanego lęku ale całe moje życie dotąd złożyło się, że ten lęk mnie dopadał. Polecam wszystkim Panią Ewę, bardzo pomogła mi zrozumieć i pokonać wroga.
17 października 2014 Kama - Pracownik HR
Bardzo dobry psycholog
Bardzo fajna pani psycholog, wyrozumiała, ciepła i wie o co chodzi w terapii, nie tylko słucha i daje się wygadać, ale rozmawia, tłumaczy, dopytuje, widać, że wie co robi. Najlepszy psycholog! Polecam każdemu, kto chce sobie poradzić ze swoimi potworami.
22 września 2014 Ania - przedstawicielka handlowa
Bardzo dobry psycholog
Trafiłam do pani doktor bo po wypadku nie moglam sobie poradzić ze strachem, nie mogłam jeździć autem, spać, jeść, wszystkiego sie bałam, ciągle myślałam o tym co sie stało chociaz starałam sie uciekać od tych mysli, śniły mi się koszmary. U pani Ewy już na pierwszym spotkaniu robilysmy takie ćwiczenia które mi pomogły, trochę tez mi pani Ewa wytlumaczyła to wszystko, zaczełam myslec inaczej, a po kilku spotkaniach wsiadłam do auta. Pani doktor zaproponowała też żeby zrobic badanie i napisać opinię psychologiczną o mnie po wypadku żeby dołączyć ją do papierów o odszkodowanie, rzeczywiście sie przydała. Pani psycholog jest bardzo wyrozumiała, ma wiedzę i dużo róznych rozwiązań proponuje. Godna polecenia i zaufania.
20 września 2014 Ela - pielęgniarka
Bardzo dobry psycholog
Bardzo dziękuję za pomoc w moich problemach. Kilku psychologów wcześniej mnie zawiodło i dałam sobie słowo, że to będzie ostatnia próba. Teraz czuję się już dobrze, ale wiem że gdyby nie ten rok, godziny rozmów nadal nie potrafiłabym rozumieć siebie. Bardzo polecam panią doktor i dziękuję za pomoc
17 września 2014 Kamil - Operator produkcji
Bardzo dobry psycholog
Panią Ewę znalazłam właśnie dzięki portalowi internetowemu. Później okazało się, że moja znajoma również korzysta z jej pomocy. Ponieważ otrzymałam bardzo pozytywne opinie postanowiłam wybrać właśnie tego psychologa jako osobę, która może mi pomóc. Pani Ewa jest bardzo dobrym lekarzem, bardzo dobrą osobą, która potrafi zrozumieć i pomóc.
17 września 2014 Kamila - prawnik
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z usług psychologicznych tego psychologa
Ocena
Bardzo dobry psycholog Dobry psycholog Psycholog Słaby psycholog Badzo słaby psycholog
Opinia o psychologu
Tytuł
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Psycholog Klient
lub zaloguj

Aktualności psychologa

Satysfakcja seksualna
17 października 2014
Rozważając nad możliwością doświadczania satysfakcji seksualnej rodzi się pytanie, czy wspomniana satysfakcja dla każdego człowieka oznacza to samo?
facebook
Co możemy zmienić na DobryPsycholog.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom